Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Gość MamciaJ
ciezko bylo nam go pomierzyc ale wlasciwie jak sie troszke pomeczyl to powiedzial "wszystko dobrze, ooo tu jest super":D wiec chyba nie mam sie co nakrecac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megan ja tak mysle, ze caly dzien bede siedziec u tesciowej na dole :P Mowie mezowi, ze jak latem zejde raz na dol, to wejde dopiero wieczorem na spanie :P A na nocne sikanie musimy sobie nocniki kupic hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
hehe,mój lekarz widział na genetycznym strach w oczach i jeszcze zanim pomierzył te CRL, NT i NB, to powiedział "na pierwszy rzut oka wszystko jest super, teraz tylko pomierzymy. U mnie było wielkie uf, a on spokojnie pomierzył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
mam tak napisane w karcie ze sama do niczego nie dojde:) pozostalo mi powtarzac w myslach jego slowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Mamcia, tak jest właśnie najlepiej! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam nastepna wizyte w przyszly czwartek :) Przycisne doktorka, zeby nam powiedzial czy to Jasiek, czy nie :) Nie bedzie mi tu znaczkow w karcie rysowal i nic nie mowil:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamciaJ a kory masz dokladnie tydz i dzien na te 6,7 cm maluszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti ja bym chciala kupowac, ale mam po siostrzencu wszystko... Z jednej strony chce szalec, ale z drugiej zatrzymuje mnie rozsadek, bo tego co mi siostra dala male i tak nie wynosi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
13+2 dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
chociaz wedlug moich obliczen to 12 +2 ale niech mu bedzie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a mi wlasnie wyszedl tydz mniejszy niz jest :p oby pozniej nadrobil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamcia pewnie mialas owulacje wczesniej i dlatego dzidzia wieksza :) Doti mi maz obiecal, ze po nastepnym usg pojdziemy cos kupic maluchowi :) I tak mysle, ze kupie cos wiekszego tak na trzeci miesiac, bo tych malutkich mamy sporo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
nadrobi nadrobi:) balam sie co to wyjdzie bo nie dosc ze chora jestem, to jeszcze te -7kg ale jak zobaczylam ta buzke maluska to wszystkie zmartwienia poszly w kąt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam nowe body takie na 3 misiace z dlugim rekawkiem takie cieple...:) a tekie malutkie raczej tez nie bede kupowac bo mam dostac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja co nieco kupie jak sie dowiem kto tam siedzi moze za 3 tyg to nastapi :) a jak bedzie chlpczyk to dostane od siostry sporo ubranek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
mi powiedzial ze przy odrobinie szczescia za miesiac bedzie widac kto tam sie chowa:) dla chlopca mamy caleee mnostwo nowych rzeczy, a dla dziewczynki hmm...bedziemy sie pozniej martwic;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie teraz, ze moj maz lubi wszystko duzo wczesniej miec gotowe ;) Jak skonczymy remont pokoju, to pewnie pojedziemy po wyprawke :) Taka mam nadzieje, bo nie moge sie doczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefa super! ja jeszcze nie wiem kiedy zaczniemy remont pokoiku dla malenstwa na poczatku bedzie z nami na pewno w naszej sypialni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
dziewuszki, jakie bierzecie witaminki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megan my tez bedziemy mieli dzidzie ze soba ;) Bedzie latwiej i da mi to komfort psychiczny, ze zawsze moge spojrzec na dziecko ;) Zastanawiam sie teraz nad zakupem podgrzewacza do pokarmu. Mam taki plan, ze w dzien bede mleko odciagac w miare mozliwosci, a w nocy maz zaliczy jedno lub dwa karmienia z butelki ;) Nie wiem, jak to sie w praktyce sprawdzi :) Pewnie i tak bede sie budzic i patrzec co robi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam mojemu dam pospac i ja bede wstawac i karmic bo on rano do pracki:) ale pewnie sam bedzie chcial karmic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×