Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bligalim

13 miesięczne dziecko gryzie

Polecane posty

Gość Bligalim

Mój syn jutro kończy 13 miesięcy, najpierw swoje niezadowolenie okazywał po przez uderzanie głową w podłogę,a teraz zarówno radość i wściekłość pokazuje poprzez gryzienie.Gryzie meble no i niestety nas. Czy to normalne i każde dziecko przechodzi przez taki etap czy powinnam się martwić. Jest strasznie uparty,ale nie ulegam mu i jak czegoś nie może to nie dostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bligalim
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etap jak etap
nasza zamachiwała się celem uderzenia. braliśmy za rękę i tłumaczyliśmy, tłumaczyliśmy, tłumaczyliśmy i przeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddsdsdfff
jak ugryzie to do kojca lub lozeczka za kare, po 3 min wyjąc go i grozic ze zawsze bedzie za kare tam siedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mój dziś kończy 13 miesięcy i tez gryzie, ale raczej jak okazuje radość i wydaje mi sie że zupełnie nie celowo - bo to trochę wygląda jakby buziaczka chciał dac i mu zęby przeszkadzają :) nie jestem pewna czy 13 miesięczne dziecko zrozumiałoby karę w kojcu - musiałoby znać i umieć ją powiązać z konkretną czynnością definicję słowa "gryźć" a na to jest chyba za małe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolek323
to normalne, przejdzie mu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jakbym czytala o mojej córce, z tym ze ona jeszcze bije siebie po glowie, jak cos zrobi zle i jej sie tłumaczy ze tak nie wolno. pytałam pediatry czy to cos zlego, a pon stwierdzil ze duzo dzieci tak ma i tak niespodziewanie jak zaczela to robic tak i przestanie. Wiec na razie sie troche uspokoilam zobaczymy co bedzie dalej:_)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bligalim
No to mnie uspokoiłyście, dzięki wielkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×