Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sesunia4

Zostawił mnie chłopak

Polecane posty

Gość sesunia4

Cześć. Pomózcie mi nie wiem co robic:( Zostawił mnie chłopak 06.01.2012r jutro ma do mnie przyjechac i przepraszac chce do mnie wrócic. To było tak ze jest taki portal Badoo ja mam tam swoje konto , pózniej i on sobie założyłam zauwazyłam ze ma bardzo wysoka popularnosc na tym portalu duzo na nim siedział zaczełam sie nie pokoic. Wiec pomyślałam ze załoze sobie drugie konto tylko jako inna dziewczyna dałąm 2 zdjecia jakiejs panny z internetu i zaczełam do niego pisac niestety nie odpisywał , pewnego dniia jak przyjechał do mnie zapytał sie mnie czy moze isc na kopa powiedziałam ze tak moze. W tym czasie jak chodził po necie sprawdził jaki mam IP komputera i wiedział ze to ja pare dni o tym wiedział ale nic nie mówił. Pózniej gdy do jego domu przyjechała rodzinka to popili i stwierdził ze pod wpływem alkoholu napisał mi ze to KONIEC powiedział jeszcze ze żałował tego zaeaz po tym jak wysłał mi smsa z trescia ze to juz koniec, ja mu wtedy oczywiscie powiedziałam po co założyłam to konto ale on nie chciał słuchac. I teraz chce do mnie wrócic nie wiem co robic , bo boje sie ze jak ja do niego wróce to on znów bedzie mnie zostawiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aczytowazne..
no wiesz :/ nie odpisywal czyli moze wcale nie kreci z jakimis laskami i wcale sie nie dziwie ze tak zareagowal co to za sprawdzanie? :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesunia4
nie ufam mu bo na poczatku mnie zdradzał przez 2miesiace był ze mna i z inna i przez przypadek sie o tym dowiedziałam od innej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesunia4
kochał sie ze mna i z nia:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aczytowazne..
to po co z nim jetses? takie cos juz na starcie? Kochana.. prosze Cie ! nie wracaj do niego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesunia4
mówił mi wtedy tak ze był w kropce nie wiedział co ma zrobic mówił ze kochał mnie nie ja a jej nie chciał zostawiac bo nie chciał jej krzywdzic nie chciał jej miec na sumieniu jakby cos złego chciała zrobic . Potem mu dałam 2tyg na zerwanie z nia powiedział ze zerwie i tak powiedził ze zerwał pózniej sie okazało ze z nia nie zerwał bo zaczeła łykac tabletki chciała sie otruc tak mówił potem faktycznie ja zostawił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aczytowazne..
jeju co za szantaze :) jak ktos chce sie zabic bo ktos od niego odchodzi to niech sie zabija.. naprawde denerwuja mnie takie szataze. Ja bym z takim kims nie byla ale to Twoj wybor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesunia4
to co mam robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś kto kocha nie zdradza, a ten o którym piszesz, to zwykł pajac, który chce mieć wszystko, bo jak większość ocenia ciałem. Gdyby czuł coś sercem, byłby tylko Twój... Bywa, że facet błądzi, milczy jakiś czas, nie wie jak się zachować w trudnej sytuacji, ale najważniejsze by był szczery, ale jeśli będąc z Tobą idzie do innej to poza sympatią jesteś tylko "zapchajdziurą".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×