Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Welowa Misiwa 19

Moj chlopak ma wytatuowana taka kropelke pod okiem. Co to znaczy?

Polecane posty

Gość Welowa Misiwa 19

??????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieto...
siedział w wiezieniu... to typowe dla odsiadkowiczów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam gdzieś, że właśnie kropelka pod okiem jest symbolem jakiejś grupy arabskiej, ale może to tylko wymysł. A jak wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Łezki" (dwie a czasami trzy) - człowiek płaczący za wolnością, ubolewający nad karą pozbawienia wolności lub myśl przewodnia - "Mężczyzna nigdy nie płacze" Twoj facet siedzial!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arturo12344a
Mam 16 lat i wiem co to znaczy to weska wolności w więzieniu taki sobie robią gdy tęsknią za wolnością jadnym słoem twój chłopak troche w pudle posiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wiem co oznacza ta łezka bo sam mam pod lewym okiem to jak ktoś tęskni za dziewczyną a pod prawym to za rodziną i można to zrobić tylko w więzieniu i nie tylko gity mogą ją zrobić i nie chodzi tu o to że jest złodziejem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To znaczy ze stary czlowiek i grypsowal . Tera sie niegrypsuje ,pewnie ma z 50 lat . Tera frajerstwo kibluje zepsute przez nadmiar kasy . I mlode go mac! Te czasy ech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to bandyta,kradnie,pije, g******,bije. Koniec z tobą:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytając nie które wpisy o znaczeniu tatuaży śmiać mi się chce z tych odpowiedzi. Ludzie jeśli nie znacie znaczenia to nie piszcie bzdur jak jedna osoba napisała ze łezki po lewym okiem "tęskni za dziewczyna" a pod prawym "za rodzina" no ta odpowiedz rozbawiła mnie najbardziej śmieszniejszej odpowiedzi nie czytałam. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pożyczka na Dowód dla Każdego od 100zł do 200.000zł Odbierz pieniądze! - Chwilówki na Dowód bez zaświadczeń - kredyty przez internet, dla Firm - Kredyt na mieszkanie/hipotekę - Kredyt Samochodowy, kredyty na dowód Wypełnij krótki wniosek a my do Ciebie bezpłatnie oddzwonimy i przestawimy najlepszą ofertę dla Ciebie! http://kredytyt.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łza pod okiem jest tatuażem typowo więziennym i może mieć różne znaczenia. Najpopularniejsze z nich to symbolizują, że posiadacz odsiadywał wyrok w więzieniu lub odebrał komuś życie. Słyszałam też, że kropla pod prawym okiem oznacza, że osoba go nosząca została zgwałcona siedząc za kratami. Łezka może także symbolizować stratę kogoś bliskiego, a same jej kontury - nosiciel usiłował popełnić morderstwo (najczęściej w ramach zemsty) Jednak nie każdy kto ma wytatuowaną taką kropelkę jest równoznaczne z tym, że był karany. Równie dobrze mógł ją sobie zrobić tylko na pokaz i taki tatuaż może być kompletnie bezwartościowy, bądź chciał nadać mu nowe, jego własne znaczenie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak ktos siedziak 11 msc i zrobil sobie 5 lezek kilka lat po wyjsciu z wiezienia to co to oznacza tesknota za wiezieniem xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niekoniecznie musiał siedzieć. Teraz pedały się tak tatuują. Widziałem dużo takich rurkowiczów z pajęczynami na łokciach, łezkami pod okiem. Przykład takiego pedała to Lil Wayne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze to nie tatuaz tylko taka czarna lza? przyjrzyj sie dokladanie. A moze to cud, ze ta lza sie pojawila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakieś frajerskie dziarki na ryju to pewnie znaczy że go w*******i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maczyga herkulesa
Walili go w d**e na kaciku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze jest wstretnym gejuchem :o i lubi lizac siusiory i jajca kumplom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tęsknota za wolnością, lub rodziną. Nic więcej, koniec tematu. Siedziałem, więc wiem i reszta odpowiedzi jest z d**y wyciągnięta. Przerwy na nadgarstkach, kropki za uchem, kropka pomiędzy oczami, kto siedział ten wie. Pajęczyna na łokciu oznacza fightera ale to jest tatuaż z wolności, w kiciu nie ma żadnego znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łezka jest znakiem jak kogoś zabiłeś i jak masz krzyż obok to znaczy ze żałujesz gangster z niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łezki (dwie a czasami trzy) - człowiek płaczący za wolnością, ubolewający nad karą pozbawienia wolności. Temat zamkniety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co niektórzy to nie mają pojęcia o kryminale więc nie się k***a nie odzywać. A jak nie macie pojęcia o czymś to edukawac się, chociaż to zamknięty krąg więc skąd mogą wiedzieć o tym gimbusy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
temat sprzed sześciu K>U>R>W>A> SZEŚCIU! lat! Poza tym chyba jakaś idiotka go założyła skoro to jej chłopak to nie mogła go o to spytać tylko musi pytać na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Albrahamdra

Kontynuuje wpis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lezka pod okiem

Lezki pod okiem oznaczaja placz bo sie jest gwalcony przez wspolwieznow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

łezka oznacza wieloktrotny seks analny w wiezieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaggaga
44 minuty temu, Gość gość napisał:

łezka oznacza wieloktrotny seks analny w wiezieniu

😄 

W każdym razie tatuaż ...yczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pewnie będziesz mu nosić albo wysyłać paczki w niedługim czasie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×