Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ostra4

FORCID 1000 - spozniony okres,

Polecane posty

witam. od 6 dni biore antybiotyk forcid 1000 i stosuje leki oslonowe. jednak mimo to mam biegunke, swedzenie w miejscach intymnych i brak okresu. czy to jest spowodowane brakniem teko antybiotyku.? bigunka jest powoli mniej uciazliwa, ale martwi mnie ten brak okresu od tygodnia i to swedzenie. prosze o pomoc. :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antybiotyki wpływają na florę bakteryjną całego organizmu. Tak najprościej - niszczą i tą dobrą i złą florę bakteryjną przez to organizm nie ma naturalnej obrony, zanim odbuduje się ta dobra to ta niepożądana zdążyła się już namnożyć. Tak więc 1. swędzenie wynika z brania antybiotyku i zaburzenia naturalnej flory bakteryjnej 2. biegunka tak samo 3. okres też może się spóźnić przez samą chorobę jak i przez branie antybiotyku. Prócz leków osłonowych możesz dodatkowo spożywać większą ilość nabiału - ja przy bardzo mocnym antybiotyku po operacji prócz osłon, piłam maślankę przynajmniej dwie szklanki dziennie. Żeby zmniejszyć dyskomfort spowodowany swędzeniem możesz kupić dopochwowy probiotyk "PROVAG" http://www.provag.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomyłka provag jest w kapsułkach więc jest doustny ale widzę, że jest nowość w postaci żelu a dopochwowo jest LACTOVAGINAL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×