Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Intrygant

Gdyby Twój facet podarowałby...

Polecane posty

"Gdyby podarowałby" - wiem, zauważyłem to zaraz po nadaniu posta. Niestety nie można edytować postów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, alkohol bylby zdecydowanie potrzebny. I to nie tylko dla Ciebie :) Piescilas juz tam faceta? Palcem albo jezykiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marrlena:P:P to Fajnie masz:D:D:D to wy kobiety jesteście obiektem do przelecenia nie my:P :o:o:o:o perspektywa kobiety z dildem na pasku za moim tyłkiem ze zwieraczami na celowniku:o:o mnie przeraża:o i powoduje odruch ewakuacyjny albo tik obronny w formie kopniaka z półobrotu z te dildo, obezwładnienie i ostry seks analny na partnerce:P mimo że nie jestem zwolennikiem:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale przeciez jakby chcial to czemu nie? odwrocimy role chociaz raz i on tym razem bedzie moja dziwką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marrlena :o:o przerażasz mnie :o Jakby chciał tzn że jest kryptogejem :o:o przeorasz mu anusa ,jemu się spodoba będzie szukał doświadczeń z facetami :o:o..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pani wasza
wsadzilabym mu w ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola z pralni
njnhjnkkhkhgiua - TO dildo matołku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, zdecydowanie jest to jedna z moich fantazji... Chce przezyc takie odwrocenie rol. Ale tylko z kobieta, ktora tez to bedzie na maxa podniecac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan typu Bears l 50 pen 23,5
Intrygant Ja chętnie nabiję cię na moją knagę:P byś poczuł się jak kobieta ty mój kryptopedaluszku, otwiera usta Papcio Bear przeczyści ci paszcze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyrzuciłabym do śmieci
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no niestety takie fantazje
świadczą o bisexualiźmie - ja bym uciekła gdzie pieprz rośnie, gdyby mi facet takie coś zaproponował :O:O:O nigdy bym nie dała się już jemu dotknąć :O Mam nadzieję, że nie jesteś moim facetem, bo tak się składa, że oboje jesteśmy rocznik 81 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za analize psychologiczna :) Dobrze, ze sa tu rowniez otwarte i wyzwolone kobiety pragnace nowych wrazen, a nie tylko takie jak Ty... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biseksualista lub
homoseksualista odczuwa podniecenie na myśl o seksie z facetem. To wiąże się przede wszystkim z fascynacja seksualną ciałem mężczyzny. Chęć bycia przelecianym sztucznym penisem przez kobietę nie ma nic wspólnego z biseksualizmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do intryganta
hejka, Ja jestem na dalszym etapie niż twoje fantazje. Mamy z żoną mnóstwo zabawek różnych między innymi sztucznego przypinanego kutasa typu strap-on i zamierzamy wkrótce go użyć , jesteśmy na etapie przygotowywanie mnie do tego tzn. przyzwyczajania żebym nie odczuwał dyskomfortu, moja pani naprawdę chce mnie zerżnąć, dodam jeszcze że sex analny jest u nas częściej niż klasyk bo moja żona przeżywa wtedy wspaniałe orgazmy. Ktoś pisze że to objaw biseksualności to ja napisze że to totatna bzdura, do facetów czuje odraze, lubie zerkać na fajne laski , jestem hetero na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biseksualista lub
Odbyt każdego mężczyzny, w tym również heteroseksualnego, jest silnie unerwiony a sam umiejętny masaż prostaty może doprowadzić faceta do wyjątkowo silnego orgazmu. Wrażenia z takiego orgazmu, połączonego ze stymulacją odbytu są niezwykle silne. Jeśli meżczyzna was o to poprosi nie wahajcie się spróbować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do intryganta
hejka zapomniałem dodać w poprzednim poście że zabawy tego typu w heterosexualnym związku noszą nazwę "pegging", patrz: wikipedia, sztuczne dildo przypinane paskami to strapon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AUTORZE zrob loda
swemu psu to napewno da ci duzo doznam :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do intryganta
Intrygant, gdzie Cie wcieło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za informacje - dokladnie mam takie same zdanie! Czekam jednak rowniez na wypowiedzi kobiet - jestescie tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do intryganta
widzę że po moich postach chyba poleciałeś do sexshopu strapona wybierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do intryganta
hej dodam tylko że nasz strapon jest wibrujący i dwustronny (z częścią dla mojej pani), pozdrawiam i życzę spełnienia fantazji, tymczasem niech Panie się wypowiedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×