Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Intrygant

Gdyby Twój facet podarowałby...

Polecane posty

Gość atanazy_k
do Joli praczki - a czemu nie ten dildo? bo to chyba wibrator, anie wibratorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do anastazy
znowu qurwa moralizujesz tak jak wczoraj dyletancie, nie wiesz jaka jest różnica między dildem a wibratorem to nie pisz bzdur nawiedzony ośle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dark_side - bardzo podoba mi sie Twoje podejscie:) A jakbys sie wtedy czula? Czy zrobilabys to tylko dlatego, ze Ciebie poprosil? A moze czulabys podniecenie patrzac na jego wypiety nawilzony tylek, ktory raz po raz rozpychalabys dildem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię oglądać męski, nawilżony tyłek. Zagłębiać się w taki na różne sposoby;) Najbardziej w pozycji kiedy widać i tyłek i można zajrzeć w oczy, albo przed lustrem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzmi cudownie... Patrzac w oczy - czyli w pozycji on na dole, a Ty wchodzisz miedzy jego nogi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On na dole, nogi do góry zgięte w kolanach, ja na górze zerkająca raz na to jak dildo wślizguje się w niego, raz głęboko w oczy obserwując jak podniecenie miesza się z całą gamą innych uczuć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moglabys go (a moze mnie?) trzymac mocno za kostki zginajac go mocno w pol, tak zeby mial glowe miedzy swoimi kolanami. Panowalabys wtedy nad nim, patrzylabys na jego podniecenie, gdy mocno zanurzasz sie w jego tylku. A moze mialabys podwojne dildo - tak zeby piescilo rownoczesnie Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to zachęcasz mnie do wspólnego fantazjowania, a to jest trochę więcej niż niezobowiązująca rozmowa, no i forum publiczne a ja nie jestem ekshibicjonistką:D Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już kiedyś pozwoliłem dziewczynie zerznąć sie w dupsko. Byłem nieźle narąbany i z tego co pamiętam to nieszczególnie mi się podobało. ona była wniebowzięta. Nie był to wibrator na pasku a po prostu wibrator, międzyczasie robiła mi laskę. Pamiętam, ze dupa jeszcze mnie na kacu bolała :) a nie ukrywam również, że uwielbiam gdy dziewczyna pieści mój rowek, gdy go liże, i wkłada palce podczas loda, nieziemskie orgazmy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, że ma mnie kto pilnować inaczej szlajałabym się tu do rana:D Diabli😘 taka"wygoniona" szybciej usnę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cóż......
mój pan małżonek męczy mnie o to już od dawna....ma taką fantazję abym to ja własnie go tak popenetrowała trochę analnie dla odmiany :) próbowaliśmy już raz z takim małym wibratorkiem i był w siódmym niebie a teraz chciałby spróbować tak trochę mocniej i dogłębniej :) jak to mi czasem mówi że po prostu chciałby abym go z.erżnęła....wiem że marzy mu się abym go zdominowała...cóż kto wie kto wie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do "cóż....": Co tej jego fantazji myślisz? Podnieca Cię taka wizja, czy raczej zrobisz to jedynie, zeby mu sprawić przyjemność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Intryganta
może gdyby tytuł był bardziej prowokujący przeczytalibyśmy więcej ciekawych postów od Pań a topic nie zniknął by w gąszczu durnych tematów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam lubię jak żonka mnie posunie w tylek dildosem to jest super ja tam gejem nie jestem i faceci mnie nie kręcą ale jak ona mnie pieści to odlatuje fakt do tego się trzeba przegotować to przecież anal żeby niebyło niespodziaanek ona mówi że też to lubi z resztą widzę ona mogła by tak do rana czasem ja chcę się ją zając ale ona nieodpuszcza woli sie mną zajmować niż ja mam się nią zająć POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Intryganta
siemka Intryg, nie przejmuj się postami jeniffer bo to zgożkniała frustrarka jest, zawistna cnotka niewydymka z pajęczyną między nogami. Jej posty szydercze posty pełne jadu zatruwają różne ciekawe tipiki. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis jest chyba dzien, w ktorym mam straszna ochote byc zdominowanym przez dojrzala Pania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×