Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pinezka.

Ktoś mi posyła sygnały...co mogę zrobić?

Polecane posty

Od tygodnia dostaje sygnałki z nieznanego mi numeru,co mogę z tym zrobić?Może jak zadzwonię do mojego operatora to coś z tym zrobią?Zablokowałam ten numer na komórce,ale dalej dzwoni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro zablokowałaś ten nr, to cierpliwości, kiedyś się temu komus to znudzi. Nie wiem, czy operator moze coś tu zaradzić, ew popytaj w biurze obsługi klienta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popytaj znajomych, czy znają ten numer. Jeśli nie, to wyślij sms temu komuś, że na policję zgłosisz nękanie. Operator nie da Ci danych właściciela tamtego numeru bez nakazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale czy to można uznać za nękanie skoro ten ktoś mi nic nie pisze,nie grozi,tylko sygnały wysyła?I jakim cudem on dalej dzwoni jak go zablokowałam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zablokujesz jakiś nr, to telefon od razu go rozłącza. Wyślij temu komuś sms z ostrzeżeniem, że zgłosisz na policję. Może przestanie puszczać sygnały. A może to ktoś z Twoich znajomych ma nowy numer i sobie żarty robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwoniłam z innych numerów,ale nie odbiera,albo się włącza skrzynka z T-Mobile.Żaden znajomy to pewnie nie jest,ja ten numer mam od kilku dobrych lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferie sie zaczeły
cierpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×