Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szyba na korbę

Do mam, które samotnie wychowują dzieci - Pytanie o alimenty !

Polecane posty

Chciałam zapytać mamy ile dostają alimentów od swoich byłych mężów, partnerów... Nie chcę, żeby tutaj teraz sobie przerzucać, że to był cham, gnój, palant itd. Chodzi mi tylko byście napisały: 1. ile dostajecie zł / wiek dziecka 2. w jakich stosunkach jesteś z byłym ( potraficie sie dogadać czy wszystko idzie na krzywy ryj ) 3. ile razy w miesiącu ojciec zabiera dziecko do siebie 4. czy ty jako samotnie wychowująca ciągle domagasz się więcej, czy potrafisz pogodzić się z decyzją sądu. Topik może troszkę dziwny. Nie jestem samotnie wychowującą matką i też nie zamierzam być. Jak znajdę więcej czasu napiszę po co mi to. A póki co bedę wdzięczna za podzielenie się ze mną takimi informacjami. Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja zacznę
1. 500 zł + dodatkowa kasa na wakacje/9 lat 2. potrafimy się dogadać 3. nigdy - raz na miesiąc przychodzi do mnie 4. kwote ustalilismy sami i nie spieramy się, gdyby mi kedys braklo, jestem pewna, że mogłabym poprosić o więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieska niebieska
troje 3 nie płaci na nie żadnych pieniędzy , nie rozmawiamy na jego własne życzenie nie odwiedza dzieci nie zabiera ich nigdzie zerwał całkowicie kontakty z nami . ja się nie szarpie o pieniądze bo mi i starcza na wszystko , tylko żal że nie odwiedza dzieci i nie interesuje się ich losem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotnyczlowiek
a dlaczego tylko do mam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydzia30 w pomaranczy
1.500zl/17lat 2.dogadujemy sie ale nie mamy okazji zeby pogadac:D,zwykle czesc bo rzadko sie przypadkiem zobaczymy\3.ma zabrane prawa,nie widuje sie z synem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z Zniecierpliwiony
W ogóle nie powinien płacić żadnych alimentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarinka70
1. 900 zł /13 lat 2. poprawnych jak rozmawiamy, ale od miesięcy nie mieliśmy ze sobą kontaktu 3. 0 4. od lat się nie domagam, uważam że jest ok, mniej więcej 50/50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salmonellozzaaa7
1. 7000zł. / 15,13,7 i 2 latka 2. dogadujemy się 3. ojciec zabiera na wakacje na 2 tyg najstarsze + odwiedziny raz w miesiącu u mnie 4. nie domagam się więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od 4 lat rozwódka+++++++++++++
1.dwoje dzieci, syn 14 lat, córka 11 lat - 2.800 zł, dorzuca do wakacji, prezentów. 2. Stosunki poprawne, dogadujemy się bez problemów 3. Spotykają się często, nie ma ustalonych dni, z synem zazwyczaj 3-4 razy w tygodniu. Umawiają się telefonicznie, bez mojego pośrednictwa,mnie o tym zawsze informują. 4. Sprawy alimentów uzgadniamy miedzy sobą, nie mam z tym problemów. Umawialiśmy się na mniej, ale z własnej inicjatywy dorzucił sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×