Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość i co zrobić z tym fantem

Przyjaźń

Polecane posty

Gość i co zrobić z tym fantem

Już sama nie wiem co mam robić,proszę was o radę jak naprawić to co schrzaniłam. Moja przyjaciółka zaproponowała mi żebym zajmowała się jej dzieckiem,a ona będzie mi za to płaciła.Nie chciałam się na to zgodzić,po długich rozmowach i jej namowach zgodziłam się na to.Nadszedł dzień kiedy mi powiedziała,że już dalej nie może mi płacić,bo jej sytuacja finansowa uległa pogorszeniu.Zrozumiałam to i rozumiem,ale wpadłam w straszny dół.Nie wiedziałam co będzie dalej znalazłam się w martwym puncie,zaszyłam się w domu,nie wychodziłam.Zaczęłam zjadać duże ilości psychotropów.Kilka osób zarzucało jej ,że to jej wina,że przez nią wpadłam w taką depresję,a ja byłam w tym bierna.Nie tłumaczyłam im,że to nie jej wina,skupiłam się na sobie.Oddaliłyśmy się od siebie,próbowałam nawiązac z nią kontakt,porozmawiać,ona jednak odrzuca każdą formę kontaktu ze mną.Nie odpowiada na smsy,telefony,a jak już do niej idę to twierdzi,że nie ma czasu ze mna rozmawiać i mam wyjść.Wiem jak strasznie ją zawiodłam,strasznie chciałabym to naprawić,jak ją namówić do tego żeby chociaż zechciała ze mną rozmawiać.Traktowałyśmy się jak siostry,byłyśmy rodziną nie chcę tego stracić.HELP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×