Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pistaacja

wlasnie wrocilam ze spotkania.

Polecane posty

Gość pistaacja
Nie pytalam dlaczego nie prowadzi bo to wiem.Pytalam bardziej czy jest w tym sens..czekac?pomoc?przymknac oko?o. na dicho??giw mi a brejk-dzis? jesli....to opisz tutaj.niech zyje i zre,hm?;) powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pistaacja
Nie mowilam,ze to forumowicz.I..nie generalizujmy.I tu ,i w realu sa ciapy i 'twardziele'..To wcale nie musi byc skoorwysyn.Wiem bo juz takiego mialam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 sekund i wiesz czy bedziesz sie z nim kochac czy czytac ksiazki. rozmawiasz ze mna bo ludzisz sie ze bedzie inaczej, a dobrze wiesz ze nie bedzie... do milego... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pistaacja
Ksiazek czytac nie bedziemy,przynajmniej nie na glos,heh. Po sposobie calowania wnioskuje,ze sponiewieralby mnie w lozku.Ja tylko sie zastanawiam czy chce jednorazowego seksu dla seksu..czy chce go uczyc co by miec radosci na miesiace..nie wiem. Laska mi uciekla no:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmazynowy Mscicieeell
Lubie pistacje ;p. Hah racja, glupim pocalunkiem mozna poznac. Rozsmiesza mnie pewne wspomnienie, umawiajac sie kilka lat temu z roznymi kobietami. Owa kobieta wiedziala czy mi sie podoba czy nie - moja twarz zdradzala to - komedia ;p. Ale mimo to fajnie jest. Co zas tyczy sie glosu, kobiety mowia mi ze mam fajny przez tel, ale w realu juz nie tak seksi - kolejna komedia. Osobiscie zycze powodzenia w szukaniu tego jednego do tego owego :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pistaacja
My nawet przez tel nie rozmawialismy.Pierwszy raz nie sprawdzilam glosu i juz dramat;) Teraz pisze,ze chcialby juz..nie wiem czy chce az tak bardzo by odwalic raz i szukac od nowa:/ Dzieki za zyczenia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pistaacja
mam na imię Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pistaacja
Juz mam podszywa.Najs;) Niestety nie mam na imie Ola:( Baba tez nie jestem ale lece,fakt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pistaacja
Dzien dobry...jest tu kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pistaacja
...mhm...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pistaacja
Hej Malenka;) Czekam,zagladam ale zdaje sie,ze kolega porzucil mnie bezpowrotnie. Odpowiedzi tez ni chu,chu.Zycie.Co u Cie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale porzucił cie który? samotnik czy zbereźnik? samotnik, jak sama nazwa wskazuje, raczej udzielać się towarzysko nie lubi, więc pewnie kontempluje co w samotności swej... a zbereźnik, jak to zbereźnik...pewnie goni za...atrakcjami :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pistaacja
Niechaj gania tylko mial sie podzielic.I co? Pytalam co u Cie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czym się miał podzielić, bo mi umknęło?;-) u mnie cicho i spokojnie, topik mój zapomniany gdzieś przepadł na dalekich stronach, już go nawet nie podnoszę, bo potem mi zarzucają jakieś imbecyle, że sztuczne nim zainteresowanie robię,eh! ;-) poza tym pogoda u mnie do d...y, wieje, leje itp, itd ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pistaacja
Ledwie 2 strony i nie przeczytalas?No moja droga...;)Mnie dzis wywialo i przewialo potwornie,mam dosc zimy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ ja wam zazdroszcze tego poznawania :D pistacja a nie masz wrazenia że niektórzy panowie to mocni są....w gębie jeno??? ;) Wiesz czasem z nieśmialego, skrytego, cichego straszny zwierz wychodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pistaacja
Pseudi...zazdroscisz?? Mam wrazenie graniczace z pewnoscia,ze 95% owych twardzieli jest mocna w gebie.Pare juz razy zdarzylo sie,ze slownie ostry jak brzytwa a face to face wzrok spuszczony i zadyszka:/Bo on myslal,ze ja to bede tylko sluchac i patrzec na niego jak na cud jaki.Niestety ten typ(w domysle JA) juz tak ma,ze jak wylapie slabosc to koniec piesni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S_M zazdroszcze młodości, dreszczyku niepewności, ekscytacji związanych ze spotkań czy randek .... wiesz ja po prostu juz zapomniałam jakie to było fajne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pistaacja no właśnie, więc może spójrz na jakiegoś bo ja wiem... coś jak księgowy w okularkach, niby spokojny, wiesz nieśmiały..... i może wtedy to będzie to, o co tobie chodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pistaacja
Pseudi...masz 60 lat?I w tym wieku mozesz sobie dreszczyk zafundowac.Poza tym...ja bym wolala nie musiec randkowac.Naprawde.Mnie to poznawanie i ciagle wszystko od poczatku nudzi najzwyczajniej.Teraz to ja bym chciala odpowiedniego partnera seksualnego zdobyc i tyle.A specjalnie mloda tez sie nie czuje.No i piekny obraz sie posypal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pistaacja
Pseudi...to juz podwojne ryzyko jest:) Wbrew pozorom polujac nie kieruje sie karoseria:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pistaacja no rozumiem... ale mnie nie chodziło tyle o sam wygląd czy tez wiek :D Ponoć cicha woda brzegi rwie ;) chodzi mi tu bardziej o typ człowieka :D nie mam 60 ale tak zwaną stabilną sytuację rodzinną i po prostu zatęskniło mi się za dawnymi czasami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pistaacja
Pseudi...nie ma czegos takiego jak stabilna sytuacja rodzinna..Na podstawie mojej mozna by napisac pare komedii,dramatow...pewnie i jakis horror by sie zalapal.Zdolniacha to nawet komiks by stworzyl.Serio. Kumam...wspomnienia;) Ja jestem cicha woda:) I cicha wode wyczuwam.Dlatego tez staram sie zwracac uwage na elementy malo eksponowane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pistaacja no właściwie masz racje- poprawiam teraz mam stabilną sytuację :D a co do reszty.... to jestem pewna, że dostaniesz takiego, jakiego pragniesz :D Bo z tego co piszesz wytrwała jesteś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość switcher____
Sam sie bawiłem w tego typu zabawy, o których pisze pistacja, raz byłem masterem, raz pieskiem, ogolnie to switch. Taka zabawa wkręca, pod warunkiem, że obie strony dobrze znają swoje miejsce w takiej relacji. To tylko gra, wystylizowana gra, po której otrzepujesz się i wracasz do codzienności. To jest jak narkotyk. jeśli ktoś chce pogadać, to mail: limaq75@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pistaacja
Naturalnie,ze gra.Oczywiste,ze nie chce by mnie jakis gosc okladal po twarzy w czasie zakupow powiedzmy.I tak,to jest jak narkotyk.Sprobowalam i zasmakowalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×