Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jsjdfakjhcfbs

niania - pytanie o zarobki

Polecane posty

Gość jsjdfakjhcfbs

Witam. Podpowiedzcie mi proszę ile mogę sobie zażyczyć za godzinę za całodobową opiekę nad 4,5 letnią dziewczynką podczas gdy jej matka jest w pracy w Niemczech. Dodam, że będzie wyglądać to tak, że na 8 będę prowadziła Małą do przedszkola, o 16 będę ją odbierała i resztę czasu - 16godzin/dobę plus całe weekendy i święta będzie u mnie. Ile za godzinę powinnam wziąć? Dodam, że chodzi o pracę w Legnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za godzine bez sens. powinnac zarzadac przynajmniej 2 tys na łapke, plus za ciuchy płaci mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsjdfakjhcfbs
Lepiej za godzinę, bo nieraz może być tak, że matka przyjedzie np na tydzień i wtedy małej mieć nie będę a może być tak, że będzie u mnie non stop przez miesiąc.. Także myślę, że uczciwiej będzie stawka za godzinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzielac 2 tys wychodzi nie cale 3 zl na godzine , chyba lepiej na jakas sume sie dogadac , ale nie wiem . Kupujesz jedzenie do tego woda prad gaz. usiadz z ta kobieta policzcie i zaproponuj jakas kwote. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsjdfakjhcfbs
Ale 8 godzin w ciągu doby odpada, bo mała jest w przedszkolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elfis
u mnie w trojmiescie zarobki zaczynaja sie od 4 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhfshfkfd
elfis nie zartuj. nianka jak dostaje w trojmiescie 1000zl to juz jest luksus. wiem bo szukalam takiej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsjdfakjhcfbs
Ustaliłyśmy, że będę dostawać 2 tysiące plus 500zł na jedzenie i potrzebne rzeczy dla Małej. Od poniedziałku do piątku od 8 do 16-17 będzie w przedszkolu, poza tym będzie mieszkać ze mną a tym samym będę za nią w pełni odpowiedzialna przez cały miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×