Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość łaziennnnkaaaa

ile wydaliście na remont łazienki ?

Polecane posty

Gość łaziennnnkaaaa

ściany są gołe, wanna + kibelek + umywalka do wymiany położenie kafli łazienka łazienka ok 10m2 pytam bo zastanawiam się ile kasy na to powinnismy przygotować :) dzieki za odp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce mi się liczyc
ale te 10000 zł to na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie mogę się wypowiedzieć, ponieważ moja łazienka jest o wiele mniejsza i szczerze zazdroszczę Ci takiej dużej łazienki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łaziennnnkaaaa
wbrew pozorom wcale nie jest taka duża , ale widziałam i mieszkałam w mniejszych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za robociznę możesz zapłacić ok 6 - 7 tysięcy. Dolicz do tego jeszcze wyposażenie, płytki itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasza łazienka urządzana w całości na nowo kosztowała 35 tysięcy mniej więcej :) i nie jest wcale nie wiadomo jaka, w sumie tylko wanna jest super i prysznic, płytki i reszta zupełnie normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvzczfa
31 tys. Łazienka 7m bez kibelka. Wanna typu spa (dysze do masażu i dysze ozonowe), kafelki i terakota "z górnej półki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fąfafine
10 m2 to olbrzymia łazienka, jesu minimum 20 tysiecy w tym : wymiana i wyprucie hydrauliki i zamiana na tworzywo nowoczesne wymiana elektryki , halogeny zrobienie terakoty, glazury nowoczesnej a nie jakiejs babcinej lustro, armatura nowa, krany i dodatki robocizna dużo kosztuje nie wyobrażam sobie takiej łazienki zrobić za mniej niż 20 tys ja mam lazienkę na działce maleńką tzn miesci sie kabina i wc bez umywalki i wydałam 4 tysiace i to w sposób najbardziej oszczędny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fąfafine
aha i jeszcze nowoczesny prążkowy grzejnik 20 tys to same rzeczy bez robocizny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvzczfa
Moja jest bez prysznica (jest przegroda przy wannie, żeby nie chlapać biorąc prysznic).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego napisałem o samej robociźnie. Materiały i wyposażenie łazienki, to inna historia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fąfafine
w obecnych czasach duza łazienka to nie żaden powód do chwały kryzys jest cięzki i teraz ogrzej takie pomieszczenie wykaflowane, to bardzo duże koszty a nikt nie chce harować na same rachunki w życiu więc wg mnie praktyczne są łazienki mniejsze ok 6 m albo mniej jak w bloku wielgachne pomieszczenie i jeszcze wszystko do zrobienia to ruina finansowa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leone
koszt wyjdzie okolo : Koszt samych płytek nie jest duży - na wyprzedażach czy w hurtowniach ceramicznych można znaleźć dobrej jakości płytki już od 20 złotych za metr. Średnia cena krajowych produktów to 35 do 50 złotych za metr. Piękne polerowane gresy czy kamień - około 100 złotych za metr. Ale jeśli doliczy się do nich robociznę - 35 złotych za położenie metra to średnia cena - kleje i dość drogie fugi, to metr położonych płytek, które tanio kupiliśmy, kosztuje co najmniej 100 złotych. Najtańsze wanny metalowe czy akrylowe długości 175 centymetrów kosztują już nieco ponad 200 złotych. Jednak za dobrej jakości wannę - z dużą ilością włókna i akrylu - trzeba zapłacić od 500 do 1200 złotych. Podobnie ma się rzecz z kabinami prysznicowymi. Ich cena zależy przede wszystkim od jakości, a tanich rzeczy na przynajmniej kilkanaście lat użytkowania po prostu nie opłaca się kupować, bo tyle nie wytrzymają. i nie sluchaj tych milionerek z forum bo zaraz napisza ze maja zlote wanny, jezeli masz kogos kto umie plytki klasc to wyjdzie jeszcze taniej Meble lazienkowe to rzecz gustu i kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łaziennnnkaaaa
dzięki leone za konkrety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grabaka zet
Ogólnie? 12 tyś. Ale w tej cenie jest np. wanna z hydro - http://www.e-inclusive.pl/Wanny-%C5%82azienkowe/Wanny-z-hydromasa%C5%BCem/System-hydromasa%C5%BCu-do-wanny-Ravak-Evolution-Hydro.html ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wandanion
a pralka? jaka jest cena dobrej pralki obecnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izdebka-778
Ja pralkę kupowałam z Boscha rok temu i jestem bardzo zadowolona, przydatne funkcje itd. Płaciłam za nią chyba koło 2000 zł. Tak mi się wydaje. Co do kosztu urządzenia łazienki, to naprawdę wszystko zależy. Płytki możesz w promocji kupić za 29 zł za m kw, ale i za ponad 100 zł. Ja jednak jestem zdania, żeby inwestować w wysoką jakość, chodzi mi przede wszystkim o płytki na podłogę (wysoka klasa ścieralności to podstawa), meble łazienkowe (koniecznie z pełnej płyty i zabezpieczone przed wilgocią!), ja tutaj kupowałam: www.bconcept.com.pl , zainwestowałabym też w dobrej jakości wannę (tak jak ktoś tu pisał wcześniej). Ponadto jestem zwolenniczką podwieszanych muszli sedesowych ze względu na większą higienę. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maszlendfa
ja kupowałem takie rzeczy jak wanna i w ogóle armatura na domarket.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wylgh.jah
domarket faktycznie ma rozsądne ceny jeśłi chodzi o rzeczy do łazienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszaSzara
No ja mogę powiedzieć że wydałam około 7,5 tysiecy ale mam sporą łazienkę. Nie robiłam wielkich zmian, wymieniałam prysznic, umywalkę i ogólny look. Natomiast bardzo dużo rzeczy kupiłam na promocji tutaj: www.krainalazienki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość david333
No powiem szczerze, że po remoncie to moja łazienka jest pierwszym pomieszczeniem jakie pokazuję gościom :D A wszystkim zajęli się panowie z serwisu www.lazienkaw10dni.pl . wszystkim, mieli bardzo fajne propozycje dotyczące wystroju, a po drugie nie zlecali prac żadnym podwykonawcom, wszystkim zajęła się ta sama firma, która po prostu na łazienkach zjadła zęby ;) Dokładnie znają się na trendach i na specyfice tego pomieszczenia. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To w zależności, gdzie będziesz kupować asortyment do remontu łazienki. Ja z powodzeniem od wielu lat korzystam ze strony plytki-lazienki :) Najlepszy asortyment mają + najbardziej atrakcyjne ceny :) Polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wydałam stosunkowo niewiele, a zakupy robiłam w sklepie GNSBUD, polecam serdecznie firmę Keramag - serii MyDay, właśnie z niej mam umywalkę i jestem bardzo zadowolona. Z resztą same zobaczcie jakie cudeńka http://gnsbud.pl/sklep/producenci/keramag :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My wydaliśmy na łazienkę 7m2 ok 8 tys. Generalny remont, rwanie wszystkiego starego i praktycznie robienie wszystkiego od zera. Nie zapomnij zamówić sobie kontenera na gruz, bo będzie tego baaardzo dużo. Na http://wywozimy-odpady.pl/ - jest kilka opcji do wyboru i mają super ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elsena
Koszty remontów są w dużej mierze uzależnione od tego gdzie kupujesz. Mój remont zamknął się w 2 tysiącach z wymianą płytek, wanny, sedesu, umywalki i lustra. Kupowałam tutaj http://plytki-lazienki.pl/, może komuś się przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
38 tyś kompleksowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amber54
My na remont łązienki wydaliśmy jakieś 20 tysięcy. Teraz pozostały do kupienia ręczniki i akcesoria do łazienek z http://megalazienki.pl/akcesoria-lazienkowe/m735 Myślę, że do końca miesiąca będzie wszystko zrobione na błysk i będzie mozna relaksować się kąpielami w dużej wannie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kilka tysiecy, ale dzieki temu, ze kupowalem akcesoria tej firmy www.invena.pl to troszke zaoszczedzilem nie tracac z jakosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×