Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość WE4RT5Y67UIOKIJHGFDFGHGJHKJLLJ

39 i PÓŁ

Polecane posty

Gość WE4RT5Y67UIOKIJHGFDFGHGJHKJLLJ

Ogladaliscie? Ogladacie? Teraz leca powtorki od 1 odcinka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja oglądałam ale jak pierwszy raz puszczali na tvn fajny śmieszny serial zbaraniałam już w pierwszym odcinku jak darek od kochanki wrócił do domu do żony ona do niego -wracasz jak gdyby nigdy nic po 11 latach? a on -nie po 11 a po 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soniaczka ;-***
Ja ogladam ;] akurat w tych godzinkach mam czas ;] a wczesniej nie miala okazji ogladac wszystkich odc od poczatku wiec nadrabiam ;] a przed tym ogl madzie m ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mark+Iza
przedtem oglądałam z doskoku a teraz częściej fajni aktorzy tacy naturalni. no i treść też śmieszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veressa
pierwsza seria była naprawdę dobra, podkreślam naprawdę, nie banalny i nie głupi humor, nie kiedy absurdalne sytuacje i mimo że główny bohater aniołem nie jest, widź i tak go lubi i mu kibicuje. Jakby z pierwszej serii zrobić film fabularny mielibyśmy naprawdę dobry polski film ! ale niestety druga seria juz owiele gorzej a trzecia jeszcze gorzej . tendencja spadkowa, a wielka szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
veressa co racja to racja tak jak 40 latek pierwsza część można leżeć i kwiczeć ze smiechu ale już 40 tatek 20 lat później porażka na całej linii no chłam po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×