Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wynajmujaca mieszkanie xxx

Bardzo brudna kuchenka w wynajetym nowym mieszkaniu,jak wyszorowac?Czym?

Polecane posty

Gość wynajmujaca mieszkanie xxx

3 godziny dzis szorowalam kuchenke! doslownie!!Byla tak zasyfiona,ze nie moglam nawet korkow przekrecic by puscic gaz,musialam wygrzebywac wszystko wykałaczkami. Ale teraz chodzi mi o te takie żelazne cholerstwo,nie wiem jak sie to nazywa.No to,na czym stawia sie gary,by nie staly bezposrednio na kuchence.Co moge z tym zrobic? Szorowalam,ale to jest tak klejace,ze jedynie sie rozmazuje.Moze w cos to zamoczyc? Macie jakis domowy sposob? Prosze.Juz wyglada bardzo ladnie tylko jeszcze to mi zostalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wynajmujaca mieszkanie xxx
Mialam na mysli te zelastwo na ktorym stawia sie gary,by nie staly bezposrednio na palnikach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burczymucha
poszukaj środków do mycia rożen i tym wyszoruj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burczymucha
to sa rożna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej wyczyść szczotką drucianą.Grubsze warstwy np. śrubokrętem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a cifem probowalas?
jak nie to sprobuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rhfeuhr
Zrób papkę z wody i sody oczyszczonej, nałóż i poszoruj. Możesz też kupić taki spray do czyszczenia piekarników i tym spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wynajmujaca mieszkanie xxx
Cifem probowalam,moczylam we wrzatku tez nic.To ma z 3 warstwy brudu,naprawde.Nozem troche tego zeskrobalam,ale i tak sie klei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrób papkę
z sody oczyszczonej i octu,obłóż palnik,bo pewnie o to ci chodzi i zostaw na godzinę,następnie włóż do gorącego octu z dodatkiem płynu do naczyń,powinno się dać łatwo "obdziabać" czymś ostrym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość namocz na noc
Namocz na noc w wannie w wodzie z płynem do naczyń .Jeśli masz to włóż do zmywarki a jak nie to zostaje ci skrobanie nożem .Czasem pomaga spryskanie płynem do mycia piekarników i usuwania przypaleń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedyś też miałam taki syf w wynajmowanym normalnie wzięłam noża i ten największy syf "obkroiłam" a potem namoczyłam w wannie i druciakiem jak sobie przypomnę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spray do piekarników
tylko one są na amoniaku, okropnie smierdzą, amoniak jest szkodliwy, więc spryskaj je w misce jakiejś i otwórz okno i wyjdź z pomieszczenia na kwadrans. Powinno łatwiej schodzić. Polecam też jeszcze dwie rzeczy z Lidla - odtluszczacz w sprayu W5 - w pomarańczowej butelce oraz czysciki metalowe z mydłem w różowych kartonikach sprzedawane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×