Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zapracowany pstrowski

czekam na ciebie

Polecane posty

Gość SzokKo
Od ponad godziny o tym wiem :) wkoncu musi byc final :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :P:P:P:P:P:P:P:P):P:P:P
Tak . Chyba sie nie gniewasz że tak sie rozpędziłam w fantazji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SzokKo
Nie gniewam sie, to jest moja slaba strona i uwielbiam takie opowiadanka, tym bardziej, ze one dotyczylo mnie i Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SzokKo
Tylko nie moeg odroznic kiedy mowisz o rzeczywistym Twoim stanie, a kiedy to tylko fantazja mowiac o sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :P:P:P:P:P:P:P:P):P:P:P
Miło mi :) Nie pisze ot sobie tak , tylko jakby naprawde było. Opowiadan erotycznych nie mam zamiaru pisać . Miło mi sie dzisiaj spedziło z Tobą noc i mam nadzieję ze i Tobie również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :P:P:P:P:P:P:P:P):P:P:P
Odpowiedziałam Ci na Twoje pytanie nawet jego nie czytając :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SzokKo
Sklamal bym gdybym naposal, ze nie bylo milo. Efektem tego jest chocby sam moj sprzet, ktory od dawna nie byl tyle czasu twardy hehe moze to prymitywnie zabrzmialo, ale mimo wszystko jest to komplement

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SzokKo
Rozumiemy sie bez pisania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :P:P:P:P:P:P:P:P):P:P:P
Tak , nie spodziewałam się az takiej twojej reakcji na to co piszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :P:P:P:P:P:P:P:P):P:P:P
Mi sie zupełnie odechcialo spać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SzokKo
Poki mam ten duuzy problem w bieliznie to tez mi sie nie chce spac, ale powoli trzeba jakos sie ogarnac i zejsc na ziemie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :P:P:P:P:P:P:P:P):P:P:P
Wiem chyba sie pożegnamy na dzisiaj . Każdy musi odpocząć po takiej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SzokKo
Najgorsze, ze jutro to setki osob pewnie przeczyta hehe :) Zanim pojdziesz spac musisz mi pomoc sie pozbyc mojego problemu, bo to Twoja wina, ze jestem tak podkrecony, wiec teraz jakos zadzialaj :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :P:P:P:P:P:P:P:P):P:P:P
To bedą mieli co czytać, jak juz ktos tego nie czyta i mysli sobie co oni wyprawiają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SzokKo
Najlepiej jakies opowiadanko na dobranoc z zycia wziete. Jak sie bawilas najlepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :P:P:P:P:P:P:P:P):P:P:P
Ale powiedz jak mam zadziałac bo dalej pisząc to samo bedzie i kolo sie zamyka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SzokKo
Juz prawdopodobnie jestesmy uznani za psychoerotomanow czy cos w tym stylu hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :P:P:P:P:P:P:P:P):P:P:P
Adas powiem ci tak na dobranoc Byłeś wspaniały , miałabym na Ciebie jeszcze chrapkę pare razy wypieścic cie , jak i Ty równiez mógłbys robic ze mna co bys chciał. Poddałabym sie tobie całkowicie . Masz wspaniałe ciało, czułam jak drgaja twoje mięsnie pod moimi palcami , twój penis pasował mi jak nigdy zaden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :P:P:P:P:P:P:P:P):P:P:P
Mile mi sie spędzedziło z Toba noc kochając sie z Toba szaleńczo jakbyśmy razem byli gdzies tam . Ja to tak odczuwałam wspaniale . Super jesteś . Dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :P:P:P:P:P:P:P:P):P:P:P
Takiego Cie widze moimi oczami. A co w tym złego jest jak dwoje liudzi samotnych pisze sobie takie cos na Forum Erotycznym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SzokKo
Dobrze wystarczy. Jutro podobnie jak dzisiaj bede dopiero po pierwszej w nocy, mam nadzieje, ze jeszcze tutaj bedziesz, Slodkich snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SzokKo
Jakby nie patrzec jest to troche nie eteczne, ale od tego jest takie forum :) Jutro zglebimy tajniki bardziej doglebnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :P:P:P:P:P:P:P:P):P:P:P
Adam będę napewno , chyba zeby cos sie stało . Do zobaczenia i spokojnego dnia Ci zyczę :) bo Dobranoc za bardzo juz nie pasuje jak juz zaczyna powoli switać Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :P:P:P:P:P:P:P:P):P:P:P
Trzymam Cie za słowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SzokKo
Musimy sie wyspac za dnia, zeby noca pisac heheh Papa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :P:P:P:P:P:P:P:P):P:P:P
hahah ale tak juz bywa , lepiej noca niz dniem i przeszkadzajacy nam ludzie przy tym 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oo ja pierdziu
ALE KOORWA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaak
czego to nie wyprawiają na dyżurze z nudów zamias qrwa leczyć:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaak
szoK czego ci mieli kumple zadroscić???????! ze sie qrwisz? nie jestes lepszy od starej dziwki, ona przyjmowala kootasy ty, go innym wkładales, czego ci mieli zadroscić? że jesteś zuzyty i wyzuty z człowieczeństwa?tobie trzeba wspólczuć, nie zazdroscic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 15hh7lll
pastor6661: kto ? zabija i mordował ,dlaczego wyparowały składki z 30 lat emerytalne moje ? szukam na razie znalazłem to ... Trud Żydów pracujących wokół Roosevelta doprowadził do tego, ze USA wspólnie z ZSRR wystąpiły zbrojnie do walki przeciwko Europie środkowej, gdzie była kolebka nowej idei, opartej na nienawiści do Żydów. Zrobili to Żydzi, gdyż wiedzieli, że w przypadku zwycięstwa Osi, a głównie hitlerowskich Niemiec, które doskonale przejrzały plany polityki żydowskiej, niebezpieczeństwo rasizmu stanie się w USA faktem dokonanym i Żydzi znikną z powierzchni świata. Naród Polski pozbawiony własnego majątku produkcyjnego, więc okradziony z dochodów z własnej produkcji, zmuszany do ograniczania produkcji rolnej, której wielkość nie pokrywa już zapotrzebowania żywnościowego narodu, reformą oświaty z 2000 r., obniżającą poziom edukacji, pozbawiony średniego szkolnictwa zawodowego, pogrążany w świadomie zaprogramowanej nędzy musi odejść w niebyt. Takie są nieubłagane prawa ekonomii i żydowscy inżynierowie platform-oralnego „postępu w Polsce znają je doskonale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×