Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaska ska

lozysko na przedniej scianie....

Polecane posty

Gość kaska ska

....coz to oznacza dla plodu,dla mnie ,czy ma jakies znaczenie przy porodzie? analogicznie wnioskujac moze tez byc lozysko na tylnej? jakie sa tego konsekwencje,czy ktos moglby mi to wytlumaczyc:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja akurat mam na tylnej ścianie. Pytałam lekarza co to zmienia a on, że niewiele. Tyle że jak jest na przedniej to np dziecko kopie po nim , przez co możesz słabiej odczuwać ruchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie tak jak piszą poprzedniczki. Ja miałam łożysko na ścianie przedniej ruchy zaczęłam czuć normalnie coś około 18 tygodnia (+/- tydzień) ale nigdy nie czułam z przodu tylko po bokach. Nie ma to żadnego wpływu na poród ani dla dziecka. Problemy pojawiają się jedynie przy łożysku przodującym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam na przedniej ścianie. kompletnie nic to nie oznacza dla dziecka dla matki byc moze słabsze odczucia przy ruchach płodu ja poszułam pierwsze ruchy w 21 tc dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×