Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość htyhtyht

Którą markę pralki wybrać?

Polecane posty

Gość htyhtyht

Dziewczyny, doradźcie mi, proszę! Muszę kupić pilnie pralkę. Do wyboru mam w zasadzie trzy marki, LG, Polar i Beko. Którą wybrać? Czy któraś ma kilkuletnią pralkę którejś z tych marek a jeśli tak, to jak się ta pralka sprawuje? Tylko proszę... nie piszcie o Samsungu bo mnie nosi od samej nazwy. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fioletowe irysy
Ja mam Bosha i to mój ulubiony sprzęt AGD w domu! Cichutka, kilka naprawdę przydatnych programów, programy eko, a do tego aż 7 kg wsadu. Dla mnie wybór idealny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miliana23
Ja mam beko od 3 lat i jestem zadowolona ma atrakcyjne programy szybkie i dłuższe do wyboru nawet program czyszczacy z sierści a mamy kota to przydatne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość htyhtyht
Oj, wiem o Boschu. Moja mama ma starą pralkę tej marki i pracuje bez zarzutu, to samo moi znajomi. Ale Bosche są droższe a mi padł już całkowicie paroletni Samsung i pilnie muszę kupić coś tańszego. Te marki o które pytam, mają szeroką ofertę cenową. Dzięki za opinie... Szkoda, Miliana że twoja Beko nie jest trochę starsza. ;P Miałabym większą pewność że te pralki są trwałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trop
Ja od 4 lat mam AEG Lavamat 64840L. Robię w niej przynajmniej jedno pranie dziennie. Jest niezawodna. Jeśli chodzi o Beko, to moja szwagierka miała pralkę tej marki i miesiąc po gwarancji jej padła, ale zapewne każda marka ma słabsze i gorsze modele. Sama mam od ponad 12 lat lodówkę Beko i nic jej nie jest. Ja wybierając pralkę, kierowałam się prostotą. Tak aby pierwszy lepszy mechanik na wsi mógł ją naprawić. Czym mniej elektronicznych guzików tym lepiej. Wyświetlacz wielkości telewizora też jest niepotrzebny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trop
Ja od 4 lat mam AEG Lavamat 64840L. Robię w niej przynajmniej jedno pranie dziennie. Jest niezawodna. Jeśli chodzi o Beko, to moja szwagierka miała pralkę tej marki i miesiąc po gwarancji jej padła, ale zapewne każda marka ma słabsze i gorsze modele. Sama mam od ponad 12 lat lodówkę Beko i nic jej nie jest. Ja wybierając pralkę, kierowałam się prostotą. Tak aby pierwszy lepszy mechanik na wsi mógł ją naprawić. Czym mniej elektronicznych guzików tym lepiej. Wyświetlacz wielkości telewizora też jest niepotrzebny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fioletowe irysy
trop - W lodówce Beko moich znajomych po kilku miesiącach użytkowania nastąpił... samozapłon! Widać więc, że każda marka potrafi wypuścić na rynek bubla. Do autorki tematu - ja za swojego Bosha (dokładny model to WAE 2037 EPL) zapłaciłam 1090 zł, dla mnie to cena do przełknięcia za sprzęt na wiele lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam pralke Indesit Moon jest bardzo fajna nie za głośna praktycznie cicha .. masz panel z 4 programami nie ma tych przycisków nie wiadomo ile ze nie mozna sie połapać. tutaj lin k do tej praleczki.. ja ją polecam:) http://www.google.pl/search?q=indesit+moon&hl=pl&client=firefox-a&hs=r91&rls=org.mozilla:pl:official&prmd=imvns&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=QlwRT6edOYb1sgayxMkN&ved=0CDIQsAQ&biw=1024&bih=629

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od 6 lat mam LG i jestem z niej bardzo zadowolona, miesiac temu mama wymieniala pralke i tez wybrala LG widzac jak moja sie sprawuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vivere_per_liberta
no fakt jak za Boscha nieco ponad 1000 zł to powiem szczerze, że to nie jest za dużo. Ta marka jest dość droga, ale jak widać można kupić taniej. Wiem , że na magicznej planecie często mają jakieś fajne promocje i można taniej kupić bardzo dobry sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olalalallalaalalla
ja polecam i zawzse bede poole cac candy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed zakupem pralki trzeba sobie przede wszystkim zadać kilka pytań, jak będzie używana ile jest na nią miejsca i czego od niej oczekujemy. Widziałaś pralki Gorenje z system Steril Tub, która niszczy zarazki wewnątrz pralki (http://www.gorenje.pl/pralnictwo/wlasciwosci-pralek-do-prania/steriltub-czysta-bielizna-dzieki-naprawde-czystej-pralce)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×