Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość laura26

dziewczyny bardzo bym chciała tapetę w salonie ale mój mąż...

Polecane posty

Gość laura26

się ciągle wykręca,że nigdy tego nie kładł i nie będzie kładł,że ściany nie oddcychają(nie mamy pleśni ani nic),że dziecko nam pomaże i co potem??,a tak to można farbę zmyć.Kurcze,ja też nie mam pojęcia o kładzeniu tapet a tak mi się to podoba,chociaż salon.Piszcie,czy wy sami to robicie czy bierzecie jakąś ekipę(ja nawet takiej nie znam,bo już podpytywałam ludzi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tapeta to przezytek
w zyciu bym tego nie kladla na sciane. LEWPIEJ POMALOWAC NA JAKIS FAJNY KOLOR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama mojej kolezanki
sama kladla i ladnie jej to poszlo. wiec az ta trudne to chyba nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tapete też można kupic zmywalną. z położeniem też chyba nie powinniście mieć kłopotów, mój tata kładł sam. w internecie napewno znajdziesz instrukcje jak to zrobić a i pewnie w sklepie ci cos podpowiedzą. z tego co piszesz wnioskuje jednak, ze mąż raczej nie ma ochoty tego robić, więc poszukaj jakiejś ekipy i po problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka 1981
też mi się wydaje, że położenie tapety, to nie taki wielki problem, moja mama ją sama kładła i jakoś dała radę, wam również by się udało :) a pojęcie "zmywalna tapeta" też obiło mi się o uszy. Osobiście nie uważam, że tapeta to przeżytek, mam wrażenie, że wracają teraz w roli elementu dodatkowego obok ścian malowanych, choć faktycznie nie tapetuje się już całych wnętrz. Ale to zależy co się komu podoba :) co do ekipy, to pełno jest firm mniejszych i większych, które zajmują się ogólnie remontami, więc w ostateczności możesz się do nich zwrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertysss
Teraz juz rzadko sie tapetuje mieszkania. No chyba, ze masz brzydkie sciany. Ladnie wyglada taki pas wzorzystej tapety np. za sofa. Ja wolalabym ladnie pomalowac sciane zamiast kleic tapety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsyfuigh
poloz na jednasciane tylko, b. fajnie cos takiego wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze pojdzcie na kompromis? fajnie wyglada albo jedna sciana wytapetowana, albo jakies pojedyncze pasy...U mnie w domu tapete zawsze kladl tata, albo brat,a zawodowo sie tym nie zajmuja. Ale moze na pierwszy raz lepiej wziac jakiegos fachowca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co wy mówicie ,że staroświeckie! są rozmaite wzory i kolory mam w salonie 35 m wysoki na 3,50 białą z lekkim wtłoczeniem, u góry pas...po to,żeby nie było pogłosu! bo nie ma gratów, obrazów, dywanów salon w stylu techno i jeszcze nikt mi nie powiedział, że brzydko tu kładł nam fachowiec, bo pokój gościnny na górze w sypialni men, nie jest to trudne tylko kupić taką,żeby nie docinac do wzoru ja sobie nie wyobrażam malowania i tego bajzlu! dobrze w 2 osoby, bo jedna trzymaa tapety mam od lat i nie ma rzadnego grzyba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kertisz
Jeśli tylko odpowiadają wam takie klimaty kolorystyczne to nie widzę przeszkód. Mnie się niebieski podoba, tylko czy on uspokaja? Może i tak. Myślę, że jednak bardziej należy tutaj zadbać o dopasowanie kolorystyczne całości. Wtedy będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kładzenie tapety max 8 zł /m2 faktycznie godne dłuższego zastanowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość probateks
Finansowo dylemat żaden, ale biorąc pod uwagę fakt, że jednak na tą tapetę ma się patrzeć przez kilka kolejnych lat, to jednak robi dosyć istotną różnicę, prawda? A uwierz mi, że właściwe dopasowanie kolorystyczne jest jednak kluczowe - złym można sobie całkowicie zniszczyć pomieszczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krodeks
Mnie ta którą pokazujesz się podoba, ale oczywiście musisz to sobie dopasować pod własne upodobania. Na pewno sam wzór jest bardzo ciekawy, przy czym trudno doradzać w takich kwestiach nie wiedząc jakie jest wyposażenie, jego kolorystyka i styl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bertroks
Moim zdaniem kluczowe znaczenie ma dopasowanie kolorystyczne, a także zwrócenie uwagi na klimat w danym pomieszczeniu. Mam na myśli to, że inna tapeta pod kuchnię, a inna pod salon. Widzieliśmy nawet przypadku gdzie tapety trafiały do łazienki co jest ewenementem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×