Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kochanaaaaa

**************************************************************************

Polecane posty

Witam serdecznie wszystkie Panie, Mam takie pytanie, czy jest możliwość żebym była w ciąży ? Kocham się z moim facetem tak średnio co 4 dni, najpierw bez gumki chwilę , potem zakłada gumkę i kończy. Nigdy nie spuścił się do środka ani nie mieliśmy żadnej wpadki. W połowie cyklu miałam lekkie krwawienie ( być może spowodowane owulacją, nie wiem ) jestem pół roku po porodzie, te cykle trochę mi się chrzanią:/ trwają od 30 do 33 dni. Dziś mam 32 dzień cyklu i tak zaczęłam się zastanawiać czy mogę być w ciąży? Jak myślicie drogie Panie? Byłaby taka możliwość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skoro masz do 33 dni
To poczekaj spokojnie.Ani ci się miesiączka nie spóźnia ani nic.Nie masz podstaw podejrzewać puki co ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby tak, ale jakoś dziwnie się czuję, jestem święcie przekonana że jestem w ciąży. Chociaż prawdopodobieństwo chyba nie jest duże prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutaj to co druga jak ty
jest święcie przekonana, że jest w ciąży jeszcze zanim @ przyjdzie:P :O:O:O:O:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jestes zabawna :) zarty na poziomie dziecka z podstawowki...przykro mi ze jestes taka glupiutka... dziwnie sie czuje bo mnie jakos mdli, boli mnie brzuch ale jakos inaczej niz przed okresem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieczke to ty masz, ja nie jestem psem, i nie pisz mi tu juz bo za niski poziom reprezentujesz skoro jeszcze nie zrozumialas pytania... ja pytalam czy jest duze prawdopodobienstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skoro masz do 33 dni
Jest małe prawdopodobieństwo.Nie bądź taka pewna tej ciąży bo jak się jest pewnym to nachodzą wtedy wszystkie objawy.Napisałam ci w pierwszym poście co zrobić.Poczekaj do jutra.Jak nie będzie miesiączki to w niedzielę zrób test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie, ze mozesz byc w ciazy szczegolnie to krwawienie w polowie cyklu takie seks przerywany to zadna antykoncepcja.zrob sobie test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, myslalam raczej ze to krwawienie to przez owulację, bo czytałam że krwawienie wystepuje 7 - 10 dni po zapłodnieniu... wiec nie wiem czy tyle czasu wczesniej bylo mozliwe zaplodnienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zyciu nie słyszałam, zeby sie krwawiło z powodu owulacji no chyba, ze moze masz jakaś nadzerke? najlepiej test i lekarz.Albo @ przyjdzie i rozwieke watpliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skoro masz do 33 dni
To nie wiem-może idź się doucz??Nie wiesz co to plamienia owulacyjne?? Ja na przykład takie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze to plamienie owulacyjne, że nie ciaza bo nie jestem gotowa na drugie dziecko i mam tez nadzieje ze nie zadna choroba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×