Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość A ja wypowiem się

......Pomoc ,,domowa,,..........??

Polecane posty

Gość A ja wypowiem się

Czy zatrudnilibyście osobę 1-2razy w miesiącu do ogarnięcia mieszkania??? za parę dni rodzę, i boję się że nie będę miała czasu na ,,błysk,, w mieszkaniu. właśnie dałam ogłoszenie że zatrudnię osobę do pomocy przy sprzątaniu (łazienka i podłogi) wszędzie mam kafle więc osoba nie będzie miała dużo pracy... Dobry pomysł, czy mnie poniosło???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy jak z kosztami.Ja bym się zdecydowała...chociaż...nie lubię jak ktoś mi pcha ręce w moją robotę.Źle bym się z tym czuła chyba.Ale jak tobie odpowiada to czemu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja wypowiem się
Koszty są nie wielkie... bieżące sprzątanie nie sprawia problemu, ale wiadomo łazienka i wszystkie podłogi to trochę zabawy a przy malutkim dziecku boję się że nie dam rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz takie maleństwo to w sumie ciągle śpi. Budzi się tylko po to żeby się najeść i na zmianę pampersa jak mu się za mokro zrobi.Ale jak wiesz że sobie nie poradzisz to weź tą pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja wypowiem się
czy ktoś się jeszcze wypowie??? może jakaś mama korzysta z pomocy i podzieli się tym???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zal jakie bedziesz miala
dziecko.ja przy moim nic nie bylam prawie w stanie zrobic.baardzo dobrze,ze ktos ci pomoze.jesli stwierdzisz,ze dasz rade zawsze mozesz podziekowac za uslugi.ja tez chcialam pania do pomocy,ale moj maz sie nie zgodzil i teraz sprzatam kiedy tylko moge,ale ogolnie masakra to ogarnac zwlascza jak sie ma duzy dom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zal jakie bedziesz miala
i nie prawda,ze takie dzieci non stop spia.moj nie spal prawie wogole,raczej drzemal po 15 min i to najlepiej przy cycku,wiec bylam uziemiona.na sczescie jdena mama wozila czasem obiadek druga posprzatala czasem.teraz radze sobie sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuneguna s
no i jeszcze nie zapomnij mezowi jakiejs kurewki na godziny wynajac w koncu przeciez bedziesz zmeczona.......................litosci!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja wypowiem się
Partner sam zaproponował żebyśmy kogoś zatrudnili...zresztą nie bez przyczyny. Wysiada mi kręgosłup-(kiedyś złamany) i stwierdził że ten czas co miałabym poświęcić na sprzątanie to żebym poświęciła dla siebie. Jednak mam wyrzuty że będę w domu tylko z dzieckiem, a tu jeszcze Pani do pomocy będzie mi potrzebna...ech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja wypowiem się
kuneguna s---a widzisz, jeśli będzie Pani do pomocy przy sprzątaniu to będę mieć dziką ochotę na męża...kurwa żal tyłek Ci ściska???? Wszystko ludziom przeszkadza. ech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście, uważam że jak najbardziej, ja się sama zastanawiam nad panią sprzatającą, chociaż moje dziecko ma juz ponad rok, bo akurat mam mnótwo innych ciekawszych spraw i nie chce mi się sprzatać (zresztą nie znoszę tego) zreszta jak byłam mała i mieszkałam u babci to tez przychodziła taka pani sprzatac i nikt w tym nic złego nie widział i przecież zarówno Ty jak i ta osoba na tym skorzystacie :) i nie przejmuj sie głupimi komentarzami lasek :) czysta zazdrość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja wypowiem się
jaheira1--dziękuję za komentarz, a więc chyba po prostu czekać na osobę która podejmie się pracy...i już nie będę mieć wyrzutów że sama powinnam to robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu miałabys miec wyrzuty sumienia? gdzies jest napisane że masz się zacharowac? przeciez zapłacisz tej pani...a będziesz miała jeden problem z głowy :) Kobieto, korzystaj :) ja sie pod tym wszystkimi rękami i nogami podpisuje i tez sie chyba wezmę za szukanie takiej pani :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zal jakie bedziesz miala
oczywiscie ze tak nie patrz na durne koment.zal im dupe sciska.a pozatym panie sprzatajace raczej sexi nie sa.to kobiety starsze ktore dorabiaja sprzataniem,wiec watpie,zeby maz sie skusil/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolling in the deep
ja sobie radzilam bez zadnej pomocy-co jest do roboty przy taki malenstwie? moje dziecko tylko spalo i jadlo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbbbbbkkkkkkkkkkkkkkkk
bardzo dobry pomysł. a nie każde dziecko tylko je i spi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolling... ale tu nie chodzi o to czy autorka sobie poradzi czy nie, oczywiście że każda z nas w końcu sobie poradzi, pytanie jest tylko po co? skoro można skorzystać z pomocy? życie jest zbyt ciekawe, piękne i krótkie żeby sobie go nie ułatwiać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akurat twoje ale zrozum
ze kazde jest inne.nie czytasz forum ile dzieci nnie spi wogole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka brrrr
jesli cie stac to jak najbardziej tak,ktos tu pisal ze male dziecko caly dzien spi.....-no coz moje takie nie bylo non stop kolki kolki kolki nawet nie mial mi kto prania rozwiesic....jak maluch bedzie spokojny ibedziesz dawac rade to zawsze mozesz zrezygnowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja wypowiem się
racja, dzieci dzieciom nie równe... A wyrzuty miałam, że będąc w domu chcę jeszcze kogoś do pomocy.. Ale racja w tym czasie, pójdę na spacerek...zrobię sobie mały relaksik...albo zajmę się męzem żeby przypadkiem nie skusił się na walory Pani sprzątającej..hi hi Dziękuję za poparcie mojej decyzji i w uświadomieniu że to jednak świetny pomysł jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×