Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kinky reggae

czy mieliście kiedyś myśli samobójcze?

Polecane posty

Ciężki wstydliwy temat. Ale czy myśleliście kiedyś o samobójstwie. Co było powodem takich myśli? Ile mieliście lat? Ja dziś sie zastanawiałem. Co by pomyśleli ludzie z pracy gdyby sie dowiedzieli o tym ze zaszła taka sytuacja. "a taki miły spokojny chłopak był. Szkoda go" :D by z pewnością mówili. Ciekawe ilu osobom bym sprawił przykrość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co 3 osoba ma w jakimś momencie życia myśli samobójcze, więc ktoś to zna te statystyki wcale się nie przejmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz go z nami nie ma....
mialam i zrealizowalam, z marnym skutkiem jak widac. depresja to byla, lecze sie i jest ok. nigdy wiecej. mialam 32lata.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lajla90
Ja miałam jak byłam nastolatka, nazbierało sie sporo problemów i myślalam nawet o samobójstwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bawcie sie dzieciaczki
"a taki miły spokojny chłopak był. Szkoda go" no przestan, tak cie w pracy widza ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olleander
depresja to choroba śmiertelna... zwłaszcza nie leczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szz
mam je od poł roku, od czasu swoich 18 urodzin. próbowalam 2 razy, pilam na odwage ale ciagle sie bałam tego jak zareaguje moja rodzina, jak ludzie będą gadac, co sie wydarzy, kto sie zajmie moim psem. to jest dopiero BEZRADNOŚĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
statystykami można sobie pupę wytrzeć. Myślę ze każdy kiedyś myślał o tym. A jak nie to pomyśli w przyszłości. No chyba ze nie dożyję :P ironia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostkalodu
miałam w liceum jakoś, wrażliwe ze mnie dziecko było, teraz niemniej wrażliwa ale jakoś chce żyć. Myślę, że ludzie by mnie bardziej docenili jakbym umarła, ale sram na nich, że się tak brzydko wyrażę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hsrftgvsfffffffffff
mam od 10 lat co jakis czas, przychodza i odchodza, nie odwazylam sie nigdy, teraz mam 25 lat , dalej mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostkalodu
za to popijam sobie winka, to takie samobójstwo na raty przebrane w niepoznaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co jakiś czas mam takie myśli ale raczej czysto teoretyczne. Żal by mi było się zabić ale jakoś szczególnie do życia przywiązana nie jestem. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko co zostanie utracone bez powrotnie. Zostanie docenione. Nawet jeśli wydawało sie wtedy nijakie. Ale co nam po docenieniu kiedy my nie będziemy wstanie tego ujrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szz
toksyczny związek, kompletna pustka jesli chodzi o plany na przyszłośći szanse na osiągnięcie czegoś... w 18 dowiedziałam sie prawdy od mojego chłopaka, z ktorym planowałam zamieszkać po szkole, ze oszukiwał mnie przez cały czas. obiecał tego juz nie robić, ale robił to wciąż (potwierdziło sie w sylwestra). Jestem zmęczona tym co czuje, i tym ze nie umiem przestać. Marzyłam o zamieszkaniu razem, ale moze to tylko bardziej by mnie uwięziło, moze to dlatego ze chce sie wyrwac z domu rodziców. Marzyłam o dziecku a nie nadaje sie na matkę. Nie podchodzę do matury, z matematyki nawet korepetycje u 4 różnych nauczycieli nic mi nie dają. Nie panuje nad tym co czuje. jestem juz naprawde zmeczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisiis sai
tak naprawde to kazdy moze miec jakis powód 😴 alkholizm rodziców, nadopiekunczy rodzice, rozwód rodziców ,brak rodzenstwa, za duzo rodzenstwa, w szkole sie znecali, nauczyciel sie uwzial , toksyczny zwiazek, gwałt, molestowanie bla blab la :O wypierdalac wszyscy z tego swiata 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do rozmow w
olleander depresja to choroba śmiertelna... zwłaszcza nie leczona] no patrz, zupel nie jak samo zycie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pod czarnym wstyd
nawet 2 proby:(jedna w 8miesiacu ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hsrftgvsfffffffffff
w ciazy sie zabijalas??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz go z nami nie ma....
pod czarnym wstyd>>>>a dziecku nic sie nie stalo?:( mam nadzieje ze wszystko ok z dzieckiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sz zajechałas sobie psychikę. Zostaw tego jełopa. To przez niego masz tak. Korepetycje nic nie dadzą skoro jesteś w rozsypce. Musisz wziąć sprawy w swoje ręce i zadbać o swoje potrzeby. Poukładac sobie na nowo w głowie. Zostaw go! To głupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pod czarnym wstyd
spoko z dzieckiem wszystko ok , za 15 lat ono powieli mój schemat i moze jemu sie uda i strzeli sobie w leb 🖐️ zycie jest zayjbiste :classic_cool: robmy wiecej dzieci :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pod czarnym wstyd
tak z dzieckiem wszystko dobrze w 8mym miesiacu probowalam odebrac nam zycie bo wszystko nie tak szlo i nie mialam nikogo pomocnego moje zycie kiedys bylo bardzo smutne i zle zostalam skrzywdzona na wiele sposobow dlatego tak sie stalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostkalodu
wiecie co, jest ogólna nagonka, a ja mam szacunek do samobójców i nie potępiam w najmniejszym stopniu. Ale chcijcie żyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz go z nami nie ma....
a ja wczesniej przed zrealizowaniem planu probowalam juz 2 razy-tabsy, zyletka. na koniec znow tabsy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _alexis_
zeby to raz jak pomysle o rodzinie to wiem ze nie moge im tego zrobic, ale mam dosc tego zycia a najlepsze jest to ze wychodzac z domu mysle czy przypadkiem dzis mnie szlag nie trafi:D ale tak to co ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szz
kinky reggae wiem, wstyd mi, ale nie umiem nic zrobić, nawet wyłączyć telefonu i przestać sie odzywać kiedy mnie upokorzy. to żałosne miec takie problemy w wieku 18 lat, sama siebie widze jako nastolatke, ktora ma pusto w glowie, nie wie co to milosc i nie widzi ze ma jakiestam życie przed sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _alexis_
ale zastanawia mnie kto by przyszedl na pogrzeb... ja raz na dwa miesiace mam takie fazy ale sie boje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze tak.. ale dlaczego mamy samobojcze mysli?? bo myslimy ,ze wtedy cos osiągniemy, odegramy sie i wgl..ale co to da ..jak i tak nie ujrzymy min tych ludzi ,ktorym chcielismy zrobic na złosc. Wiec to nieopłacalne jak dla mnie ;P hah. statystycznie to chyba kazdy człowiek tak ma w pewnym wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×