Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lulla

Jestem najpodlejszą osobą na świecie

Polecane posty

Mojemu przyjacielowi z dzieciństwie i jego żonie urodziła się właśnie druga córeczka, byłam dzisiaj poznać malutką i pobawić się z ich starszą pociechą, dwuletnią. Poczułam okropną zazdrość, że są szczęśliwi, mają takie dwie śliczne i zdrowe córeczki, pełen miłości dom a ja jestem sama jak palec. Mam 28 lat i uczucie, że tak będzie już zawsze. Wy też tak macie? Zazdrościcie najbliższym Wam osobom szczęścia? Jak sobie z takim czymś radzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hansowiec
wyładować się na siłowni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widema
nie zazdroszczę, pamietaj że widzisz tylko fragment, kiedyś też tak zazdrościłam a potem koleżanka sie zwierzyła, ile ma innych problemów "rodzinnych", od razu mi przeszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotny....
Jestes samotna , pozazdroscilas im szczescia - to calkiem normalne.Nie rozumiem czemu piszesz ze jestes najpodlejsza na swiecie. ja tez zazdroszcze takim ludziom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żalę się. Też chciałabym kogoś mieć a nie wychodzi. Chciałabym mieć dziecko. A tak mam poczucie, że będę już do końca życia sama. Jeszcze rok temu mówiłam, że dzieci to najgorsze co może być, że nie chcę mieć męża, że chcę zarabiać pieniądze i się bawić. Powoli rozumiem, że ani kasa ani zabawa ani wolność nie zastąpią szczęśliwego domu i uśmiechu dziecka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkdskjdnfs
mam dokładnie to samo. Mam 30 lat, dobra prace, w miare ustabilizowane życie, ale jestem sama i jest mi z tym coraz cieżej, zwłaszcza,ze wszystkie moje koleżanki mają już rodziny i o ile im dzieci nie zazdroszcze, to na pewno udanych związków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym uważam, że ta zazdrość jest podła. Nie poszłam nawet na ślub przyjaciółki, właśnie przez to:(. Nie powinnam zazdrościć ludziom, którzy są mi bliscy tylko cieszyć się ich szczęściem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Intelektualistkaa
Nigdy nie zazdrościlam i nie zazdroszczę , moze dlatego , ze od 10 lat jestem szczęśliwa , i mam wspaniale relacje rodzinne z każdej strony . Materialnych rzeczy tez nikomu nigdy nie zazdrościłam. Jedynie czego mogłabym zazdrościć to zdrowia , bo jak ma sie zdrowie to mozna miec wszystko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty...
Ty to miękka faja jesteś, zobacz w słowniku co znaczy słowo podły a później się użalaj nawet nikogo nie zabiłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorka00000
E tam zaraz podła.To normalne,ze tez chcesz jak najlepiej dla siebie.Zazdrośc to nic złego.Żeby ludzie mieli tylko takie grzechy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite131
nikomu niczego nie zazdroszcze bo znam swoją wartość .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite131
oczywiscie moglbym zazdroscic komus dzieci , ale z drugiej strony ci co mają dzieci mogliby zazdroscic mi ze w momencie gdy oni przewijaja małych w pieluchy ja zjezdzam na nartach w Austrii .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite131
wszystko w zyciu ma swoje plusy i minusy ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×