Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość A może bezalkoholowe ;)

jaką wódkę kupujecie na własne wesele?

Polecane posty

Ja myślę o soplicy. Na 70 osób planuje kupić 160 butelek 0,5. Nie wiem czy nie będzie za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katabraaaaai
OnaE.22 - 500 kurwa kup, chociaz nie bo moze jeszcze bedzie malo :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werenikkka
My właśnie nad tym myślimy, wesele już niebawem, trzeba będzie w końcu się zdecydować. Na razie naszym typem jest żubrówka- ostatnio byliśmy na weselu znajomych, gdzie właśnie całkiem się sprawdziła. Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my kupiliśmy stumbrasa teraz zamierzamy kupić wino jeszcze w razie gdyby ktoś miał ochote na coś innego, a przede wszystkim dlatego że ja chce się winka napić chociaż na swoim weselu a nie tylko wodę z butekli po wódce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My będziemy mieć na weselu czystą żołądkową de luxe. Jest bardzo dobra. Myśleliśmy też nad krupnikiem, ale krupnik ostatnio bardzo, ale to bardzo się popsuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freshek
Żołądkowa i Krupnik są dobre ale na wesele wolałabym coś bardziej eleganckiego. Żubrówka ma ładny design -butelka białej przyozdobiona kokardkami... coś pięknego. na prawdę świetnie się prezentuje na stole, widziałam u znajomych na weselu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede wdzięczna za info:)
zołądkowa i krupnik na drugie dzień glowa po nich nie boli, a ja sie bardzo troszcze o gości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
===> Zainteresowanych zakupem alkoholu na wesele, zachęcam do kontaktu. emil_1@o2.pl - wysyłam cennik wódek czystych. Jeżeli macie jeszcze jakieś preferencje co do wina, alkoholi mocnych whisky, likiery itp proszę o kontakt przygotuję atrakcyjne ceny i zapewniam wysoką jakość. Pracuję w branży więc doradzę, oczywiście źródło legalne - paragon / faktura. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caffisimo
u brata była żubrówka biała -bratowa jest artystką i zachwycił ją design butelek. przyozdobiła je jeszcze filcowym elementem i kwiatami. Wszystko wyglądało przepięknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama1111
Co myślicie o wódce NIEMIROW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rok temu
pol roku temu mielismy Stocka. Polecamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marikaa11
na kilku weselach pod rząd, na których byłam ostatnio, na stołach gościła biała żubrówka, nikt raczej nie narzekał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andie89
My wybraliśmy Palace... :) Zmrożona idealnie smakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiia_fikk
Ta z Polanina to jednak na wesele lepszy wybór... ładniejsza butelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będziemy mieli Wódkę Weselną z Polanina, ale osobiście polecam przejechać się na targi do Poznania, Rzeszowa albo Łodzi. Teraz na każdym weekendzie w styczniu gdzieś są. Tam są też wystawcy od alkoholu weselnego. Warto zobaczyć co się sprawdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pijacki naród wóda najważniejsza pije się na pijackich imprezach a nie na weselu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my mieliśmy wódkę weselną z tej strony http://www.wodkiweselne.pl/ ale polecam wybrać się na targi ślubne, można dużo zobaczyć i ludzie od wódki też są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aannnkaak
w Łodzi mają być jakoś niebawem Targi ślubne, myslicie że i z Polanina te wódki weselna będzie można tam spotkać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na swoje Sobieskiego, nie wyobrażam sobie, żeby polski król z tamim RIGCZEM nie był obecny na tak ważnej dla mnie uroczystości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulinnna_m
No tak co kto lubi. U mnie musi być Polanin bo ich butelki sa eleganckie, typowo ślubne i ładnie wyglądają. A ta dodatkowa opcja z możliwością indywidualnego graweru też rewelacja, oryginalnie i nowocześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta_co_ma_slub_niebawem
A gdzie będą jeszcze teraz targi ślubne żeby można było na żywo zobaczyć te butelki wódki Polanin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgaOlgaOlga
za tydzień wiem że będą w Łodzi, a 26. lutego w Warszawie i ja właśnie do stolicy się wybieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulllsa88
Warto w ogóle na takie targi się wybrać? A tą Wódkę Weselną to gdzie kupic najkorzystniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×