Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dsda

Nierealne, sprzeczne i wciaz rosnace wymagania kobiet wzgledem facetow

Polecane posty

Gość pytający dzentelmannn
do powstania człowieka konieczna jest sperma i kobieta nie ma faceta nie ma spermy - zrozumialas czy jeszcze nie? jak mozna byc tka tepym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kobieta ma wybór? Większość z tych które ciągle narzekają kończą tak jak prawiczki na tym forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelline jollie
słaba, płaczliwa kobieta to po prostu słaba płaczliwa, kobieta a słaby, płaczliwy facet to ciota i tego nikt nigdy nie zmieni :classic_cool: to podobnie jak z agresją: agresywny facet to agresywny facet agresywna kobieta to babochłop :classic_cool: oczywiście te dwie cechy nie są zbyt wskazane u obu płci, świadczą o wewnętrznej słabości i mogą odpychać, ale jednak agresja nie ujmuje męskości facetowi, tak jak płaczliwość kobiecości kobiecie równouprawnienie to posiadanie równych praw, co wcale nie wpływa jakoś znacząco na zmianę definicji pojęć ''kobiecości'' i ''męskości''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytający dzentelmannn
a te prawiczki to zle koncza? dlaczego facet prawiczek jest wysmiewany? przeciez o wartosci faceta nie swiadczy brak lub posiadanie kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oni nie są wyśmiewani, za to, że są prawiczkami. Tylko za to, że ciągle narzekają, wiecznie coś im nie pasuje, wiecznie im źle. Oni się są tacy, bo są prawiczkami, tylko są prawiczkami, bo żadna takich ciepłych, marudnych kluch nie chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, jakoś cała ludzkośc to widzi, a ty nie, że do powstania człowieka przyczynia sie 3 sekundowy wtrysk nasienia i 9 miesięczny okres rośnięcia w brzuchu matki zakończony megaciężkim wysiłkiem zwanym porodem. dlatego nie hołubi sie mężczyzn za ten wtrysk, tylko kobiety za ich trud. w kazdej kulturze jest czczona kobieta matka, a w niektórych tak tego dzieła kobietom zazdroszczą że nawet męzczyźni symulują porody by na nich spłynęła część chwały (obrzęd kuwady, Amer.Pd.) ale dźem uważa, ze skoro jest wtrysk to zasługi są takie same, z jakiej planety tyś się urwał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytający dzentelmannn
malpy tez rodza, rozumiem te malpy tez trzeba szanowac bo rodza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytający dzentelmannn
najmadrzejszy na swiecie no to pokazuje jakie masz kompleksy, jesli wartosc faceta mierzysz takze przez fakt posiadania lub nieposiadania kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogóle wszystkich trzeba szanować, każde życie i każdą jednostkę, a na twojej planecie tak nie uważacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz jakie są kary za zabicie ciężarnego, dzikiego zwierzęcia? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytający dzentelmannn
oni nie są wyśmiewani, za to, że są prawiczkami\ Nie, wlasnie sa wysmiewanie dlatego ze sa prawiczkami Narzekajacych facetow, marud ktorzy sa w zwiazku nitk nie wysmiewa, wysmiewa sie prawiczkow, nawet jesli sa swietnymi facetami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytający dzentelmannn
kobiety na kazdym kroku maja lepiej, wiecej im sie pozwala, wybacza a te jeszcze smia twierdzic ze sa dyskryminowane, noz sie otwiera....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak widzę ciężąrną panterę śnieżną, która szorując brzuchem po skałach poluje żeby mieć jak najwięcej pokarmu dla ssaków, które zaraz urodzi, to ją zaszuję jak cholera, jej kolega samiec w całym swoim życiu nie ma takich fizycznych utrudnień i jeszcze ją przegania z terytorium prawem silniejszego. no ale to zwierzaki- muszą przetrwać, od ludzi nawet tych z Miensy wymaga sie etyki moralnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty mi zarzucasz kompleksy?:) dobre Swiadczy o tym, ze skoro ktos nie ma kobiety, to zazwyczaj nie ma jej z jakiegos powodu. Jesli nie jest to jego swiadoma decyzja, to znaczy, ze cos z nim jest nie tak. Tak jak to jest na przyklad w twoim przypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, faceci którzy marudzą w związkach szybko są znowu samotni i również wyśmiewani, bo tak jak prawiczki często nie widzą swojej winy. Mnie nie obchodzi cudze życie seksualne, ale jak ktoś usiłuje mnie przekonać, to wina całego świata, ze żadna go nie chciała to jak mam się nie śmiać? Albo, że nie ma lepszej pracy, bo szef go nie docenia. Albo, że nie pójdzie do pracy za psie pieniądze. Albo, że (moje ulubione) to wina tego, że wszędzie są ludzie z brązowymi oczami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytający dzentelmannn
Jesli nie jest to jego swiadoma decyzja, to znaczy, ze cos z nim jest nie tak. A dlaczego z nim, moze z tymi co wybieraja jest cos nie tak przeciez wiadomo ze wiecej ejst ludzi glupich niz madrych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A dlaczego z nim, moze z tymi co wybieraja jest cos nie tak przeciez wiadomo ze wiecej ejst ludzi glupich niz madrych" Jezeli wiekszosc jego kolegow ma kobiety, a on nie, to wniosek jest prosty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, bo oni, podobnie jak ty, sądzą, że zaliczają się do tej drugiej kategorii, a cała reszta zaradnych, szczęśliwych ludzi to idioci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racjonalizacja dźema jest taka, jak opisała to żeleczek: nie udaje mi sie być z żadną kobietą- to zacznę obmawiać kobiety- wykaże że są straszne i tym sposobem złagodzę swój ból po tym, że nie mogę żadnej dorwać- po co mi kobieta, skoro to takie straszne stworzenie. i juz wszystko gra i trąbi, samopoczucie uratowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście odbywa sie to w sferze nieuswiadomionej, cżłonkowie Miensy nie mają dostępu do w miarę obiektywnej samoanalizy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytający dzentelmannn
znacznie latwij glupiemu byc szczesliwym niz madremu, to oczywiste ze glupca jest latwiej uszczesliwic to oczywiscie nie oznacza, ze wszyscy szczesliwi to sa idioci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, masz rację mądralo wszyscy mniej lub bardziej racjonalizujemy, problemem jest tylko to, ze ... jest to takie zabawne patrząc z boku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytający dzentelmannn
nie udaje mi sie być z żadną kobietą- to zacznę obmawiać kobiety- wykaże że są straszne i tym sposobem złagodzę swój ból po tym, że nie mogę żadnej dorwać- po co mi kobieta, skoro to takie straszne stworzenie a moze jest na odwrot, jestem z facetem, jest obiektywnie beznadziejny, ale nie, bede mowil ze jest super, bo przeciez ja nie moge byc z kims beznadziejnym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, w końcu trzeba być skończonym kretynem, żeby iść do pracy, uśmiechnąć się widząc wydruk z konta, iść z partnerem do kina, kupić sobie coś fajnego dla samej radochy, cieszyć się po słońce świeci. Tylko idioci nie mają problemów które przeszkadzałyby im cieszyć się z byle czego i ze wszystkiego :) jak cudownie być półgłówkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytam się dżema, bo mówi że jest z facetem, ' dlaczego uważasz że jest beznadziejny? musi być świetny skoro wybrał takiego fajnego gościa jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytający dzentelmannn
njunnujn jestes skoncozna idiotka, przeciez to bylo porownanie do Ciebie, idiotko!!! mysl, to nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×