Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dsda

Nierealne, sprzeczne i wciaz rosnace wymagania kobiet wzgledem facetow

Polecane posty

z ciągu logicznego tej wymiany zdań między nami tylko taki wniosek można wyciągnąć, innymi słowy: odwrotność od czego? od mechanizmu twojej racjonalizacji nie było mowy o mechanizmie mojej racjonalizacji więc nie ma mowy o jego odwrotności. czaisz Mensiaku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytający dzentelmannn
Brakuje mi konkretnego ruchania w dupala, mój partner nie chce mi wkładać, bo rzadko się myję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytający dzentelmannn
nigdzie nie napisalem ze to jest moj mechanizm to ty sovbie z dupy to wzielas, jak zwykle zreszto, idiotko skonczono

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh...wychodzi na to, że i brak dystansu i nie można się śmiać z jego nietrafionych tekstów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejne tłumczenie: njun pisze: powiem ci jak to u ciebie jest- żyjesz po to żeby jeść dżem na to odpisuje: a może jest odwrotnie? jem żeby żyć. i potem dźem wciska że mówił o mechanizmie jedzenia u njun.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytający dzentelmannn
njunnujn ty sie idiotko nauczy czytac ze zrozumieniem, a dopiero potem bierz za tlumacznie, nie na odwrot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzentelman ty jestes
O ja pierdole, ten tu znowu. Idz zacznij zarabiac jakies pieniadze lepiej niezdaro zyciowa, bo zgnijesz wkrotce od tego spuszczania sie na kafe. hej njunnn 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tu nie popuszczę, ujawnił homoseksualizm, to teraz się nie wyprze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzentelman ty jestes
:D i znowu o czytaniu ze zrozumieniem hahahaha. Coz za debilzm przeogromny. Sluchaj dzentleman, ty tepa strzalo, skoro nikt nie potrafi czytac przez te jebane 42 strony juz, to po chuj wciaz tu siedzisz ty maly siurku ? Powaznie..internet to siedlisko psycholi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzem - pamiętasz co mi wczoraj powiedziałeś? Trzeba mówić tak jak jest poprawnie. Nie ważne, czy myśl jest na tyle jasna, że każdy inny ją zrozumie - ma być napisane tak, żeby nie istniało nawet najmniej ryzyko interpretacji innej nie zamierzona. Wiemy co miałeś na myśli, ale napisałeś to tak jakbyś był gejem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytający dzentelmannn
Wiemy co miałeś na myśli, ale napisałeś to tak jakbyś był gejem. nie napisalem tak, wystarczy bylo wziac kontekst, a to robi kazda inteligetna osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzentelman ty jestes
wziac kontekst :D :D :D Moorland, wez kontekst i poloz go obok klawiatury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pamiętasz swoje pretensje co do mojego cytatu o spódniczce? Każdy zrozumiał (poza tobą) i specjalnie dla ciebie to wytłumaczyłam, ale miałeś pretensje, bo wyjęte z kontekstu, samo w sobie mogło zostać inaczej zinterpretowane. Poza tym żart polegał właśnie na tym, że zdanie wyrwane z kontekstu zrobiło z ciebie geja (a właściwie ty sam z siebie go zrobiłeś). Więc nie marudź, bo twojego chłopakowi zrobi się smutno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytający dzentelmannn
a pamiętasz swoje pretensje co do mojego cytatu o spódniczce? kur..... z twoim cytatem o spodniczce bylo dokladnie na odwrot kazdy zrozumial tak jak ja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, ja jednak jestem za dobra.... słuchaj dżem, ja też wiem, że miałes na myśli jakiś mechanizm u mnie, ale napisałeś to tak, ze mogłam sie ponabijać i w dodatku logika tych zdań jednoznacznie to potwierdza. nie bij sie z logiką synku, bo to pani nasza na forum, i nie rób więcej skrótów myslowych, bo tak jak wczorajsze cofanie do przodu i dzisiejsza odwrotność od niczego, kompromitują cie po całości. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajacy dzenntelmannn
logika tych zdań jednoznacznie to potwierdza. ty i logika? naucz sie najpierw czytac ze zrozumieniem, skonczona idiotko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos kto ma dystans do siebie nie wypieralby sie swojej orientacji seksualnej. Nawet gdybys nie byl gejem, to powinienes to obsmiac, albo zignorowac i po prostu kontynuowac dyskusje. Ty zrobiles inaczej, zaczales sie ciskac, tlumaczyc, wyzywac. Wiec cos musi byc na rzeczy. Dziewczyny maja racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajacy dzenntelmannn
najmadrzejszy na swiecie debilu zrozzum, ze mne wkur to ze nie umiec lapac kontekstu, jak mozna byc tak tepym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa? dziwne, nikt inni nie miał takich samych pretensji, chociaż prosiłeś o potwierdzenie. Gdybyś nie miał kija w tyłku i chociaż trochę dystansu to albo byś żart olał, albo coś zabawnego odpowiedział. Zamiast tego spinasz się jak baletnica z zatwardzeniem i oburzasz, bo sam z siebie zrobiłeś głupka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzentelman ty jestes
opatrasddfdfd Dobrze, ze sie przedstawiles :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opatrasddfdfd
Dziewczyny maja racje. grzeczny przydupas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uważasz, ze sie kulturalnie zachowujesz? tak na logikę? coś na pewno tłumaczy twoje inwektywy, cos bardzo ważnego, np. głupota powinna by nazawana po imieniu, albo... normalnie tak nie mówię ale to mnie tak zdenerwowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytający dzentelmannn
njunnujn widze ze jeszzcze idiotko nie zrozumialas tego cofania, przecenilem twoje mozliwosci intelektualne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzentelman ty jestes
Tez tak czulam, ze dzem to gej, ale nie chcialam byc nie mila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opatrasddfdfd
pytajacy pisalem ci. Zostaw te dwie idiotki i ich przydupasa. Szkoda zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
schylanie w dół było akurat rozwinięciem mysli i zbednym opisem przyrody ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzentelman ty jestes
jesli chodzi o cofanie, to ty dzem jestes specjalista, cofniety osobniku homoseksualny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×