Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dsda

Nierealne, sprzeczne i wciaz rosnace wymagania kobiet wzgledem facetow

Polecane posty

niby taki ma dystans do siebie, a nie widzi jak ktoś jaja sobie z niego robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje stwierdzenie o racjonalizacji dotyczyło ciebie, ty powiedziałeś ze może jest odwrotnie, to wiadomo że mówisz o sobie tylko o odwrotnym mechanizmie, naprawdę nic nie ma do gejów, spox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytający dzentelmannn
wkur, jak nie mozna zalapac tak prostej analogii? zabronili jej myslec czy co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytający dzentelmannn
njunnujn tylko ty zrozumialas ze jestem z facetem, nikt inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mądralo, dzięki :) dżem niech sobie bluzga, za kilka godzin będzie mówił że doświadczył naszej niesamowitej agresji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona zrozumiała dobrze, ale chyba każdy widząc to zdanie parsknął śmiechem - a przynajmniej lekko się uśmiechnął - zwłaszcza, że kilkakrotnie proponowano ci przerzucenie się na chłopców :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dżem, ja tak nie zrozumiałam, ty tak napisałeś: "jestem z facetem, jest obiektywnie beznadziejny"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytający dzentelmannn
jak mozna byc tka tepym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu cię mam, nie masz dystansu, gdy ktoś żartuje sobie że jesteś gejem kryptohomoseksualizm jest czesty u mizoginów, prawda Moorland?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, tak *kiwa głową z poważną miną Freuda*. Jego niechęć do kobiet to personifikacja jego marzeń sennych o penisach. Powiedz mi chłopcze - czy lubisz dziurki od klucza w drzwiach prowadzących na tył domu? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytający dzentelmannn
nie to mnie wkurzylo, tylko brak wychwycenia tak prostej analogii nie jestem przyzwczaojny do dkyskutowania z osobami o tak niskiej inteligencji, mimo ze wczoraj dzieki wam nabralem troche doswiadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym on w ogóle się wkurza jak się łapie go za słówka, wyciąga coś z kontekstu i żartuje na ten temat. Widać poczucie humoru kończy mu się na penisie (nic dziwnego, że jest takie okrojone :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytajacy - nie, ja myślę, że ty masz problem z żartami słownymi/sytuacyjnymi dlatego się wkurzasz. Bo bardzo chcesz brzmieć mądrze, ktoś to przeinaczy dla jaj, a ty nie wiesz jak odpowiedzieć i już ci para z uszu leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrz i czytaj powoli: njun opisuje mechanizm twojej racjonalizacji ty odpisujesz, że mechanizm twojej racjonalizacji jest odwrotny i piszesz o tym swoim facecie, taki forumowy comming-out, bardzo ładnie, nie ma sie co denerwować tylko zbyt krytycznie do niego podchodzisz, to twój pierwszy chłopak, nie spodziewaj się że bedzie zaraz Misterem Brazylii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytający dzentelmannn
jestem wyczulony na ludzka glupote, tak samo bylo wczoraj, jelsi ktos nie umie czytac ze zrozumieniem, to mnie to doprowadza do szewskiej pasji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odsłoniłeś sie dźem jak każdy głupek z niskim IQ masz teraz przerąbane bedziesz szewcem do konca topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytający dzentelmannn
ty odpisujesz, że mechanizm twojej racjonalizacji jest odwrotny gdzie tak napisalem znowu kur.... nie czytasz ze zrozumieniem gdzie do kur.. nedzy to wyczttalas tepa palo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedyna osoba nie umiejąca czytać ze zrozumieniem to jedna beksa która nie rozumie żartów i ma zerowy dystans do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on jest słodki :D Teraz będzie się rzucał do końca tylko dlatego, że przez jedno niefortunne zdanie i żart Njun poszły mu nerwy, a my, biedne trolle, już mu tego nie darujemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie? otóz tu: "njunnujn racjonalizacja dźema jest taka: (...) pytający dzentelmannn nie udaje mi sie być z żadną kobietą- to zacznę obmawiać kobiety- wykaże że są straszne i tym sposobem złagodzę swój ból po tym, że nie mogę żadnej dorwać- po co mi kobieta, skoro to takie straszne stworzenie a moze jest na odwrot, jestem z facetem, on jest obiektywnie beznadziejny " wstydliwy homusiu, ti ti... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Brazylii ludzie są wyzwoleni seksualnie i ładni, szczególnie geje, patrz: Ricki Martin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytający dzentelmannn
Gdzie napisalem ze mechanizm twojej racjonalizacji jest odwrotny GFzie jest napisanie ze to jest mechanizm MOJEJ racjonalizacji? gdzie tepa babo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzemik - no i gdzie ten twój dystans? Nie rozumiesz żartu czy po prostu nie można się śmiać z tego co mówisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×