Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość crsgcfdbvfgc

chcecie zarobic ?

Polecane posty

Gość crsgcfdbvfgc

moge wam pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to dawaj
jw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crsgcfdbvfgc
jest taka opcja z ktora zapoznalam sie rowieniez przez internet, wlasciwie to nawet dzis. polega na obejrzeniu 3 filmow dzinnie i wypełnienie ankiety jakieś 8 pkt. sama nie dokońca w to wierze, założylam sobie konto w paypalu zeby mogi przeslac kase. moze i jestem naiwna, ale za darmo latwa kasa, moze warto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crsgcfdbvfgc
http://Surveys-Faq.com?ref=2626471 pieniądze mozna wypłacic gdy sie uzbieraz 1000$ ja już mam 92$ bo na start dostaje sie 50, a za kazdy filmik obejrzany dostajesz 14$. wg moich obliczen, robiac to codziennie tej 1000 dolarow mozna zarobic w 23 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crsgcfdbvfgc
a i jeszcze jedno to jest program partnerski wiec daje wam mój link za ktory otrzymam 15$ nie oczekuje laski ze ktos kliknie po prostu pokazuje wam ze jest taka możliwość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crsgcfdbvfgc
zreszta tak jak wyżej wspominałam, nie wiąże sie to z żadnymi kosztami więc można spróbowac.. po 2 jest to legalne. a po 3 obejrzenie 3 filmikow i zrobienie3 ankiet mi zajelo 12 minut. moze warto spróbowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crsgcfdbvfgc
to jest poważna oferta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupełnie szczerze powiem
taa jasne. Oczywiście za poleconych dostajesz punkty i stąd ta "wspaniałomyślna" oferta? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crsgcfdbvfgc
polecony, ale ja otrzymuje punkty dopiero po rejestracji, wiec mozesz sptawdzic co jest w tym linku i sama zdecydowac czy chcesz spróbować czy nie. nalepsza jest przeglądarka google chrome bo ona tlumaczy z angielskiego automatycznie. chyba ze dobrze znasz jezyk to spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crsgcfdbvfgc
polecony, ale ja otrzymuje punkty dopiero po rejestracji, wiec mozesz sptawdzic co jest w tym linku i sama zdecydowac czy chcesz spróbować czy nie. nalepsza jest przeglądarka google chrome bo ona tlumaczy z angielskiego automatycznie. chyba ze dobrze znasz jezyk to spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie nie znajoma
moze jednak ktoś zaufa. to nic nie kosztuje. jak uzbieram 1000$ za jakiś miesiąc to powiem czy warto, ale pewnie i tak nie uwierzycie,bo niedowiarki z was jak cholera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie nie znajoma
moze jednak ktoś zaufa. to nic nie kosztuje. jak uzbieram 1000$ za jakiś miesiąc to powiem czy warto, ale pewnie i tak nie uwierzycie,bo niedowiarki z was jak cholera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×