Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

HASANANANA

JAK dlugo 3 tyg noworodek powinien oprozniac butle110 ml gestego mleka?

Polecane posty

Dziewczyny Dzis musialam kupic Mojej coreczce specjalna butelke do " gestego mleka" gdyz jest na APTAMILU COMFORT DLA KOLKOWYCH" dzieci, normalnie dyrdala mleko ok 60/100 ml jakies pol godziny, z nowej butli wypila 110 ml w ciagu MOZE 5-8 minut! Jestem w szoku! Czy to nie za szybko dla tekiego malego brzuszka? JAK to jest z Waszymi pociechami? Ile I'm zajmuje wypicie ok 110 ml?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydkie oklepane
a gdzie mleko z piersi?matko dziewuchy opanujcie sie zapomnialyscie po co bog wam dal piersi?co za czasy we łbach sie wam poprzewracalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamama27
mi położna mówiła że tak 15 min - ale jak ci nie ulewa ani kolek nie ma - mój synek też miał bebilon comfort - mleko zagęszczone i jadł jet 40 min nieraz - a dałam szybszy smoczek to co zjadł to wymiotował - a jaką ty masz butelkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tej pomarańczy: kobieto nie każda matka może karmić, nie każda ma pokarm i nie każda chce więc takie uwagi w kąt do autorki mój syn pił normalne mleko nan w tym wieku i taką ilość wypijał w góra 10 minut :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzydkie oklepane - mi Bóg dał piersi i wyobraź sobie, że nie zapomniałam o tym. Niestety natura nie pozwoliła mi karmić swojej córki, gdyż po porodzie nie miałam wogóle pokarmu. Żadna stymulacja, laktatoru, herbatki i inne badziewia na nic się zdały. Wierz mi, nie każda matka może karmić piersią pomimo tego, że bardzo chce. Jak nie masz o tym pojęcia to nie wyżywaj się na autorce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgadzam się z poprzedniczką
Ja mam dwoje dzieci i również nie było mi dane ich karmić piersią. Pokarm był w szczątkowych ilościach, zanikający. Byli dokarmiani od początku. A później oboje na nutramigenie. NIemniej, co do tematu, to córcia je długo. Obecnie nieco przyspieszyła, a ma prawie 3 miesiące. Mała potrafi jeść kilkadziesiąt minut. NIe było możliwości założenia szybszego smoczka, bo mała się krztusiła. Tak, że mała jest z tych długo jedzących. Z synkiem było podobnie. Z czasem przyspieszali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plumek12321
żalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×