Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość elite-wedding

Fotograf ślubny Wrocław

Polecane posty

Gość elite-wedding

Fotografia ślubna reportaż. portfolio na http://www.elite-wedding.com [b]Dla par które podpiszą umowę do końca Lutego 2012 videofilmowanie gratis[/b] RAZEM TANIEJ ! FOTOGRAF + WIZAŻYSTKA + KWIATY I DEKORACJE ŚLUBNE + SUKNIA ŚLUBNA Jeśli zamówisz jednocześnie nasze usługi oraz naszych partnerów to dostaniesz atrakcyjne rabaty: - Makijaż ślubny próbny - gratis - 20% zniżki na fryzurę ślubną - 20 % zniżki na dekorację ślubną - 20% zniżki na suknię ślubną uszytą na specjalne zamówienie Nasi partnerzy: - wizaż i stylizacja - Justyna Wróbel - florystyka i dekoracje - KT Studio, Katarzyna Teper-Dziendziel - projektant sukni ślubnych - Ewa Jobko Ślub to wyjątkowa i niepowtarzalna uroczystość zarówno dla Pary Młodej jak i zaproszonych gości. Towarzyszące jemu emocje wymagają od fotografa wyjątkowego doświadczenia i umiejętności szybkiego reagowania na zmieniający się bieg wydarzeń. Doświadczeni fotograficy sprawią, że żadna z istotnych chwil nie umknie ich obiektywowi. Jesteśmy w stanie towarzyszyć Wam już od porannych przygotowań, przez całą ceremonię, do późnych godzin nocnych Waszego wesela na którym dla Waszych gość możemy przygotować wiele atrakcyjnych fotoniespodzianek (ich szczegóły uzgadniamy indywidualnie z parą młodą). Nasze mocne strony to: - dwuosobowy zespół doświadczonych fotografów, - najwyższej jakości sprzęt fotograficzny, cyfrowy i analogowy, - profesjonalne oświetlenie studyjne i plenerowe, - profesjonalna obróbka graficzna na najwyższym poziomie, - indywidualne podejście do klienta, - świeże i oryginalne pomysły na sesje plenerowe. Pakiet podstawowy błogosławieństwo i przejazd pary Młodej, reportaż z uroczystości, podziękowania zawiera ok 250 zdjęć na płcie CD w tym 26 zdjęć wyretuszowanych do standardu magazynowego w formie fotoksiążki oraz galeria internetowa na naszej stronie www. - Pakiet standard błogosławieństwo, reportaż z uroczystości, podziękowania, reportaż z zabawy weselnej - zawiera ok 350-400 zdjęć na płcie CD w tym 34 zdjęcia wyretuszowanych do standardu magazynowego w formie fotoksiążki oraz galeria internetowa na naszej stronie www. - Pakiet Biały przygotowania, błogosławieństwo i przejazd pary Młodej, reportaż z uroczystości, podziękowania, reportaż z zabawy weselnej zawiera ok 350-400 zdjęć na płcie CD w tym 34 zdjęcia wyretuszowanych do standardu magazynowego w formie fotoksiążka oraz galeria internetowa na naszej stronie www. - Pakiet Srebrny przygotowania, błogosławieństwo i przejazd pary Młodej, reportaż z uroczystości, podziękowania, reportaż z zabawy weselnej, zdjęcia w warunkach plenerowych lub studyjnych (w tym samym dniu) zawiera ok 450 zdjęć na płcie CD w tym 42 zdjęcia wyretuszowanych do standardu magazynowego w formie fotoksiążki oraz galeria internetowa na naszej stronie www. - [b]Pakiet Złoty[/b] przygotowania, błogosławieństwo i przejazd pary Młodej, reportaż z uroczystości, podziękowania, reportaż z zabawy weselnej, zdjęcia w warunkach plenerowych lub studyjnych (w innym dniu) (nie obejmuje dodatkowych kosztów dojazdu na plenery oraz kosztów pozwoleń na wykonywanie zdjęć w niektórych miejscach)zawiera ok 550 zdjęć na płcie CD w tym 50 zdjęć wyretuszowanych do standardu magazynowego w formie fotoksiążki oraz galeria internetowa na naszej stronie www. Istnieje możliwość wykupienia indywidualnie zestawionych usług: - Przygotowania - Błogosławieństwo - Kościół - USC - Wesele - Studio - Poprawiny - Plenerowa fotografia ślubna Opcjonalnie oferujemy: - makijaż i stylizację fryzury przez naszą wizażystkę - retusz graficzny wybranych zdjęć. - możliwość przygotowania i wydruku pamiątkowej fotoksiążki. - wydruk dodatkowych kopii fotoksiążki w ramach jednego projektu. - prezentacja multimedialna w postaci 2-3 minutowego klipu na DVD. - możliwość wyjazdu na plenery poza Wrocław (nawet na całą Polskę) za zwrotem kosztów podróży przykładowe lokalizacje Krakowska starówka, nadmorskie plaże, Złota Praga Czeska itp. Zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojtam ojtam
Znowu propozycja zdjęć typu koszmarki. Pomijam już fakt że ta strona kłamie wybiórczo pokazywanymi zdjęciami to jeszcze same zdjęcia wyglądają jak zrobione podczas horroru. Czy naprawdę trudno zrozumieć że jeśli ktoś szuka usługodawcy to oczekuje wiarygodnej strony ze zdjęciami które dadzą pierwszy pogląd o umiejętnościach fotografa. Czy zmieszczenie jednego lub dwóch zdjęć tych samych osób ma być tym uwiarygodnieniem umiejętności?? Kupno aparatu, zrobienie strony i zerzniecie z innych stron pomysłów na zdjęcia nie czynią z fotografa profesjonalisty. Jeśli te zamieszczone w galeriach zdjęcia są wybrane jako najładniejsze na zachętę to w takim razie jak wygląda reszta zdjęć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ubawiona do łez
Zobaczyłam nazwę Elite i pomyślałam że wreszcie zobaczę śliczne zdjęcia ze ślubu, pleneru może jeszcze innych tematów. Po wejściu w zakładkę port folio i zobaczeniu zawartości chyba musiałam mieć bardzo głupią minę bo mój chłopak widząc mnie bardzo się ze mnie śmiał. Jak można takie zdjęcia pokazywać ludziom i nazywać się Elite? Czy fotograf robiący te zdjęcia chociaż przeczytał instrukcję obsługi aparatu fotograficznego? Swoją drogą ciekawa jestem jak te pary których zdjęcia zostały zamieszczone na stronie zgodziły się na usługę foto takiej firmy? Naprawdę dla mnie jest to wielka zagadka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kano 24
Nie przypuszczaliśmy, że tak będziemy stresować się przed ślubem. Najbardziej przerażała nas masa spraw do załatwienia. Nie pomyśleliśmy o dekoracjach. Postanowiliśmy niektóre zadania przekażemy fachowcom , było warto. Wszystko wyglądało pięknie, dekoracje jak z bajki Wszystkim Parom Młodym polecamy http://www.dekoracjetorun.pl/dekoracje-weselne-sal-kosciolow-torun/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli szukasz dobrego fotografa ślubnego, który uwieczni ten niepowtarzalny dzień lub masz w planach zrobienie pleneru ślubnego to polecam studio fotograficzne www.anro.pl w Policach. Miałam robiony z nimi plener oraz zdjęci a w ciąży i mam przepiękną pamiątkę na całe życie dla siebie i dla potomnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×