Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość skazana na samotność

Pozostanę samotna - wiem to

Polecane posty

Gość ytytytyt
ale dla nich przystojniak albo żaden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie jest regułą. mam koleżankę - Martę, która waży 106kg. Jest tak śliczna na buzi, jak laleczka. Ułożona, życzliwa. W sierpniu bierze ślub z moim kolegą, którego znam od piaskownicy - bardzo w porządku chłopak, który sam ją wybrał, bo lubi takie kształtne kobiety, a przy tym wielbi jej urodę, bo faktycznie jest piękna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytytytyt
bauntyy - bo faceci nie są tak wybredni, poza tym mają bardziej rozstrzelony gust jak kobiety, więc jak brzydka/gruba/garbata by nie była zawsze ma szanse na fajnego mena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio nie regula nie jest tylko ze sa tacy ludzi dla ktorych sie tak zlozylo ze sa i grubi i brzydcy swoja droga to pewnie jakas choroba jajnikow albo tarczycy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoją drogą opowiem wam pewną historię... jakiś czas temu miałam adoratora - niższy ode mnie o parę centymetrów, ale jakoś nie rzucało się to w oczy. starał się o mnie niemiłosiernie, dzwonił o każdej porze, ale już nie raczył mi powiedzieć, że ma żonę i dziecko w drodze. chyba oczywiste czego ode mnie chciał, a ja głupia myślałam, że niemozliwe by był jakimś kasanovą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytytytyt
bauntyy - i widzisz, jakie to żałosne jak niziołek próbuje poderwac kobietę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby wyglądał na kobieciarza od razu bym go pogoniła. ale nie zważałam na jego wzrost, chciałam dac mu szansę. a on mnie oszukał i chciał mnie tylko przelecieć, to jest właśnie żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytytytyt
baunty - chciałaś dac szansę kurduplowi? jak sama pisałas, że on wielokrotnie wydzwaniał, czyli nic i tak z tego nie było. brzydkie dziewczyny nie dają szansy kurduplom a ty byś dała. aż nie wiem, czy się śmiac czy płakac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyughiuh -wiem, że zasłoniłeś, bo weszłam. Dupa jak dupa, dla mnie normalna. A szeroką to mam ja. Normalny, szczupły facet. Jak dla mnie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah to Ty yyughiuh. szersze masz barki i to wygląda ok, nadaje męskości. gdybyś miał węższy tylek wyglądałbyś bardzo bardzo nie męsko, wręcz jak chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytytytyt
yyughiuh Widzisz Rhovanionn się podobasz ciekawe, czy nadal by się jej podobał, jakby stanął przy niej i zobaczyłaby dokąd jej sięga:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ytytytyt dzwonił bo się starał o mnie, odbierałam te tel i dużo rozmawialiśmy, mielismy dużo wspolnych tematow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ytytytyt Oj chuj uspokój sie z tym wzrostem, wyolbrzymiasz ten problem do niebotycznych rozmiarów. Kiedyś jak będziesz starszy i zgorzkniały będziesz miał na to wyjebane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ytytytyt - jeśli ma 170 to mogłabym założyć buty na wysokim obcasie i jeszcze byłby ode mnie wyższy. Dla mnie to idealny wzrost. Nie musiałabym chodzić na szczudłach i wychodzić na stołek, żeby się przytulić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytytytyt
bauntyy - ale koniec końców okazał się za niski, by poza rozmowę wyszło. do gadania to my jesteśmy dobrzy to to wiem, nie przejmuj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie on wygląda normalnie. znam takie mega chuchra, które mają dziewczyny, ale sa ludźmi niezwykle wesolymi, przyciagaja tym. yyughiuh trochę więcej odwagi, wyglądasz normalnie. ile masz lat? i co z tym wzrostem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytytytyt
tępak - mam nadzieję, że będę miał wyjebane. ale to nie zmieni mojej sytuacji. nie wyolbrzymiam, po prostu wkurza mnie to, że przez niezależną ode mnie cechę nie moge życ jak normalny człowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ytytyt spotykałam się z nim i liczyłam, że będzie z tego cos więcej, ale on mnie oszukał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda jest taka ze mam niemesk sylwetke nie wspominajac o twarzy w biodrach mam 86 i to tylko dzieki temu ze mam chuda dupe a klacie 85 gdzie powinenem przy tym wzroscie miec 95 mam talie jak kobieta normalnie facet nie ma talii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×