Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość skazana na samotność

Pozostanę samotna - wiem to

Polecane posty

Gość rolling in the deep
"NIe rozumiem dlaczego ale naprawdę większosc kobiet, sie nie szanuje. " To, ze Ty spotykasz takie kobiety wcale nie znaczy, ze wszystkie takie są. Ja nadal zostaję przy swoim, ze jednak większość się szanuje. Znam i takie, które stronią od imprez i takie, które są chętne na niezobowiązujący seks. Ale nic w świecie nie jest tylko czarne i tylko białe. Po chwili uznałem że ostatni żart był niestosowny Masz rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam od imprez nie stronię, wprost przeciwnie. Zdarza mi się imprezować co tydzień. Zdarza mi się ubierać tak, że większość ludzi nie wyszłaby tak na ulicę. A szanuję się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolling in the deep
Good for you Rhovannion. Ja też nie stronię ani od imprez, ani od alkoholu, a jakoś potrafię zwyczajnie trzymać się swoich zasad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się szanuję, rolling się szanuje i mnóstwo kobiet również. Więc nie generalizuj głupio, bo takim tekstem od razu zrażasz do siebie otoczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolling in the deep
Nie, zwyczajnie nie zgadzam się z Twoim zdaniem :) Ale to chyba wina tego w jakim jesteś otoczeniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolling in the deep
Dla przykładu to tak jakbyśmy powiedziały, że wszyscy faceci są gówno warci, bo jakaś garsta z nich nas olała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jojciec
Jak ktoś zaczadza się metalem, to się nie szanuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolling in the deep
Jakbyś już miał dziewczynę to nie sądzę, zebyś wybrałbyś sobie tą nieszanującą się, więc chyba nie poleciałbyś do niej z takim tekstem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla przykładu to tak jakbyśmy powiedziały, że wszyscy faceci są gówno warci, bo jakaś garsta z nich nas olała. Ja tam uważam , ze większosc facetów jest gówno warta i traktują swoje kobiet, traktujac priorytetowo swojego penisa , a nie wybrankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbyś już miał dziewczynę to nie sądzę, zebyś wybrałbyś sobie tą nieszanującą się, więc chyba nie poleciałbyś do niej z takim tekstem W takim razie niestety mnie nie znasz. Szczerze mówiąc nie uwazam żeby ten żart był jakos szczególnie niestosowny. Ale przeprosiłem z grzeczności. Głupio to przyznać ale jestem chamem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolling in the deep
To, ze Ty żyjesz wśród niedojrzałych i niezbyt porządnych ludzi nie znaczy, że wszyscy są tacy sami. Zwyczajnie zryli Ci psychikę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolling in the deep
Mówiłam o tym, ze jej powiesz, ze sie nie szanuje jak większość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rhovannion Ja się szanuję, rolling się szanuje i mnóstwo kobiet również. Więc nie generalizuj głupio Mówię to co widzę. Naprawdę. Tak ja mówiła rolling in the deep, to może przez to , jacy ludzie mnie otaczaja. Non stop, widze takie sytacje jak: Chłopak uderza swoja dziewczynę, a ta go jeszcze przeprasza Chłopak bije dziewczyne pięściami po twarzy Chłopak cały czas sprowadza swoją dziewczyne do przedmiotu seksualnego Z resztą te wszystkie żony alkoholikow i psycholi, naprawdę jest tego wiele, niech bedzie że jest 50 na 50. , bo takim tekstem od razu zrażasz do siebie otoczenie. Zawsze to robiłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam ani jednego z wymienionych przez Ciebie przypadków. Więc...żyjemy chyba w dwóch totalnie różnych światach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To, ze Ty żyjesz wśród niedojrzałych i niezbyt porządnych ludzi nie znaczy, że wszyscy są tacy sami. I nigdy nie powiedziałem , ze wszystkie kobiety to zdziry przecież. Zwyczajnie zryli Ci psychikę Oj nie tylko oni mi zryli psychikę:D. Ale mieli na mnie swój wpływ. Teraz często patrze na ich twarze z ukrywaną odrazą. Mówiłam o tym, ze jej powiesz, ze sie nie szanuje jak większość Nie no czegoś takiego to w życiu bym nie powiedział, chyba że rzeczywiscie by sie nie szanowała. Chodziło mi o tą częśc z polewaniem kwasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolling in the deep
Ja znam tylko jeden przypadek. No, ale juz mówiłam, że u Ciebie tak może być, a gdzie indziej zupełnie na odwrót (np w otoczeniu Rhovannion), więc nie powinniśmy wrzucać wszystkich ludzi do jednego worka obserwując świat w zawężonym polu widzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znam tylko jeden przypadek. Przez całe życie? To niemożliwe. No, ale juz mówiłam, że u Ciebie tak może być, a gdzie indziej zupełnie na odwrót (np w otoczeniu Rhovannion), więc nie powinniśmy wrzucać wszystkich ludzi do jednego worka obserwując świat w zawężonym polu widzenia Masz racje.Ale piszę to co czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolling in the deep
No tak. Wybacz, mówiłeś, że większość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolling in the deep
Chociaż nie, raz słyszałam o tym, ze facet podniósł rękę na kobietę, ale ona od niego szybko odeszła. Ale to jedyny przypadek, który znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie tego że nie słyszeliscie że chłopak cały czas sprowadza swoją dziewczyne do przedmiotu seksualnego. To proste, ze o tym nie słyszycie, ale gdybyście usłyszeli rozmowy gdy mezczyźni są sami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zerwać kontakty z patologią, na początek. Zacząć się obracać wśród ludzi o innych przekonaniach i reagować na przemoc. Zrywać kontakty z facetami, którzy ją stosują, wspierać koleżanki, żeby wyszły na prostą. Też mam znajomą, która facet uderzył na imprezie. Skończył ze złamaną ręką i więcej się do niej nie zbliżył. A dziewczyna ułożyła sobie życie z porządnym, fajnym człowiekiem, nie jakimś patologicznym dupkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×