Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość skazana na samotność

Pozostanę samotna - wiem to

Polecane posty

Rhovanion - śnieg deszcz... każde wytłumaczenie jest dobre by nie popaść w chandrę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytytytyt
bauntyy - różne rzeczy możesz mi wmówic, ale nie że mam słaby wzrok. nie przesadzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BAunty, na pewo znajdziesz niejednego przystojniaka. Tyle, że moim zdaniem, związki są przereklamowane. Wiadomo, że przeżyjesz miłe chwile, ale tych niemiłych będzie mniej więcej tyle samo. I teraz zależ które chwile bardziej pamiętasz. Jeżeli jesteś optymistką to będziesz pamiętała o tych dobrych chwilach i dalej do urzygu będziesz szukała tego swojego księcia. Ja optymistą nie jestem, negatywy przesłaniają mi wszystkie pozytywy. ytytytyt tępak - jak Ci się udało odpuścic temat kobiet? Normalnie. Nastąpił we mnie przełom, zerwałem kontakt z większością znajomych ni postanowiłem, że nigdy nie będe miał długotrwałej partnerki i dzieci. NIc tobie nie poradzę , bo wszystkie rady innych ludzi są bezużyteczne...i tak każdy robi to co mu podpowiada podświadomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytytytyt
Rhovannion - właśnie o tym mówię. a gdybyś potrafiła miałabyś co tydzień innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skazana na samotność
może jest w tym co piszesz odrobina prawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytytytyt
bauntyy - gdybym był kobieta nie zachwycałbym się Twoją urodą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytytytyt
skazana na samotność - w tym jest prawdy od cholery. także dziewczyny pomyślcie na pocieszenie, że my mamy 100x gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bauntyy - ano, coś wymyślić trzeba. Ja twierdzę, że mojego wybranego coś zeżarło, jak mnie szukał. A prawda jest taka, że on się po prostu nigdy nie urodził. ytytytyt - ja już nie mam prawie żadnych wymagań. Chciałabym tylko, żeby był czysty, nie miał braków w uzębieniu, nie był pijakiem, narkomanem, nie bił mnie. Żeby pracował albo się uczył i żeby mnie lubił, żebym mu się podobała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ytytytyt to jestem zaszczycona bo przeważnie kobiety prawią mi komplementy :D mężczyźni jacyś tajemniczy są ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytytytyt
tępak - no ja kontaktów bym nie chciał zrywac, tego też potrzebuję. ale może kiedyś też mi się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rhovanion ja to nazywam "minimu przyzwoitości" :) też mam podobne wymogi... niby tak nie wiele i niby takie drobne sprawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytytytyt
Rhovannion - o czymś chyba zapomniałaś bauntyy - takie gierki, bo podobno nie należy kobiet komplementowac bo się psują:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytytytyt
bauntyy - masz podobne wymagania? przecież większosc facetów takie spełnia, nawet ja, choc do facetów byście mnie raczej nie zaliczyły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytytytyt
Rhovannion - o tym, czy u ciebie facet powinien miec 190 czy zadowolisz się 185

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mhm a czego wymagać więcej? po prostu nie trafiam na takich facetów tzn normalnych. Czego Ci brakuje, że miałybyśmy Cie nie zaliczyć do faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o związek trzeba dbać. Ludzie sie zmieniają też z czasem więc sie rozstaja. Bo miłość miłością ale każdy ma swoją tolerancję na błędy partnera :P Partnerstwo to sztuka szukania kompromisów. Skupieniu sie na zaletach a nie wadach. Pracować nad wadami trzeba. Ale ze starej gliny nie ulepisz nowego garnka :D Oczywiście nie ma jednego patentu na to zeby być razem szczęśliwym. To skomplikowane. I wogóle to dopowiedzenie do wypowiedzi użytkownika :D hmm nie pamiętam coś na R chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skazana na samotność
wygadałam się i trochę mi ulżyło. Mam kilku przyjaciół, ale nigdy im tego nie powiem co czuję tak naprawdę. Spadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytytytyt
bauntyy - centymetrów tzn nie na dole:P tylko tak ogólnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ytytytyt - wystarczy, żeby był mojego wzrostu, niższego bym faktycznie nie chciała. Ale ja mam 163 i nie znam faceta, który miałby mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinky gdzie byłeś jak Cię nie było :P martwiłam się bo coś wspominałeś o gorączce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bauntyy ty na 100% wymogi z kosmosu co do mężczyzn i masz do tego prawo. Analogicznie gdybym ja był jakimś przystojniakiem, to też bym miał jakieś wielkie wymagania. "ytytytyt tępak - no ja kontaktów bym nie chciał zrywac, tego też potrzebuję. ale może kiedyś też mi się uda" Rób co uważasz za stosowne, ja nie lubiłem większości swoich znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytytytyt
Rhovannion - gdyby jakaś kobieta faktycznie zadowolila się takim karyplem, była by przez niziołków wręcz czczona. po co ja gadam z projektem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inteligentny tępak - każdy ocenia swoją miarą, ale nie życzę sobie, żebyś Ty oceniał mnie jeśli mnie nie znasz, nie wiesz jaka jestem na co dzień, nie wiesz jakie miałam dzieciństwo. To czego oczekujemy od partnera zależy od naszych doświadczeń, nie mam wymagań z kosmosu, nie chcę, żeby był ideałem bo ja nim nie jestem - ideałów nie ma. Twój pesymizm sprawia, że oceniasz ludzi stosując złe kryteria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×