Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość skazana na samotność

Pozostanę samotna - wiem to

Polecane posty

ytytytyt - zaskoczę Cię, większość moich kumpli, którzy mają po 167-8 mają śliczne i świetne dziewczyny. A mnie taki facet odrzucił. Więc skończ pierniczyć głupoty, bo tylko sobie tłumaczysz swoje kompleksy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inteligentny, jeszcze jedno... może gdybym była zadufaną, rozpieszczoną panienką to faktycznie oczekiwałabym od partnera cudów, ale taką osobą nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinky reggae No tak, ale większość mężczyzn, rozstaje się z kobietą, często zaraz o niej zapomina, rucha następną i się niczym nie przejmuje. Ja mam bardziej emocjonalne i wrażliwe podejście do świata. I do tego jest skrajnym pesymistą. Nie szukam dziewczyny, bo bym jej pewnie zrył psychikę tym moim ciągłym narzekaniem i pierdoleniem głupot. I vice versa, ona by zryła psychikę mi, jak to kobiety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miła jesteś ze tak sie martwisz :) o mnie :) Nie nic wielkiego. Poślizgnąłem sie w kuchni i złamałem prawą rękę. Widzę kość ale lewa sprawna mogę dalej pisać :P pełen luz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skazana na samotność
Raz miałam faceta parę centymetrów niższego i mi to nie przeszkadzało, a raz było tak, że facet był niższy o jakieś 10 cm ode mnie i to przekreśliło nas jako parę, bo byliśmy przyjaciółmi, a zaiskrzyło między nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytytytyt
rhova - nie mam kompleksów, tylko wzrost siedzącego psa. ci kolesie nie mogą miec ładnych kobitek, bo ładna może miec wysokich więc na co jej karypel - zapytaj baunty jak mi nie wierzysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytytytyt
skazana na samotność - no więc widzisz, u kurdupli zawsze będziesz miec powodzenie. czyli samotna jesteś z wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytytytyt
bauntyy - gdzie?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ytytytyt - ale mają. Jeden z nich jest najlepszym studentem na roku i laskom to imponuje. A ma 167 cm wzrostu. I ciągle ma jakąś śliczna dziewczynę, ale on gustuje w chudzinkach, a ja do takich nie należę, niestety. Drugi kumpel ma 168 i dziewczynę tak piękną, że szczęki opadają. Są ze sobą 4 lata, kochają się, biorą ślub. Więc sorry, ale to, że Ty nie masz kobiety, bo uważasz, że Cię żadna nie chce, to Twój wymysł. Nie umiesz szukać. Albo nie masz odwagi zagadać do dziewczyny i czekasz aż sama Cię poderwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pisz w ten sposób o mnie jakbym mogła mieć każdego :P to nie na miejscu mój drogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytytytyt
bauntyy - zaraz nie na miejscu...jak to prawda przeciez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ytytytyt Pierdolisz to zależy od charakteru a nie wzrostu...chociaż niski wzrost nie jest na pewno ułatwieniem. Bauntyy Przepraszam ,nie powinienem cię oceniać w pryzmacie tego, że jesteś piękna. Pod tym względem okazałem się hipokrytą. NIe powinno się oceniać ludzi po wyglądzie bo to puste. Wymagania z kosmosu to przesadzone stwierdzenie, z pewnością masz duże wymagania i to jest jak najbardziej prawidłowe. "Twój pesymizm sprawia, że oceniasz ludzi stosując złe kryteria" Rozwiniesz tą wypowiedź?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytytytyt
"więc sorry, ale to, że Ty nie masz kobiety, bo uważasz, że Cię żadna nie chce, to Twój wymysł." nie wymysł, tylko biologia. zobacz R, nawet takie marudy jak ty gardzą karłami, a wciskasz kit, że jacyś twoi znajomi nie dośc że mają kobitki, to jeszcze ładne:D trochę logiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tepak . Ja też jestem wrażliwy ale optymistą jestem. Moja wadą ale w oczach kobiet jest szczerość :) ale wiesz jak to jest z babami. Szczerość szczerością. One tego chcą ale nie umieją docenić jak już ją słyszą. I nie myl tego z chamstwem. Mi sie ruchac nie chce byle kogo. Bardziej stawiam na uczucia bo tego mi brakuje. Mam takie poglądy na to siłą rzeczy przez to bo nie zasmakowałem takiego życia za młodziaka więc teraz jestem świadomy a przynajmiej tak mi sie wydaje :P swoich potrzeb :) No i brzydzę sie kurestwem. No i miałem tylko jedną dziewczynę. Dziecinada straszna była :D i przez brak doświadczenia mam czysty umysł w sensie właśnie braku doświadczeń przykrych przeżyć i dlatego tak pisze optymistycznie. Chyba, a przynajmiej tak zakładam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytytytyt
bauntyy - no jesteś sama, ale przecież nie dlatego, że nikt Cię nie chce, a dlatego, że Ty facetów selekcjonujesz tępak - jasne, że od ch-eru. ale najpierw musisz się przebic przez barierę wzrostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rhovannion, a jakie masz wymagania odnośnie penisa, czy 15,5cm by ci wystarczył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tępaku, powiedz na jakies podstawie stwierdzasz, że mam duże wymagania? Proszę mi to natychmiast wytłumaczyć. "Twój pesymizm sprawia, że oceniasz ludzi stosując złe kryteria" - wszystko widzisz w czarnych barwach, a nie wszystko w życiu jest czarne albo białe. Jak to mówią, życie ma tyle kolorów ile potrafisz w nim dostrzec. Jesteś nieszczęśliwy więc wszystko oceniasz tak bardzo surowo. Na pewne rzeczy trzeba przymknąc oko, wziąć poprawkę. Nic nie jest idealne, a jeśli takowe istnieje to jest sztuczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brydzka101
oj tam raczej to od wzrostu nie zależy, ja mam znajomego, niewysoki, a poderwał super dziewczyne, żone juz, ale to prawda znalazl zblizona do swojego wzrostu - kropla w krople pasuja do sibeie;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ytytytyt Ja ma 180 cm a jak się nie garbię to 183, ale to nic nie zmienia, przecież to tylko wzrost. Są z pewnością kobiety które patrz a na charakter, ale więcej jest które patrzą na zasobność portfela, może pójdź w tym kierunku? Chociaż stanie się bogatym nie jest łatwe ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytytytyt
bauntyy - sory, ale dziewczyny o Twoim wyglądzie zawsze mają wysokie wymagania. natura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ytytytyt - pierdolisz jak potłuczony. Przez dwa lata latałam za facetem, który miał 170 czyli wg Twojej teorii był niski. Przestań mi wmawiać jakieś debilizmy z palca wyssane, których nie powiedziałam w życiu i nie powiem. Jest niewielu ludzi, którymi gardzę, ale na pewno nie z powodu ich wzrostu, więc przestań dramatyzować i poszukaj przyczyn gdzie indziej, bo wzrost nie jest problemem, póki nie masz 155 cm. Pierwszy z facetów, których opisałam olał mnie z góry na dół, bo nie byłam dość atrakcyjna. I to wiele mówi na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ytytytyt a skąd Ty możesz wiedzieć, że ja robię selekcje? Czy to, że odrzucam mężczyzn leniwych, nie pracujących, bezzębnych, zaniedbanych, nachlanych... jest złą selekcją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytytytyt
Inteligentny tępak - ale jak byś miał ten zajebisty ch-er a nie miał wzrostu to też byłbyś w dupę kopany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rhovannion, a jakie masz wymagania odnośnie penisa, czy 15,5cm by ci wystarczył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×