Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość skazana na samotność

Pozostanę samotna - wiem to

Polecane posty

Gość rolling in the deep
"No słabi są sztywni ludzie trochę jak dla mnie, co się obruszają za jakąś głupotę." Nie są sztywni, tylko spokojniejsi. Nie szaleją jak dzikie małpy na imprezie po prostu :D Ale są jak najbardziej spoko i lubię z nimi spędzać czas, więc trzymam przy nich poziom :) "W CV możesz to śmiało wpisać " No z pewnością. Osiągnięcie jakich mało :D "A znasz kogoś kto lubi? Bez przesady chyba nie jest ci az tak wstyd? Każdy kiedys rzygał po alko." No jakoś specjalnie nie, bo wiem, ze się zdarza, ale mogliby przestać mi przypominać. "NIeźle jestes wyjątkowa pod tym(i nie tylko) względem. Większośc ludzi nie pamieta co robią pijani. JA zawsze lubiłem słuchac co odwalałem pijany i się śmiać samego siebie. NIe ejstem jakoś przewrażliwiony na swoim punkcie, chyba , ze sie ze mnie śmieje ktoś kogo nie trawię." No mi jakoś na trzeźwo nie zawsze jest z tego do śmiechu. Kilkakrotnie zdarzyło się, ze nie pamiętałam i wiedziałam z opowieści co wyprawiałam (no i to było śmieszne akurat :D), ale to raczej rzadko. No i bardzo dobrze, że smiejesz się sam z siebie. Mi nie zawsze jest do smiechu po moich głupotach, ale bywa :P "Twoje szczęscie, ja rzadko byłem na imprezie gdzie nie było pajaców. A teraz juz w ogole nie imprezuje, bo zostało mi jeszcze trochę zdrowego rozsądku, a imprezy z moim towarzystwem to hardcore." No z tego co czytam to tak. W sumie to lepiej dla Ciebie :) "JA nawet po alko nie tańczę, po tym jak pewnego razu się ośmieszyłem na dyskotece, ale o tym nie chce pisać...mój kolega tamtego dnia sie bardziej ośmieszył, jak całował sie z dziewczyną która wczesniej komuś pałe robiła NA dodatek okazała sie masakrycznie brzydka, gdy zobaczyliśmy ją na drugi dzień, na meczu piłkarskim. Ogólnie nie przepadam za tańcem, nie jest to dla mnie naturalne..." Ja też nie przepadam, ale jak ktoś mnie wyciagnie to już jakoś umiem to znieść :P Btw. ja się jeszcze jakoś specjalnie nie ośmieszyłam po alkoholu, ale nie wszystko co robiłam było zbyt chwalebne :D Co do Twojego kumpla to sam się prosił, nikt mu nie kazał się z nią lizać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolling in the deep
"Ale i tak czesto sie z toba zgadzam jak z nikim innym na tym świecie." Ale się teraz poczułam wyjątkowa :P "Cieszyć sie tym co sie ma, a nie czego brakuje-gdyby udało mi się uskutecznić to podejście, to nie czuł bym potrzeby posiadanie swej kobiety i pogodziłbym sie z wieczną samotnością. " To dosyć trudne do wypracowania, ale powodzenia. Skoro sam tego chcesz "Ucz ucz się ,bo nauka to potęgi klucz " Spadaj, sam się ucz :D "Aż tak daleko bym się moze nie posunął , ale jest to jakas rekompensata zawsze. Teraz własnie sobie zrobiłem pełen talerz frytek i jestem happy w miarę." No to fajnie, mnie jedzenie to jednak coś, a nie tam jakies związki :D "aaa myslałem, ze dziwne, że jestem niesmiały... Ja zawsze z kimś jechałem, bo mam słabą orientację w terenie, z resztą po co miałbym jeździc gdzieś sam? A ty po co sama jeździłas poza miasto?" Albo do kogoś, albo na jakieś prześwietlenia i inne pierdółki. I sobie jakoś dawałam radę :P "No w sumie, tak se myślałem ostatnio, jakby mnie ktoś napadł, żeby mnie okraśc, to bym sie nie dał i tak nie mam nic do stracenia, powalczył bym sobie na śmierć i życie, a co? Zawsze fajna przygoda " Przygoda? Rany, ja już bym wolała inne rozrywki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu wy tak myslicie.. Raz sie sparzy czlowiek i ma nauczke na przyszlosc ale nie pakuje sie wszystkich do jednego worka naprawde istenija niesamowici mezczyzni na swiecie !! a o soje zycie zawsze trzeba walczyc .. zwlaszcza gdy sie jest mlodym .... !!!! powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolling in the deep
Rhv weź się jakoś wystrój i wymaluj seksownie, a niech widzi co traci! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolling in the deep
Chyba Ci wszyscy niesamowici mężczyźni poszli do swoich niesamowitych kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze na imprezie jestem wymalowana i odpowiednio ubrana :P Ale odnoszę wrażenie, że on niczego nie trafi, tylko się pozbywa problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeden, czy dwa kolczyki nie czynią z kogoś "pedała", a dłuższe włosy są ładne i wcale nie trzeba ich układać. Większość zostawia je same sobie No moze i tak...z resztą nieważne, o gustach sie nie dyskutuje.Mozę gdyby mi sie włosy układały w miare to miałbym dłuższe. "Moze u ciebie..." No u mnie właśnie niezbyt Ale będzie, kobiety mają łatwiej. "Gdy poziom twojej desperacji wzrośnie, to zmienisz zdanie." Może zmienię, a może nie. Zmienisz, wnioskuje to z obserwacji innych ludzi. "Po co to się żenić w takim razie?" Bierze się ślub z osobą, która jest dla Ciebie odpowiednia, najwyraźniej oni tego nie zrozumieli Ale małżeństwo to nie jest raczej optymalny stan dla faceta. Co jest największa przyczyną rozwodów?...Małżeństwa :D Ten żart oddaje istotę sytuacji, ludzie się żenią i potem tkwią jak w więzieniu i tylko problemy sa jak chcą się rozstać. "NIe wiem jak one mogą to robić, czasami to naprawde bardzo ładne dziewczyny, z czego pewnie nie omieszkam skorzystać w przyszłości." Zapewne środowisko, albo sytuacja życiowa je do tego zmusiła. Los nie jest zbyt łaskawy No masz rację ,z tym że los nie dla wszystkich jest łaskawy. Przynajmniej sporą kasę zarabiają. "Możesz kupić sobe dildo " Dam sobie radę i bez tego No. Jest jeszcze masturbacja, pytałem się kiedyś koleżanki czy często się masturbuje, a ona odpowiedziała, ze codziennie :), nie wiem czy się droczyła ze mną, czy nie :P "No to złudzenie odwzajemnienia." No to ja żyję w środowisku forever alone'ów, którzy powoli dobieraja się w pary. Najwyraźniej, jak ja wychodze na dwór, to moi koledzy przechwalają się swymi podbojami miłosnymi, a poza tym wszędzie widze zaobrączkowanych ludzi...nawet taki nerd-okularnik ode mnie z roboty mówi, że ma pannę. Swoją drogą to już mało kto (w miarę ogarnięty) do wyboru mi został. NA 99% jeszcze swojej przeznaczonej Ci połówki na oczy nie widziałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolling in the deep
No to chyba jest bezguściem skoro Ty stanowisz jego problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolling in the deep
"No moze i tak...z resztą nieważne, o gustach sie nie dyskutuje.Mozę gdyby mi sie włosy układały w miare to miałbym dłuższe. " Gdybym ja się patrzyła na to jak mi się włosy układają to chyba musiałabym być łysa :P "Ale będzie, kobiety mają łatwiej." No to jestem ewenementem jakimś "Zmienisz, wnioskuje to z obserwacji innych ludzi." Nie sądzę. Znam swoją wartość i przywykam do samotności, więc nie będę z byle kim. "Ale małżeństwo to nie jest raczej optymalny stan dla faceta. Co jest największa przyczyną rozwodów?...Małżeństwa Ten żart oddaje istotę sytuacji, ludzie się żenią i potem tkwią jak w więzieniu i tylko problemy sa jak chcą się rozstać." No cóż, nikt im nie kazał się oświadczać. Skoro sami podjeli taką decyzję mogą mieć pretensję tylko do siebie. "No masz rację ,z tym że los nie dla wszystkich jest łaskawy. Przynajmniej sporą kasę zarabiają." Co z tego, że zarabiają jak muszą robić to w taki sposób. No i nie wszystkie taką wielką kasę koszą na tym. "No. Jest jeszcze masturbacja, pytałem się kiedyś koleżanki czy często się masturbuje, a ona odpowiedziała, ze codziennie , nie wiem czy się droczyła ze mną, czy nie " Wiesz, zdarzają się i takie przypadki, więc pewnie mówiła prawdę. Sądzę, że jakieś 70% kobiet się masturbuje, a około 90% na pewno kiedyś w życiu próbowało "Najwyraźniej, jak ja wychodze na dwór, to moi koledzy przechwalają się swymi podbojami miłosnymi, a poza tym wszędzie widze zaobrączkowanych ludzi...nawet taki nerd-okularnik ode mnie z roboty mówi, że ma pannę. " Ojej, tacy ludzie mnie dobijają, bo wtedy czuję się gorsza od nich i się załamuje :D Ale czasem załamanie mija jak zobaczy się z kim jest taki "nerd" :D "NA 99% jeszcze swojej przeznaczonej Ci połówki na oczy nie widziałaś " ale mam nadzieję, że kiedykolwiek ją zobaczę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"No słabi są sztywni ludzie trochę jak dla mnie, co się obruszają za jakąś głupotę." Nie są sztywni, tylko spokojniejsi. Nie szaleją jak dzikie małpy na imprezie po prostu Ale są jak najbardziej spoko i lubię z nimi spędzać czas, więc trzymam przy nich poziom Nie mówie o twoich znajomych, tylko o sztywnych ludziach :) "A znasz kogoś kto lubi? Bez przesady chyba nie jest ci az tak wstyd? Każdy kiedys rzygał po alko." No jakoś specjalnie nie, bo wiem, ze się zdarza, ale mogliby przestać mi przypominać. Fajnie jest się z kogoś pośmiać :) No mi jakoś na trzeźwo nie zawsze jest z tego do śmiechu. Kilkakrotnie zdarzyło się, ze nie pamiętałam i wiedziałam z opowieści co wyprawiałam (no i to było śmieszne akurat ), ale to raczej rzadko. No i bardzo dobrze, że smiejesz się sam z siebie. Mi nie zawsze jest do smiechu po moich głupotach, ale bywa No chyba , ze naprawde jakies hardcorowe rzeczy odwalałaś np.nasikałas komuś na głowę :D "Twoje szczęscie, ja rzadko byłem na imprezie gdzie nie było pajaców. A teraz juz w ogole nie imprezuje, bo zostało mi jeszcze trochę zdrowego rozsądku, a imprezy z moim towarzystwem to hardcore." No z tego co czytam to tak. W sumie to lepiej dla Ciebie Z resztą już się naimprezowałem w życiu... Właśnie przed chwilą mi kolega napisał czy nie idę na piwo, nie odpisuję mu, nie chce mi się wymówki wymyślać. Chociaz moze bym wyszedł, ale mi sie nie chce trochę. Ja też nie przepadam, ale jak ktoś mnie wyciagnie to już jakoś umiem to znieść He, jestes dziewczyną i jak ktos cie zaprasza to głupio odmawiać.Ja po prostu nigdy nie prosiłem dziewczyn do tańca, bo tańczyć nie umiem. No sam to jeszcze jakoś sobie radze, ale też nie za bardzo. Btw. ja się jeszcze jakoś specjalnie nie ośmieszyłam po alkoholu, ale nie wszystko co robiłam było zbyt chwalebne Podaj przykład :D Co do Twojego kumpla to sam się prosił, nikt mu nie kazał się z nią lizać NO wiadomo , że nie kazał, ale śmiechy były :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolling in the deep
"Nie mówie o twoich znajomych, tylko o sztywnych ludziach " No to w takim razie zgadzam się z tym :D "Fajnie jest się z kogoś pośmiać " Szkoda, że ten ktoś to ja :( "No chyba , ze naprawde jakies hardcorowe rzeczy odwalałaś np.nasikałas komuś na głowę " Aż takich głupot nie odwalałam :P "Z resztą już się naimprezowałem w życiu... Właśnie przed chwilą mi kolega napisał czy nie idę na piwo, nie odpisuję mu, nie chce mi się wymówki wymyślać. Chociaz moze bym wyszedł, ale mi sie nie chce trochę." Jak jakiś spoko kumpel to mógłbyś iść, co by Ci szkodziło. Ja zawsze wolę wyjść, niż siedzieć w domu. Tylko jak jestem zaraz przed wyjściem to nigdy mi się nie chce i idę z wielką niechęcią, ale zazwyczaj się przekonuje :P "He, jestes dziewczyną i jak ktos cie zaprasza to głupio odmawiać.Ja po prostu nigdy nie prosiłem dziewczyn do tańca, bo tańczyć nie umiem. No sam to jeszcze jakoś sobie radze, ale też nie za bardzo." Haha, więc lepiej w ogóle nie tańczyć :D Raz jak chłopak mnie wyciągał i mówiłam, że nie to potem cały pokój mi kazał iść z nim tańczyć, haha :D "Podaj przykład " No nie wiem, zmacałam koleżankom cycki, a kolegom tyłki :D "NO wiadomo , że nie kazał, ale śmiechy były " Chociaż ma nauczkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ale i tak czesto sie z toba zgadzam jak z nikim innym na tym świecie." Ale się teraz poczułam wyjątkowa Nie ładnie sie tak ze mnie wyśmiewać :D "Cieszyć sie tym co sie ma, a nie czego brakuje-gdyby udało mi się uskutecznić to podejście, to nie czuł bym potrzeby posiadanie swej kobiety i pogodziłbym sie z wieczną samotnością. " To dosyć trudne do wypracowania, ale powodzenia. Skoro sam tego chcesz Dzięki. NIe chcem ale muszem "Ucz ucz się ,bo nauka to potęgi klucz " Spadaj, sam się ucz Żebym chodził teraz do szkoły i wiedział to co wiem teraz, to pewnie bym sie uczył. A ciebie czeka matura! Twoja przyszłość sie waży! Albo do kogoś, albo na jakieś prześwietlenia i inne pierdółki. I sobie jakoś dawałam radę Do jakiegos sąsiedniego miasta, to tez jeździłem sam. Ale Białystok jest 100 km od mojego miasta. Nie wiem, moze sobie poradzę. "No w sumie, tak se myślałem ostatnio, jakby mnie ktoś napadł, żeby mnie okraśc, to bym sie nie dał i tak nie mam nic do stracenia, powalczył bym sobie na śmierć i życie, a co? Zawsze fajna przygoda " Przygoda? Rany, ja już bym wolała inne rozrywki Trochę adrenaliny nie zaszkodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolling in the deep
"Nie ładnie sie tak ze mnie wyśmiewać " Mówiłam serio :D "Dzięki. NIe chcem ale muszem" Jak każdy :P "Żebym chodził teraz do szkoły i wiedział to co wiem teraz, to pewnie bym sie uczył. A ciebie czeka matura! Twoja przyszłość sie waży!" Jestem zdolnym człowiekiem, więc jakoś dam radę sobie :P "Do jakiegos sąsiedniego miasta, to tez jeździłem sam. Ale Białystok jest 100 km od mojego miasta. Nie wiem, moze sobie poradzę. " 100km? Gdzie Ty mieszkasz? :D Ja jeździłam do stolicy, więc nie tak blisko i łatwo nie było z tymi lekarzami, a do kogoś jeszcze trudniej, bo to było jakieś zadupie na samym szarym końcu, ale dałam radę :D "Trochę adrenaliny nie zaszkodzi " Jak ja chcę sobie podwyższyć poziom adrenaliny to staję na wadze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym ja się patrzyła na to jak mi się włosy układają to chyba musiałabym być łysa Ja jakiś czas temu się na łyso ogoliłem:D Bo osłonki nie mogłem znaleść na maszynkę, a już mi włosy odrosły i sterczały do góry. "Ale będzie, kobiety mają łatwiej." No to jestem ewenementem jakimś NIe, po prostu jesteś młoda jeszcze bardzo. "Zmienisz, wnioskuje to z obserwacji innych ludzi." Nie sądzę. Znam swoją wartość i przywykam do samotności, więc nie będę z byle kim. Możliwe , ze jak nadal po 30 będziesz sama to zmienisz zdanie :) "Ale małżeństwo to nie jest raczej optymalny stan dla faceta. Co jest największa przyczyną rozwodów?...Małżeństwa Ten żart oddaje istotę sytuacji, ludzie się żenią i potem tkwią jak w więzieniu i tylko problemy sa jak chcą się rozstać." No cóż, nikt im nie kazał się oświadczać. Skoro sami podjeli taką decyzję mogą mieć pretensję tylko do siebie. Wiadomo, ze nikt im nie kazał tego robić, ale z tego co wiem, kobiety zawsze prawie naciskają na ślub. Co z tego, że zarabiają jak muszą robić to w taki sposób. No i nie wszystkie taką wielką kasę koszą na tym. Minimum 100 150 zł za godzinę i paru klientów dziennie, wiec nie gadaj , ze to mało. Ojej, tacy ludzie mnie dobijają, bo wtedy czuję się gorsza od nich i się załamuje Ale czasem załamanie mija jak zobaczy się z kim jest taki "nerd" Oj tam, najważniejszy jest charakter, ja też nie będę teraz wybrzydzał, jak coś się trafi, bo sam jestem brzydalem. Ale rzeczywiście, jak powiedział , ze on ma pannę , to trochę mnie to załamało. "NA 99% jeszcze swojej przeznaczonej Ci połówki na oczy nie widziałaś " ale mam nadzieję, że kiedykolwiek ją zobaczę No,nadzieja dobra rzecz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolling in the deep
"Ja jakiś czas temu się na łyso ogoliłem Bo osłonki nie mogłem znaleść na maszynkę, a już mi włosy odrosły i sterczały do góry. " Na łyso? Ołł, odważnie :P "NIe, po prostu jesteś młoda jeszcze bardzo." No to sobie poczekam trochę. "Możliwe , ze jak nadal po 30 będziesz sama to zmienisz zdanie " W taką daleką przyszłość to nie wyglądam :P "Wiadomo, ze nikt im nie kazał tego robić, ale z tego co wiem, kobiety zawsze prawie naciskają na ślub." Ale to i tak była ich decyzja. Mi tam by papier do niczego potrzebny by nie był "Minimum 100 150 zł za godzinę i paru klientów dziennie, wiec nie gadaj , ze to mało." Nie wszystko idzie dla nich. "Oj tam, najważniejszy jest charakter, ja też nie będę teraz wybrzydzał, jak coś się trafi, bo sam jestem brzydalem. Ale rzeczywiście, jak powiedział , ze on ma pannę , to trochę mnie to załamało." No tak bywa. Ja już się powoli godzę, że mało kto dla mnie zostanie jak nadal tak bedzie jak teraz :P "NA 99% jeszcze swojej przeznaczonej Ci połówki na oczy nie widziałaś " ale mam nadzieję, że kiedykolwiek ją zobaczę "No,nadzieja dobra rzecz " Taaa, dobra, ale chociaż nic mi jej nie odbierze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Fajnie jest się z kogoś pośmiać " Szkoda, że ten ktoś to ja Oj tam, chyba nie zawsze ty? Chyba , ze zawsze rzygasz i to twój znak rozpoznawczy. Jak jakiś spoko kumpel to mógłbyś iść, co by Ci szkodziło. Ja zawsze wolę wyjść, niż siedzieć w domu. Tylko jak jestem zaraz przed wyjściem to nigdy mi się nie chce i idę z wielką niechęcią, ale zazwyczaj się przekonuje Niby spoko kolega napisał, ale pewnie jest z jakimis pojebami, z resztą jestem aspołeczny ostatnimi czasy. "Haha, więc lepiej w ogóle nie tańczyć Raz jak chłopak mnie wyciągał i mówiłam, że nie to potem cały pokój mi kazał iść z nim tańczyć, haha" Niezłą presje na ciebie wywarli, potem pewnie wszyscy cie obserwowali jak tańczyłaś :D "Podaj przykład " No nie wiem, zmacałam koleżankom cycki, a kolegom tyłki Och ty zboczeńcu :D. Kolegom to raczej nie przeszkadzało :D Jak ja próbowałem macać koleżanki to często się denerwowały:D Kilka razy dostałem po twarzy i nie tylko po twarzy. Ale bywalo i tak że nie protestowały, jak to sie mówi, dziewczyna pijana-dupa sprzedana, u niektórych to się sprawdza :D. A dziewczyny jakoś tak mają , że włączają im się lesbijskie skłonności jak sie napiją , ja nigdy kolehi nie zmacałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolling in the deep
"Oj tam, chyba nie zawsze ty? Chyba , ze zawsze rzygasz i to twój znak rozpoznawczy." Nie, aż tak źle ze mną nie jest :D "Niby spoko kolega napisał, ale pewnie jest z jakimis poj**ami, z resztą jestem aspołeczny ostatnimi czasy." No to kafe Cię przyjmuje z otwartymi ramionami :D "Niezłą presje na ciebie wywarli, potem pewnie wszyscy cie obserwowali jak tańczyłaś " Niee :D To było w innym pokoju już, a oni nie ruszyli dup stamtąd nawet :D "Och ty zboczeńcu . Kolegom to raczej nie przeszkadzało " Koleżankom też nie właściwie :D "Jak ja próbowałem macać koleżanki to często się denerwowały Kilka razy dostałem po twarzy i nie tylko po twarzy. " Nie dziwie im się, ja też protestuje zazwyczaj, ale jeszcze nikogo nie uderzyłam :D "Ale bywalo i tak że nie protestowały, jak to sie mówi, dziewczyna pijana-dupa sprzedana, u niektórych to się sprawdza . A dziewczyny jakoś tak mają , że włączają im się lesbijskie skłonności jak sie napiją , ja nigdy kolehi nie zmacałem " Jakoś tak bywa :D I wcale sie nie dziwie, ze nie masz ochoty kolegów macać. :P Sama czasem wolę dziewczyny, bo taki mały wybór wśród facetów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie ładnie sie tak ze mnie wyśmiewać " Mówiłam serio A to miło mi :) Ale nie wiem czy zgadzanie się z takim pojebem jak ja to jakaś nobilitacja "Żebym chodził teraz do szkoły i wiedział to co wiem teraz, to pewnie bym sie uczył. A ciebie czeka matura! Twoja przyszłość sie waży!" Jestem zdolnym człowiekiem, więc jakoś dam radę sobie Też tak sobie gadałem, ale ty jestes mądrzejsza ode mnie wiec pewnie masz rację :) 100km? Gdzie Ty mieszkasz? Ostrów Mazowiecka...takie zadupie :) nawet mc donalda nie ma ani KFC A lekarze w moim mieście nie słyszeli omoje przypadłości. Ja jeździłam do stolicy, więc nie tak blisko i łatwo nie było z tymi lekarzami, a do kogoś jeszcze trudniej, bo to było jakieś zadupie na samym szarym końcu, ale dałam radę No, moze ja też dam, wyjade z samego rana, a wczesniej przestudiuję mapę. Najgorsze jest , ze prawka nie mam , wyjeździłem, 20 godzin i mi sie odechciało robić :/ A po co do lekarza jeździłaś? "Trochę adrenaliny nie zaszkodzi " Jak ja chcę sobie podwyższyć poziom adrenaliny to staję na wadze hehe nie przesadzaj chudzielcu, ja jak staje na wadzę to zawsze się wkurwiam, że chudnę i ide jeśc jak głupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na łyso? Ołł, odważnie No moja sąsiadka się ze mnie śmiała :) Mówiła , ze mogłem od niej maszynke pożyczyć, chyba wygladałem jak debil :D "NIe, po prostu jesteś młoda jeszcze bardzo." No to sobie poczekam trochę. Albo n\ie trochę , zobacz Rhovanionn ładna dziewczyna , a ile czeka...ale jesteś kobietą to kogoś znajdziesz, faceci mają ciężej. "Możliwe , ze jak nadal po 30 będziesz sama to zmienisz zdanie " W taką daleką przyszłość to nie wyglądam minie szybko ten czas... "Wiadomo, ze nikt im nie kazał tego robić, ale z tego co wiem, kobiety zawsze prawie naciskają na ślub." Ale to i tak była ich decyzja. Ich decyzja? Słub albo rozstanie, albo słub i embargo na seks, róznych sposobów się kobiety imają by usidlić swego mena do więzienia... Mi tam by papier do niczego potrzebny by nie był No tak , ale ty wyjątkowa jesteś...niektórym kobietom nie tylko paier potrzebny ale także ceremonia przysięgi przed Bogiem, nie marzyłąś jako mała dziewczynka i pięknym slubie i weselichu? Ich decyzja? Ślub albo rozstanie, albo slub albo embargo na seks, róznych sposobów się kobiety imają by usidlić swego mena do więzienia... "Minimum 100 150 zł za godzinę i paru klientów dziennie, wiec nie gadaj , ze to mało." Nie wszystko idzie dla nich. No,niby tak, widzę , ze bardziej obeznana ode mnie jesteś :P Każda dziwka ma alfonsa? Chyba nie... "Oj tam, najważniejszy jest charakter, ja też nie będę teraz wybrzydzał, jak coś się trafi, bo sam jestem brzydalem. Ale rzeczywiście, jak powiedział , ze on ma pannę , to trochę mnie to załamało." No tak bywa. Ja już się powoli godzę, że mało kto dla mnie zostanie jak nadal tak bedzie jak teraz Gadasz jak ja prawie, weź się ogarnij kobieto :D "No,nadzieja dobra rzecz " Taaa, dobra, ale chociaż nic mi jej nie odbierze Tak trzymaj, ja już nie mam nadziejii za bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Niby spoko kolega napisał, ale pewnie jest z jakimis poj**ami, z resztą jestem aspołeczny ostatnimi czasy." No to kafe Cię przyjmuje z otwartymi ramionami I tak tylko z tobą tu pisze właściwie, poza tobą , nie mu tu za wiele ciekawych ludzi, chociaz się zdarzają... NA serio...dzis wolałem z tobą pisać , niz iśc do "realnego" świata na piwo, ale no cóż tak ejstem aspołeczny i sie tego nie wstydzę :P "Och ty zboczeńcu . Kolegom to raczej nie przeszkadzało " Koleżankom też nie właściwie No wiadomo, a tak w ogóle a propos, to fajnie maja kobiety mieć cycki :D Cycki są fajne :P Nie dziwie im się, ja też protestuje zazwyczaj, ale jeszcze nikogo nie uderzyłam W takim razie jesteś wdzięcznym celem do macania skoro tylko protestujesz :D Miałem tak ze parę razy, ze to dziewczyna mnie macała, po pijaku kobiety po prostu chyba lubią się macać :D. Ale moze jakbyś trafiła na takiego nachalengo brzydala, jak ja to byś juz kogoś uderzyła :P Chociaz juz taki nie jestem odkąd, w jaja dostałem :( . Cios w jaja to coś strasznego, kilka razy sie o tym przekonałem, mój jeden kolega miał kiedys faze na bicie innych po jajach, nie przepadałem za nim... Jakoś tak bywa I wcale sie nie dziwie, ze nie masz ochoty kolegów macać. Sama czasem wolę dziewczyny, bo taki mały wybór wśród facetów Się nie dziwię , ze wolisz kobiety czasem :P Może orientacje zmienisz jak nikogo nie znajdziesz :) ? A co był wczoraj na imprezie twój bezinteresowny "przyjaciel" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde niby załuje przeszłości, ale jednocześnie tęsknie za tymi beztroskimi czasami i imprezami, ale wiem, że nie mam do tego zdrowia i dalej żyjac tak jak żyłem wyniszczę siebie i nic nie osiągnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak wychodzę na dwór po 20 :D Pisze kolega, że jest sam i 6 dziewczyn i zebym na piwo wyszedł, az tak aspołeczny nie będe :P I mówie że moze jakiejś przypasuje, to jest akurat niemożliwe, ale piwo wypić można :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolling in the deep
O widzisz :D Przynajmniej coś się zawsze będzie działo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolling in the deep
"Też tak sobie gadałem, ale ty jestes mądrzejsza ode mnie wiec pewnie masz rację " No może mam rację, mam nadzieję :) "Ostrów Mazowiecka...takie zadupie nawet mc donalda nie ma ani KFC A lekarze w moim mieście nie słyszeli omoje przypadłości." Ja mieszkam na podobnym zadupiu do Twojego i na dodatek jest to dosyć blisko... :D "No, moze ja też dam, wyjade z samego rana, a wczesniej przestudiuję mapę. Najgorsze jest , ze prawka nie mam , wyjeździłem, 20 godzin i mi sie odechciało robić :/ A po co do lekarza jeździłaś?" Mogłeś już te prawko zdać skoro juz byłeś w trakcie. Głównie ortodontyczne sprawy, ale aparatu i tak nie mam, bo mnie nie stać na niego :( "hehe nie przesadzaj chudzielcu, ja jak staje na wadzę to zawsze się wk**wiam, że chudnę i ide jeśc jak głupi." Daj spokój, według mnie Twoja waga jest normalna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolling in the deep
"No moja sąsiadka się ze mnie śmiała Mówiła , ze mogłem od niej maszynke pożyczyć, chyba wygladałem jak debil " Haha, no to nie rób już tak więcej :D "Albo n\ie trochę , zobacz Rhovanionn ładna dziewczyna , a ile czeka...ale jesteś kobietą to kogoś znajdziesz, faceci mają ciężej." Ale to nie jest regułą, ze każda kobieta sobie kogoś znajdzie. "minie szybko ten czas... " Do 30stki jeszcze mi wiele brakuje. "Ich decyzja? Słub albo rozstanie, albo słub i embargo na seks, róznych sposobów się kobiety imają by usidlić swego mena do więzienia..." Przecież miał wybór. Mogł się z nią rozstać. "No tak , ale ty wyjątkowa jesteś...niektórym kobietom nie tylko paier potrzebny ale także ceremonia przysięgi przed Bogiem, nie marzyłąś jako mała dziewczynka i pięknym slubie i weselichu?" Nie jestem katoliczką, więc nie ma mowy na ślub kościelny. Jak byłam mała to nawet żałowałam, ze tak nie będę miała, ale teraz w sumie się cieszę :) Taki huczny ślub i wesele to pierwszy krok do bankructwa :D "No,niby tak, widzę , ze bardziej obeznana ode mnie jesteś Każda dzi**a ma alfonsa? Chyba nie..." Chyba nie, ale większość raczej tak. Kiedyś oglądałam dokument na ten temat i takie prostytutki z krajów trzeciego świata mają istne piekło na ziemi, muszą pracować po kilka lat, zeby wykupić się od osoby, do której zostały sprzedane. "Gadasz jak ja prawie, weź się ogarnij kobieto " Taka jest prawda :) Co patrzę, ze jakiś fajny chłopak to zajęty, już nie mam w czym wybierać, a co dopiero za 5 lat? "Tak trzymaj, ja już nie mam nadziejii za bardzo... " Nadzieja umiera ostatnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Też tak sobie gadałem, ale ty jestes mądrzejsza ode mnie wiec pewnie masz rację " No może mam rację, mam nadzieję Fajnie masz miec ta nadzieję :) "Ostrów Mazowiecka...takie zadupie nawet mc donalda nie ma ani KFC A lekarze w moim mieście nie słyszeli omoje przypadłości." Ja mieszkam na podobnym zadupiu do Twojego i na dodatek jest to dosyć blisko... NIeźle, nie spodziewałem się ,że będziesz wiedziała gdzie jest ostrów :) "No, moze ja też dam, wyjade z samego rana, a wczesniej przestudiuję mapę. Najgorsze jest , ze prawka nie mam , wyjeździłem, 20 godzin i mi sie odechciało robić :/ A po co do lekarza jeździłaś?" Mogłeś już te prawko zdać skoro juz byłeś w trakcie. Za ciężką robotę mam i nie mam siły nie chciało mi sie na 6 wstawać, do Łomży.Chyba nie przepadły godziny... Głównie ortodontyczne sprawy, ale aparatu i tak nie mam, bo mnie nie stać na niego Masz wadę zgryzu? Normalnie ideał:P Mi się zrobiła trochę od zaciskanie zębów z nerwów(szczególnie w nocy) i własnie do białego jade na konsultacje do chirurga szczękowego, ja na pewno nie zdecyduje sie na aparat, tylko jak coś na operację szczęki :\ Daj spokój, według mnie Twoja waga jest normalna Nie widziałaś mnie, jestem chudy jak nie wiem co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolling in the deep O widzisz Przynajmniej coś się zawsze będzie działo Stresuje się trochę, a mojego kolegę chyba pojebało ,ze się którejś spodobam, mówi jakby mnie nie widział...ale na piwo zawsze można wyjść :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×