Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość skazana na samotność

Pozostanę samotna - wiem to

Polecane posty

Zastanawiające słowa skłaniające do refleksji usłyszałem od takiej dziewczyny, wczoraj. Tak jakby z wyrzutem mi powiedziała , czemu jestem taki spokojny, miły i grzeczny...tacy jak ja nie mają dziewczyny. To + mój wygląd mnie skreśla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolling in the deep
"Może kiedyś się do tego zastosuje, ale dla mnie podrywanie dziewczyny,to coś niewyobrażalnego,za bardzo nieśmiały jestem. " Dziewczyny raczej same Cię nie będą wyrywać, chociaż różnie bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolling in the deep
"Zastanawiające słowa skłaniające do refleksji usłyszałem od takiej dziewczyny, wczoraj. Tak jakby z wyrzutem mi powiedziała , czemu jestem taki spokojny, miły i grzeczny...tacy jak ja nie mają dziewczyny. To + mój wygląd mnie skreśla" Nie prawda, znam chłopaków, którzy są spokojni i mili i mają dziewczyny, też spokojne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie powinno? NIe ty ustalasz zasady moralne świata, każdy postępuje zgodnie ze swoim sumieniem i wartościami, a nam nic do tego." Ale ja mówiłam o sobie, że na pewno nie oddam się pierwszemu lepszemu. Jeśli ktoś lubi przygodny seks to ok, ich sprawa. A to ok:) , ale napisałas że to dziwkarstwo. "Przesadzasz " A Ciebie nie smuci, że właśnie tak wygląda dzisiejszy świat? Smuci mnie że właśnie tak wygląda dzisiejszy świat i to bardzo, ale bynajmniej nie chodzi mi o tą kwestię. "Mężczyzna kocha kobietę i nie chce się z nią rozstawać, wiec wybiera mniejsze zło czyli małżeństwo." Ale tak bywa jak dwie osoby, które w wielu kwestiach się nie zgadzają decydują się na ślub. NO bo kobieta zazwyczaj tego chce :D "Czemu nestety, od bycia naiwną do optymistki niedaleka droga. Tak jak od bycia pesymistą do samobójstwa " Czyli możliwe, że w swoim życiu popadnę we wszelkie skrajności Ty znasz siebie najlepiej, ale nie uważam by twoja naiwnośc była czymś , złym, chociaz moze w twoim przypadku tak, bo jesteś wrażliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolling in the deep
"Dobrze, ze tylko trochę cię martwi, a nie przytłacza." Na to jeszcze przyjdzie czas. "Duzo ludzi lubi bezpodstawne narzekanie na swoją samotnosc. Szczególnie kobiety, jak kobieta chce to zawsze kogoś znajdzie, ale jak wiem w tej chwili wolałabyś być sama niż byle kim. W ch*j jest prawiczków w podeszłym wieku, a dziewic już niekoniecznie." I co z tego, że jakaś dziewczyna nie jest dziewicą, ale nadal może być samotna. Nie wiem czy ten jeden seks coś zmienił w jej życiu. "Mam zbyt porytą psychikę i niskie poczucie włąsnej wartosci, by kogoklwiek znaleść, chyba, że to mnie kobieta poderwie, ale to graniczy z cudem. " Cuda się zdarzają, ale ja na nie nie liczę. "Nie da się ukryć, że japońce są porąbani. " To prawda. Czasem sobie oglądam anime, a potem się cieszę, że jednak moje życie jest w miarę normalne. "To nie jest kwestia wyboru raczej, wiec w sumie masz racje, że nie masz innego wyjścia." Właśnie, z resztą juz załamywałam się z tego powodu i ryczałam w kącie, ale to przecież mi nie pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolling in the deep
"A to ok , ale napisałas że to dzi**arstwo." Bo właśnie tak to postrzegam, ale to tylko moje zdanie "Smuci mnie że właśnie tak wygląda dzisiejszy świat i to bardzo, ale bynajmniej nie chodzi mi o tą kwestię." A ja właśnie o tym mówiłam. "NO bo kobieta zazwyczaj tego chce " No to jest wina po obu stronach :) "Ty znasz siebie najlepiej, ale nie uważam by twoja naiwnośc była czymś , złym, chociaz moze w twoim przypadku tak, bo jesteś wrażliwa." No właśnie, dlatego przeszkadza mi to w życiu, ale nie umiem nic z tym zrobić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wiem, chodzi mi o inny kontekst, toć nie patrzę na ciebie w pryzmacie potencjalnej partnerki. " To powiem Ci, że wiele rzeczy w życiu nazywam "słodkimi", więc nie powinienes tego brać do siebie. Spoko, bo już chciałem wyrzucić monitor przez okno:D Ja też. Związek na dobrą sprawę nie jest mi potrzebny w życiu, chyba tylko po to, zeby się rozejść. Nie widzę żadnego powodu, żebym miała faceta (nie chcę ślubu, ani dzieci, finansowo poradzę sobie sama) oprócz tego, że chwilowo doskwiera mi samotność, ale wydaje mi się czasem, że przyniosłoby mi to więcej trosk, niż szczęścia No też tak myślałem do niedawna, ale jak wiesz przez ciebie to się zmieniło, ale nie tylko przez ciebie, tak naprawdę , to marze o tym by się szczęsliwie zakochać, ale z autopsji wiem, że to niemożliwe raczej. Ciesz się, że masz taką mentalność,a co do tych trosk, to masz racje raczej. Jak uważasz, wiele osób mówi, że nie nadaje się do związków, ale tak na prawdę myślę, że każdy się będzie nadawał jeśli znajdzie odpowiednią osobę. Mam 21 lat, jestem prawiczkiem i nie mam doświadczeń, ze stałego zwiazku, z wiekiem mi będzie coraz trudniej, po prostu trochę ze mnie taki dzikus. No może jakbym znalazł odpowiednią osobę,ale nie wiem czy taka istnieje, a nawet jeżeli istnieje, to pewnie sie o tym nie dowiem.W moim wieku zdecydowana większosć, miało kilka partnerek seksualnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Może kiedyś się do tego zastosuje, ale dla mnie podrywanie dziewczyny,to coś niewyobrażalnego,za bardzo nieśmiały jestem. " Dziewczyny raczej same Cię nie będą wyrywać, chociaż różnie bywa Kiedyś mi się to zdarzyło, ale pierwszy i ostatni raz raczej, no mojego kolegę ostatnio dziewczyna poderwała, bardzo ładna, tylko on mimo wszystko lepiej ode mnie wygląda i jest zdrowy całkiem. Przejebane mam z tą nieśmiałością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolling in the deep
"Spoko, bo już chciałem wyrzucić monitor przez okno " Dobrze, że zareagowałam w porę :) "No też tak myślałem do niedawna, ale jak wiesz przez ciebie to się zmieniło, ale nie tylko przez ciebie, tak naprawdę , to marze o tym by się szczęsliwie zakochać, ale z autopsji wiem, że to niemożliwe raczej. Ciesz się, że masz taką mentalność,a co do tych trosk, to masz racje raczej." Co mi po mojej mentalności jeśli i tak doskwiera mi brak faceta :( "Mam 21 lat, jestem prawiczkiem i nie mam doświadczeń, ze stałego zwiazku, z wiekiem mi będzie coraz trudniej, po prostu trochę ze mnie taki dzikus. No może jakbym znalazł odpowiednią osobę,ale nie wiem czy taka istnieje, a nawet jeżeli istnieje, to pewnie sie o tym nie dowiem.W moim wieku zdecydowana większosć, miało kilka partnerek seksualnych." No i co z tego? W końcu jest masa dziewczyn w Twoim wieku i młodszych, które też nie mają żadnych doświadczeń. Nie ma co się załamywać. Na wszystko przyjdzie czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolling in the deep
"Kiedyś mi się to zdarzyło, ale pierwszy i ostatni raz raczej, no mojego kolegę ostatnio dziewczyna poderwała, bardzo ładna, tylko on mimo wszystko lepiej ode mnie wygląda i jest zdrowy całkiem. Przej**ane mam z tą nieśmiałością." Serio nie potrafisz się przełamać? Ja też byłam kiedyś bardzo nieśmiała, ale przezwyciężyłam to i nawet zagadałam raz do chłopaka, który mi się podobał. :) Serio, Ty też musisz spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co z tego, że jakaś dziewczyna nie jest dziewicą, ale nadal może być samotna. Nie wiem czy ten jeden seks coś zmienił w jej życiu. Tylko taki przykład podałem,podobno seks zmienia dużo, w psychice. Chodzi mi o to , ze kobiety mają łatwiej. "Mam zbyt porytą psychikę i niskie poczucie włąsnej wartosci, by kogoklwiek znaleść, chyba, że to mnie kobieta poderwie, ale to graniczy z cudem. " Cuda się zdarzają, ale ja na nie nie liczę. No ja też właśnie. "Nie da się ukryć, że japońce są porąbani. " To prawda. Czasem sobie oglądam anime, a potem się cieszę, że jednak moje życie jest w miarę normalne. A ja filmiki na you tube z japońcami, z anime tylko Dragon Balla oglądałem. "To nie jest kwestia wyboru raczej, wiec w sumie masz racje, że nie masz innego wyjścia." Właśnie, z resztą juz załamywałam się z tego powodu i ryczałam w kącie, ale to przecież mi nie pomogło. Wiadomo, że nie pomaga, wiem , ze moje myślenie mi szkodzi, ale nic na to nie poradzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolling in the deep
To nas pocieszyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolling in the deep
"Tylko taki przykład podałem,podobno seks zmienia dużo, w psychice. Chodzi mi o to , ze kobiety mają łatwiej." Może i mają, ale w naszym przypadku to chyba niewiele zmienia, bo to facet woli "zaliczać" "A ja filmiki na you tube z japońcami, z anime tylko Dragon Balla oglądałem." Jakie filmiki? :P "Wiadomo, że nie pomaga, wiem , ze moje myślenie mi szkodzi, ale nic na to nie poradzę." Może jeszcze zmienisz nastawienie. Ja też myślałam, że nigdy się nie polepszy, a jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Smuci mnie że właśnie tak wygląda dzisiejszy świat i to bardzo, ale bynajmniej nie chodzi mi o tą kwestię." A ja właśnie o tym mówiłam. Uważam, ze świat i cywilizacja zmierz ku samodestrukcji, nienawidze ogólnie świata. Gdybym mógł wybierać, chciałbym życ w czasach hipisowskich w Ameryce chyba. "NO bo kobieta zazwyczaj tego chce " No to jest wina po obu stronach Raczej bardziej zazwyczaj po stronie kobiety. "Ty znasz siebie najlepiej, ale nie uważam by twoja naiwnośc była czymś , złym, chociaz moze w twoim przypadku tak, bo jesteś wrażliwa." No właśnie, dlatego przeszkadza mi to w życiu, ale nie umiem nic z tym zrobić I tak lepsza naiwnośc od mojego skrajnie pesymistycznego podejścia. A zmienianie swojej mentalności to jak zawracanie kijem rzeki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolling in the deep
"Uważam, ze świat i cywilizacja zmierz ku samodestrukcji, nienawidze ogólnie świata. Gdybym mógł wybierać, chciałbym życ w czasach hipisowskich w Ameryce chyba." Gdybym ja miała wybierać to wolałabym lata 80' i 90'. Racja, że kiedyś były fajniejsze czasy, ale trzeba żyć z tym co dostalismy. "Raczej bardziej zazwyczaj po stronie kobiety. " Możliwe, ze tak, ale nikt nie jest bez winy. "I tak lepsza naiwnośc od mojego skrajnie pesymistycznego podejścia. A zmienianie swojej mentalności to jak zawracanie kijem rzeki." Niestety racja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co mi po mojej mentalności jeśli i tak doskwiera mi brak faceta Innym z innym podejściem bardziej pewnie. No i co z tego? W końcu jest masa dziewczyn w Twoim wieku i młodszych, które też nie mają żadnych doświadczeń. Nie ma co się załamywać. Na wszystko przyjdzie czas. No tak niby, ale jednak facet to co innego, a że jest ich masa to bym nie przesadzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serio nie potrafisz się przełamać? Ja też byłam kiedyś bardzo nieśmiała, ale przezwyciężyłam to i nawet zagadałam raz do chłopaka, który mi się podobał. Serio, Ty też musisz spróbować. Kiedyś też byłem nieśmiały, ale to nic w porównaniu do teraz, byłem tyle razy odrzucany, że głowa mała, z kazdym odrzuceniem, stawałem się coraz mniej pewny siebie, aż coś we mnie pękło i odpuściłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A ja filmiki na you tube z japońcami, z anime tylko Dragon Balla oglądałem." Jakie filmiki? Już nie pamiętam, ale kazdy japoński filmik na you tube właściwie jest zryty. "Wiadomo, że nie pomaga, wiem , ze moje myślenie mi szkodzi, ale nic na to nie poradzę." Może jeszcze zmienisz nastawienie. Ja też myślałam, że nigdy się nie polepszy, a jednak Może...na razie jest coraz gorzej. Słabo się dziś czuje, ciężko mi sie myśli strasznie...za dużo wypiłem troche, byłem na fajku teraz i spotkałem kolege, to powiedział, ze bić nas w barze chcieli, a ja nawet nie byłem tego świadomy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Uważam, ze świat i cywilizacja zmierz ku samodestrukcji, nienawidze ogólnie świata. Gdybym mógł wybierać, chciałbym życ w czasach hipisowskich w Ameryce chyba." Gdybym ja miała wybierać to wolałabym lata 80' i 90'. Racja, że kiedyś były fajniejsze czasy, ale trzeba żyć z tym co dostalismy. No niestety trzeba...ale słabe jest to wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolling in the deep
"Kiedyś też byłem nieśmiały, ale to nic w porównaniu do teraz, byłem tyle razy odrzucany, że głowa mała, z kazdym odrzuceniem, stawałem się coraz mniej pewny siebie, aż coś we mnie pękło i odpuściłem." No wiesz, takie życie. Ja tez zostałam odrzucona i już nie mam zamiaru nic robić, tylko Tobie będzie z tym ciężej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolling in the deep
"Już nie pamiętam, ale kazdy japoński filmik na you tube właściwie jest zryty." No to muszę to zobaczyć :) "Może...na razie jest coraz gorzej." Cierpliwości... "Słabo się dziś czuje, ciężko mi sie myśli strasznie...za dużo wypiłem troche, byłem na fajku teraz i spotkałem kolege, to powiedział, ze bić nas w barze chcieli, a ja nawet nie byłem tego świadomy." No to nieźle musiałeś być narąbany.. "No niestety trzeba...ale słabe jest to wszystko..." Racja, ale nic nie poradzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolling in the deep
"No tak niby, ale jednak facet to co innego, a że jest ich masa to bym nie przesadzał." Na prawdę dużo jest takich osób i ja jestem jedną z nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz, takie życie. Ja tez zostałam odrzucona i już nie mam zamiaru nic robić, tylko Tobie będzie z tym ciężej Tym bardziej, że coraz gorzej się czuje fizycznie,jak kiedykolwiek wyzdrowieje to raczej znajdę dziewczynę w sumie. Teraz wiem, ze tylko dziewczyna miałaby ze mną problemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Już nie pamiętam, ale kazdy japoński filmik na you tube właściwie jest zryty." No to muszę to zobaczyć Raczej nie będziessz miął problemu by znaleśc zryty japoński filmik, nawet reklamy u nich są dziwaczne. "Może...na razie jest coraz gorzej." Cierpliwości... Cierpliwośc nic nie da, trzeba tez coś działac, ale spróbuje stawić czoła problemom, jak się nie uda to trudno, ale przynajmniej będę wiedział, że coś próbowałem zmienić. Przeraza mnie to wszystko. Ciesz sie dziewczyno, ze jesteś zdrowa, zdrowie to najważniejsza wartośc w życiu. Ciężko mi uwierzyć, ze kiedykolwiek sie będe dobrze czuł. A dziś to w ogóle masakra. "Słabo się dziś czuje, ciężko mi sie myśli strasznie...za dużo wypiłem troche, byłem na fajku teraz i spotkałem kolege, to powiedział, ze bić nas w barze chcieli, a ja nawet nie byłem tego świadomy." No to nieźle musiałeś być narąbany.. Strasznie. Już mi się wszystko przed oczami rozmazywało. NIe mogę pić z nimi, sam wczoraj zachowywałem się jak patologia. W sumie całe moje życie to patologia. Przyszliśmy tam koło 21 i nawet nie zauważyłem kiedy była i 3 i sam z jednym kolegą zostałem. "No niestety trzeba...ale słabe jest to wszystko..." Racja, ale nic nie poradzimy. Słabo pocieszasz dziś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na prawdę dużo jest takich osób i ja jestem jedną z nich Tylko na kafeterii, chyba można takie spotkac, albo patrzac na w miarę ładną dziewczynę niesłusznie zakładam, ze ma ona dużo doświadczeń, ale to w sumie prawda zazwyczaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×