Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zdesperowana Domowa Żona

najlepsze paczki - PRZEPIS z foto :)

Polecane posty

1kg maki 100g drozdzy 3 zoltka + 2 cale jajka 0.5l mleka 125g margaryny smalec lub margaryna do smazenia 3 lyzki wodki cukier waniliowy lub esencja szczypta soli marmolada 1. mleko lekko podgrzac 2. z drozdzy, pol szklanki mleka, lyzki maki i 1 lyzeczki cukru zrobic zaczyn gestosci smietany 3. jajka ubic z cukrem i cukrem waniliowym 4. make wsypac do miski i wlac do niej podrosniety zaczyn, ubite jajka i roztopiona ale zimna margaryne, resztke mleka, sol, wodke i wyrobic reka ciasto (ok.10 min) 5. zostawic do wyrosniecia az podwoi objetosc 6. wylozyc na podsypana maka stolnice, lekko rozwalkowac na grubosc ok. 2.5cm i wykrawac krazki szklanka i jezeli manualnie jest sie siebie pewnym to zawinac w krazek nadzienie i uformowac paczka, jak nie to zostawic tylko wykrojone 7. dac wyrosnac ok. 10 min 8. smazyc na glebokim tluszczu, ktory nie moze byc zbyt goracy 9. sprawdzic patyczkiem czy sa gotowe, jak suchy o paczek jest dobrze usmazony 10. posypac cukrem pudrem, jezeli smazone bez nadzienia to wstrzyknac marmolade efekt (robione pierwszy raz w zyciu): http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/205688_10150554508040271_884630270_18324632_8384004_n.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej wariaci
zapisuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowo bardzo dziś
o pierwszej w nocy kurwa!!!!!!!!!!!!!!!!! ???????????? Teraz glodny jestem :( Może jeszcze na oponki napiszesz co ?? Albo na żur śląski... Albo na bardzcz z grzybami............ A potem sie dziwicie że grube......... i diet nie trzymacie............ Jesc mi sie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej wariaci
lipa straszna!!!!! mi w brzuchu burczy!!!!! gdyby nie ta fota to jeszcze spoko :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej wariaci
na oponki :P najlepsza jest poranna gimnastyka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ;) mi tez sie odrazu zachciało jeść a na diecie jestem ;p ale pociesza fakt że są bardzo kaloryczne i mam silną wolę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hbgvcfd
spalone troche...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej wariaci
Agus jak jedengo.... zjesz to nic nie stanie :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej wariaci
Aguś :P miłość do łakoci nas połączyła.. :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej wariaci
Zonko nastepny razem w ramach przepisu zrob paczki dla nas :p bo dziury w brzuchach mamy :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej wariaci
hiihhi :P :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej wariaci
Aguś nic nie bij żaby :P jest okej usej :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mętuskowa...
Strasznie dużo drożdży dałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej wariaci wzbudzasz we mnie niepokój hehe ;) spowiadaj sie mi tu i to juuuuż :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej wariaci
Agus Ty poważnie sie odchudzasz? taka sliczna dziewczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poważnie się odchudzam ;) pozostałości po świętach i sylwestrze przestały mi odpowiadać,ale już widać efekty ;) nawet nie wiem jakiej płci jesteś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej wariaci
Aguś piękna z Ciebie blondynka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietą nie jestes,a jeśli to musisz byc fajna babka. Hmmm stawiam na płeć przeciwną :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej wariaci
Wiesz jak chcesz :P podaj mi meila :P napisze Ci diete na odchudzanie :P powaznie mowie znam sie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×