Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

HOORHE

jak skończyc karmienie piersią?

Polecane posty

Jestem mamą rocznej dziewczynki. Chciałam już przestać karmić małą piersią, ale nie wiem jak to zrobić by jak najmniej to odczuła. Ne chce pić mleka z butli, ale to nie problem, w tym wieku myślę że już nie musi. Problem polega na tym że mała jest bardzo przywiązana do piersi, doszło do tego, że córa budzi się w nocy co godzinę (z zegarkiem w ręku!) by trochę pociumkać pierś. Przez dzień też je, ze mną usypia przy piersi niestety (ale inni potrafią jej bez piersi uspać). Doświadczone mamy, poradźcie i sprzedajcie jakieś triki w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajdz lepsza prace
mam tez taki przypadek,ale ja zakoncze karmienie ok 2 r zycia dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są różne tricki, np. smarowanie brodawki "paluszkiem", czyli gorzkim płynem przeciwko ssaniu palca, czy zaprzestanie karmienia z dnia na dzień, przy czym mała musi zjeść dużą, sytą kolację, ale raczej zastanawiające jest, czemu do tego doprowadziłaś, że dziecko uzależniło się od piersi? Po co dawałaś jej ją co godzinę? Przy odstawianiu wymagana jest żelazna konsekwencja, zdajesz sobie z tego sprawę? Jak już przestaniesz karmić piersią, a później wymiękniesz i ulegniesz dziecku (do czego masz tendencję, skoto dopuściłaś do takiego uzależnienia), to dziecko nie odpuści i będzie wyć w nocy godzinami, nauczone doświadczeniem, że mama w końcu pierś da, wystarczy tylko odpowiednio długo płakać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosalindaw glowie ma
PO PROSTU PRZESTAJESZ I JUZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×