Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mandarindream

Nieśmiały chłopak? Mam sie poddac?

Polecane posty

Gość mandarindream

czesc wszystkim :) No wiec mam problem i nie mam pojecia co robic. no wiec poznalam chłopaka 4 dni temu na wyjeżdzie szkolnym. ja, moje cztery kolezanki i 4 chlopacy byliśmy w grupie i bylismy w tym samym hotelu, wszedzie razem chodzilismy itp. Tomek od razu mi sie spodobal, bo nie byl taki jak inni.. nie popisywal sie, byl dobrze wychowany no ale BARDZO NIEŚMIAŁY.. w 2 dzien postanowilam sie przedstawic i z nim pogadac. Na nastepny gadalam z nim ponad godzine i było super...Tylko przy wszystkich wg sie nie odwywal, a jak go probowalam zagadac to szybko odpowiadal i znikal. Nie wiem jak to odbierac? Czy on mnie unika czy jest naprawde tak niesmialy?..czy on mnie wg lubi? Sam mi wysłal smsa raz, no ale jak ich zaprosilismy na posiadówke do naszego hotelu to Tomek nie przyszedl. Mówil mi ze jest bardzo niesmiały, no ale ja juz probowalam robic wszystko zeby na mnie zwrócil uwage..?. mam sie poddac? dac sobie z nim spokoj? Moja kolezanka mi powiedziala ze on sie woli koncentrowac na nauce niz na dziewczynach, ale chyba nie jest taki że każda dziewczyne olewa? pozatym ona go nie zna? Myslalam ze on mnie lubi? Jak rozmawial ze mna to jak na niego patrzylam to odwracal wzrok? Teraz juz go nie widuje bo mieszka jekies 20min drogi odemnie, ale naprawde go polubilam... nie spotkalam nikogo takiego juz od dawnego czasu..co mam robic? Naprawde..to super facet.. Moze powinnam go gdzies zaprosic?wysylac smsy?.. Ale nie chce byc nachalna. Mam poczekac jak on zacznie? a jak wg nie zacznie?..Prosze bardzo o pomoc ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisz do niego sms-a, jak będzie trzeba to nawet kilka, okaż mu zainteresowanie, on napewno pierwszy nie napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarindream
Przez jego nieśmiałośc może tak własnie byc, bo każda dziewczyna będzie myslała ze nie jest nią zainteresowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarindream
A jak mnie nie będzie chcial to jak da mi to do zrozumienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj sobie lepiej spokój
ośmielisz go, coś z tego wyjdzie, będziecie razem, kiedyś pójdziesz z nim gdzieś do znajomych na imprezę i narobi ci tylko wstydu bo nie będzie się odzywał weź to pod uwagę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorugba;w3bt5
Jasne, widać, ze bardzo cię lubi, ale jest chorobliwie nieśmiały. Zrób pierwszy krok, wyślij smsa, nie ugryzie cię przecież. Jeśłi boi się rozmawiać, to zacznijcie od pisania, to coś z tego będzie:P pozdrawiam i życzę powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarindream
No a może on wcale mnie nie lubi i chce zebym sie odczepila?? Moze dlatego mnie unika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×