Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Perełka1990

Espumisan ??

Polecane posty

Gość Perełka1990

Witam :)) Mam takie pytanie czy ktoś z was może zażywa espumisan ?? chodzi o to że , mam bardzo dużo gazów , tak jak by za dużo powietrza dochodziło mi i przez to mam też wzdęty brzuch a nawet żołądek , czy komuś z was pomógł może na takie dolegliwości ?? ja pije linex gastro ale na gazy nie pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perełka1990
Chyba ktoś musiał z was pić kiedyś taki lek , i może ma jakieś rady ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia synusiaaaaa
moje dziecko pilo, dobrze sie mu po tym prykało ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perełka1990
Prykało ?? jak ja chce pozbyć się prykania a nie żeby jeszcze gorzej było :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość infusion asus
a jak sie chcesz tych gazow pozbyc, w inny sposob niz pierdzac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perełka1990
Ale o to chodzi że ja za dużo oddaje gazów i mam wzdęty brzuch a nawet żołądek , to jeżeli ten lek jeszcze bardziej powoduje oddawanie gazów to ja chyba zwariuje , może nie za bardzo się orientuje jak takie leki działają ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumianek dzbanek
Zmień dietę, bo do czegoś te dolegliwości się biorą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perełka1990
Ja mam dietę bardzo ubogą , mało jem ogólnie , bo to nie jeden mój problem zdrowotny , mdłości i mnóstwo innych żoładkowych dolegliwosci mam !! mam 22 lata , 166cm i gdzies 43.44kg to dosc mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumianek dzbanek
Byłaś u lekarza? Bo tu gastrolog się kłania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość infusion asus
dokladnie jak wyzej-zmien diete...napisz przykladowy jadlospis z jednego dnia, tylko bez sciemy:D i co ma do tego twoja waga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ms series
chrujesz na refluks z-p?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumianek dzbanek
To lipnego masz lekarza, o ile to rzeczywiście był GASTROLOG. Może masz pasożyty, może zespoł jelita drażliwego, objawy nerwicowe... może, może, może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perełka1990
refluks chyba nie , nikt mnie nie kierowal na badania , ale tresci jedzenia nie cofają mi sie do przełku !! miewam kwasnosc w ustach , cięzkośc w oddychaniu , szybko się męcze ostatnio , przejde kawałek i zara zmnie w mostku zatyka , waga ma to do rzeczy ze schudłam , mdłosci mnie najbardziej wykanczają :/ miewam ostre kolki w okolicy jajników raz prawa a raz lewa strona , w tedy nawet wyprostować się nie mogę ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ms series
jakie masz te leki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ms series
no to na 100 procent po objawach masz refluks nie trzeba miec zgagi-ja nie mam, mam dusznosc, bol w klatce piersiowej, czasami promieniujacy do nerek albo w gore do zuchwy zaleganie wydzieliny w gardle, kaszel jakie masz te leki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumianek dzbanek
Faszerowanie się lekami to bez sensu, skoro nawet nie wiesz, co ci jest :O Zmień lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perełka1990
był gastrolog , musze wybrać sie jeszcze raz do niego w takim razie !! A Słuchajcie miała moze któras z was gastroskopie w znieczuleniu ogólnym ?? mam zamiar sie na taka wybrac , ale pierw musze zrobić morfologie i elektrolidy sądzę ze tu jakieś niedobory mogą być ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumianek dzbanek
No to jeszcze raz: zmień dietę, bo dodatkowo sama sobie kuku robisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ms series
po co ci to znieczulenie ogolne popros o "glupiego jasia" i znieczulenie do gardla to w zupelnosci wystarcza rurki teraz sa cienkie, dasz rade:) badanie trwa krotko ok 5 mnut, szkoda serce obciazac narkoza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perełka1990
wczoraj np. tak mi burczało latało w tym brzuchu , mdliło , bolało w żoładku , zaero mocy , ciało jak z waty , duszenie takie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ms series
no to witaj w klubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perełka1990
tylko nawet nie wiem gdzie głupiego jasia dają , u mnie tylko na żywca i normalną rura , na tamtą miałm sie wybrac około 150 km z tąd prywatnie !! to jak taka dieta ma wyglądac , bo ja nie wiem co mam jesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ms series
poszukaj w google dieta refluksowa bo długo mozna pisac ogolnie-zero alkoholu, papierosow, slodyczy, smazonego, tłustego,surowych warzyw i owocow 5 malych posilkow, ostatni ok 3 godzin przed snem zadnej kawy przy zaostrzeniu objawow gdzie mieszkasz bo moze ci polece jakiegos gastroenterologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perełka1990
A ty jakie leki zażywasz ?? i masz takie same objawy ?? pomaga Ci te leki ?? ja to juz mam dosyc , nawet wypróznic sie nie moge do konca !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumianek dzbanek
Nic, co podrażnia żołądek. Dziwi mnie, że do tej pory się tym nie zainteresowałaś, no ale w sumie co kto woli. Ja miałam koszmarne bóle brzucha latami i wychodziły lamblie, glisty + nerwy, a ostatecznie pomogły mi leki homeopatyczne i izopatyczne, no i prawie całkowita zmiana nawyków żywieniowych. Na gastroskopię nie dałam się nigdy namówić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perełka1990
ja mieszkam w Starachowicach woj, świętokrzyskie ! a miałam jechac do łodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ms series
teraz mam helicid a objawy takie jak napisalam wyzej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perełka1990
ale ja nie pale, nie pije , kawy nigdy , rano jakas bułka, 4 zieminiaki , czasem skubne kawłek mięsa , owoców warzyw surowych nigdy , ryż jem , słodycze wiadomo zdarza sie ale jak sie lepiej czuje ,ale oglnie bardzo w małych iloscich jem to wszytko jak dziecko.. myslałm ze gastrolog mi da diete ale nawet nie wspomnial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ms series
kurcze, musisz szukac dobrego gastrologa! mialas badanie w kierunku helicobacter pylorii?z krwi, sliny a;bo test oddechowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumianek dzbanek
Wiesz co, ja też myslałam, że jem raczej zdrowo, bo np. słodycze okazjonalnie. A jak odstawiłam całkowicie biały cukier, to zaczęła się jazda, bo nagle miałam objawy takiej wścieklicy, że wiedziałam, że na bank byłam jednak od tego cukru uzależniona, Druga sprawa to mąka pszenna, która podrażnia żołądek, zaśluzowuje organizm i powoduje powstawanie candidy - kandydozy - poczytaj sobie w necie. Wątrobę też możesz mieć w nie za ciekawym stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×