Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lavazza123

Bezsenność czy złe przyzwyczajenia?

Polecane posty

Jak myślicie czy spanie po 3-4 godziny jest wystarczające ? wieczorem nigdy nie chcę mi się spać ale w dzień mam momenty że zasypiam stojąc wypijam morze kawy ,trochę to pomaga co zrobić żeby funkcjonować normalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obojetna
nie masturbuj sie przed snem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek3663
Zależy od człowieka. Sam sypiam po 3 godziny (taka praca), ale w zupełności mi to wystarcza. Przyzwyczaiłem się już do tego, mój organizm się przyzwyczaił. Znajomi łapią się za głowę jak to słyszą, ale oni śpią po 8, 9 godzin.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffffffff6666
zaprosicie mnie na stypę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacek, mi nie wystarcza a więcej spać nie dam rady budzę się albo nie mogę zasnąć a potem padam na twarz w dzień:( to nie jest chyba normalne? jak zdołam z zaświatów to zaproszę na stypę:)))) zawsze to trochę rozrywki :)i nie będę czuła się samotna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobno Einstein sypial
4 godziny na dobe, ale kto tam tak naprawde to wiedzial? Moze mial takie jazdy przez tydzien, ale nie wierze, ze nie potrzebowal od czasu do czasu odespac. Organizm nie jest sie w stanie zregenerowac w czasi krotszym jak 6-7 godzin po calym dniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z medycznego punktu widzenia na pewno nie jest to dobre dla nas ale skoro wiele osób sypia krócej dobrze się przy tym czując? cóż niestety mi najwyraźniej nie wystarczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×