Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

piotrek..

czy mozna zwrocic towar .Prosze o pomoc

Polecane posty

Fachowiec montowal mi ogrodzenie zlecilem u niego montaz automatow do bram .Zamowil on automaty zadzwonilem czy mu juz dostarczono automaty stwierdzil ze czeka na przesylke(kuriera) .Powiedzialem mu ze wynikla u mnie nagla sytuacja finasowa ze chce zrezygnowac z jednego automatu on powiedzial ze bedzie trzeba to odkrecac ze towar przyjdzie wraz z faktura .Nie moglem sie pozniej do niego dodzwonic minelo dwa tygodnie on dzwoni do mnie ze ma dwa automaty ze bylo ciezko to odkrecic ze byl problem .Czy mozna ten towar zwrocic (rozumiem ze on ma prowizie od zakupu automatu plus koszty za dodatkowy montaz wiec dlatego tak pewnie postapil )ma moja zaliczke 1000 zl dodatkowy koszt automatu to ponad dwa tys zł a finase nie pozwalaja mi zbytnio na zakup tego drugiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shabby chic sklep
Witaj, jeśli towar został zakupiony w sklepie stacjonarnym, zwrot zależy tylko od polityki danego sklepu. Nie muszą ich przyjmować. Jeśli zakup nastąpił przez internet ( w sklepie internetowym, wysyłkowym) masz prawo do zwrotu w ciągu 10 dni od zakupu. Trzeba też złożyć oświadczenie o odstąpienia od umowy , najlepiej na piśmie. Towar w stanie niezmieniony należy potem odesłać do sprzedawcy. http://allegro.pl/sklep/23043455_shabby-chic-sklep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×