Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość konwalia17

chłopak.

Polecane posty

Gość konwalia17

hej dziewczyny! nie wiem co zrobić. jakiś czas temu rozstałam się z chłopakiem, z którym byłam niecały miesiąc. jednakże bardzo go kocham. a on ma mnie gdzieś...tak myślę. za 2 dni ma swoje 18 urodziny. nie wiem co zrobić, złozyć mu życzenia na facebooku? jakie/? 100 lat? czy spełnienia marzen? kolezanka radzi mi spełnienia marzen, bo sto lat jest zbyt bezosobową formą życzeniową. (chłopak złozył mi zyczenia urodzinowe, pisząc na facebooku 444 lat) pomóżcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konczanka
A musisz mu cokolwiek pisać? Po miesiącu hhmmm wielka miłość hmm no tak w twoim wieku też tak miałam ;D a w sumie to nie było tak dawno temu:D Ja bym olała sprawę dokładnie z góry na dół:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konczanka
A musisz pisać cokolwiek? Ja bym olała sprawę z góry na dół. Wierz mi w życiu będziesz miała poważniejsze problemy niż to co napisać byłemu na urodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konwalia17
Dzięki, chyba go oleję.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klecka
A myślałaś o osraniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konwalia17
dzieki dziewczyny. jestescie takimi pomocnymi przyjaciółkami. nie wiem co bym bez was zrobiła + nie myslałam o osraniu. a co to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariner
Przefciez znaliscie sie,mieliscie jakaz wiez ,a wiec tego sie nie wyrzuca do kosza. Ja bym napisal kilka slow ,oficjalnych bardzo formalnych ,bez czulosci :). Trzeba miec klase !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×