Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lola88

ZAPUSZCZAMY WŁOSY!!!!!

Polecane posty

Gość kompelo
Warto poznać fazy wzrostu włosa wtedy łatwo można poznać przyczynę wypadania. Ja od dłuzszego czasu stosuje Vitapil z polecenia kosmetyczki i rzeczywiście włosów zrobiło się więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaxx
Eksperymenty z własnym wyglądem oraz ubiorem chyba wpisane są w naturę kobiecą. Zwłaszcza bowiem panie lubią zmieniać często swój wygląd, dlatego eksperymentują z fasonami i stylem, a także z kolorami swoich włosów czy kosmetyków do makijażu->http://www.tklab.pl/bezpieczna-farba-na-wlosy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jatsa

Dziewczyny, a czy któraś wspomaga proces zapuszczania włosów jakimiś suplementami, preparatami? Ja też jestem na etapie zapuszczania i zastanawiam się, czy jestem w stanie jakoś pomóc, żeby rosły szybciej i były zdrowe? Trochę mi też ostatnio zaczęły wypadać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aminka

A Vitapil znasz? Dostaniesz w każdej aptece, nie kosztuje dużo, wystarczy tabletka dziennie. U mnie się sprawdziły i po kilku tygodniach widzę już faktyczną różnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfiazdka

Aminka a czy tego lotionu z vitapilu też używałaś? Jestem ciekawa czy warto i jedno i drugie na raz stosować, włosy mam jak siano, wypadają mocno, boję ię związywac je gumką bo jak ją zdejmuję to z garścią włosów, niby hormony ok bo dopiero co robiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×