Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lola88

ZAPUSZCZAMY WŁOSY!!!!!

Polecane posty

Gość gość
mam takie pytanie, przepraszam ze troche inne ale widze że tu troche dziewczyn które znają sie na włosach ;) czy można prostować włosy i mieć je zdrowe? latami prostowałam włosy co 3 dni o umyciu, mimo że uzywałam odżywek nawilżających, prostownice droższą kupiłam to i tak moje włosy były tragedia :( i też ogólnie z pół roku chyba w ogóle nie rosły. zawsze miałam siano po protownicy nawet jak sie zregenerowały to troche prostowania i szlag je trafił aż musiałam za zawsze prostownice schować do szuflady :o swoje własne włosy mam kręcone, takie fale czy możliwe jest żeby moje włosy były wrażliwe tak bardzo na gorąca temperature? czy da sie jakimś sposobem mieć zdrowe i prostować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a i właśnie też miałam takie stojące włosy jak 18:29 i też z tego powodu rzuciłam prostownice bo to błędne koło, prostujesz suche siano a nawet jak chcesz rzucic to nie możesz bo wyglądasz jak trach na wróble :p ale związywałam włosy i już wróciły do normy prawiee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MeAndMyHairNoLove
Według mnie to nie jest mit tylko PRAWDA. Przynajmniej tak stwierdzam po moim doświadczeniu, ale mam nadzieję, że kiedyś będę mogła zmienić zdanie. Mam 25 lat, wiec jestem osobą młodą i mam fioła na punkcie włosów. Zapuszczam je od 5 lat i rosną tylko do określonej długośc, a dokładniej ok.50 cm. Nikt mi nie wmówi, że tak nie jest! Strasznie mnie wkurzają ludzie, którzy dają swoje 'cudowne' porady typu nie prostuj włosów, zmień dietę, ble, ble, ble, ble. Wszystkie te rady należy wsadzić sobie głęboko w tyłek, bo są dosłownie g***o warte. Ok, moze nie do końca,bo dzieki nim polepszy się kondycja Twoich włosów, ale długość na pewno się nie zmieni jeśli masz taki sam problem jak ja. W jaki sposób doszłam do tego, że to nie jest mit? Obciełam grzywkę gdzieś około 1,5 roku temu. Aktualnie moja grzywka jest dłuższa o ok 20 cm, a długość ogólna włosów to nadal ok. 50cm. Wiec pytam wszystkie osoby wszechwiedzące jak to jest możliwe skoro włosy prostowałam, suszyłam, farbowałam? Pewnie mi sie kruszyły końcówki, nie? Na pewno skoro swoją gwrzywkę nie podcinałam, a dodatkowo ją najwiecej prostowałam to jakim prawem ona urosła,a reszta włosów nie urosła powyżej tych moich 50cm? Właśnie takim prawem, że mam określoną długość i kropka. Aha, chciałabym jeszcze zaznaczyć, że stosowałam różne typu kosmetyki. Począwszy od naturalnych do kupowanych w hurtowniach fryzjerskich. Tak jak już wspomniałam mam fioła na punkcie moich włosów,więc nie patrzę się na cenę produktów tylko na jakość. Stosowałam różne metody, sposoby. Niestety wszystko na nic, włosów dłuższych nie będę mieć. Tyle w temacie, dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje drogie! Opowiem Wam o tym jak było ze mną i przedłużaniem włosów. Pierwszy raz skusiła mnie niska cena – strasznie się zawiodłam. Szukałam wtedy pomocy u innej profesjonalnej fryzjerki. Tak trafiłam na Panią Ewę. Dopiero u Pani Ewy dowiedziałam się, dlaczego to co poprzednia fryzjerka zrobiła mi na głowie było tak okropne. Fryzjerki próbują oszczędzać na włosach, na popularnym serwisie aukcyjnym kupują najtańszej jakośc***asemka włosów czyli podróbki o niskiej gęstości i bardzo cienkie. Nie chcą po prostu w nas zainwestować, a zdecydowanie chcą jak najwięcej zarobić. Poza tym musicie uważać na niektóre Panie zajmujące się tym dodatkowo – jako zajęciem na weekendy i tanim sposobem na zarobienie pieniędzy. Raz dałam się tak naciągnąć. Teraz nauczona na swoich błędach mogę z całą stanowczością polecić Wam jak nie dać się oszukać. Po pierwsze proponuję poczytać co nie co o samym zabiegu i metodach jakich można użyć. Zajrzyjcie koniecznie na Beauty for You. Tam można wszystko na spokojnie przeczytać, jest opisane każde z rodzajów przedłużania. Potem dopiero zastanówcie się i zadecydujcie co będzie dla Was najlepsze. Ja wybrałam najnowszą metodę na rynku – infralight. Szybko i bezpiecznie. Ja sobie cenię, bo łączenia są bardzo wytrzymałe – ale muszą być profesjonalnie założone. Trzymają się zdecydowanie lepiej niż wykonane innymi urządzeniami. Chętnie doradzę i powiem Wam jak takie włosy potem pielęgnować – nie jest trudne, ale trzeba znać tajniki i odpowiednie sposoby. Mam nadzieję że Wam nieco wyjaśniłam, w razie czego piszcie na PW i powiem Wam więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie są wasze opinie na temat przedłużania włosów? Moje niestety początkowo nie były za dobre. Zainteresowałam się w ogóle tematem, ponieważ moje krótkie i cienkie włosy nie wyglądają niestety ładnie. Długo szukałam różnych szamponów i odżywek, ale jakoś nic nie pomagało, nawet liczne maseczki i te naturalne i ze sklepu. W końcu jednak dowiedziałam się, że można włosy zagęszczać i przedłużać, ale niestety popełniłam kolosalny błąd. Zamiast wybrać się do jakiejś profesjonalnej fryzjerki, wybrałam wersję ‘przedłużanie w domu’. Niestety fakt że było 200 zł taniej, ale bez żadnej gwarancji! I tak skończyłam z czymś okropnym na głowie. Strach było na mnie patrzeć, oczywiście nie od razu – tylko po 3ch dniach! A co najlepsze, fryzjerka nie odbierała ode mnie już telefonu! Od tego czasu zraziłam się niesamowicie i stwierdziłam, że już z amatorów nie skorzystam. Potem wiele więcej musiałam wydać na ratunek włosów, całe szczęście znalazłam beauty for you, gdzie pomogli mi się pozbyć tego okropieństwa z głowy i założyli prawidłowe pasemka na ultradźwięki. Zastanawiam się teraz, czy może nie skorzystać z metody infralight – owszem droższa, ale czytałam że łączenia są bardzo wytrzymałe i dyskretne. Czy któraś z Was miała może przedłużane lub zagęszczane włosy na infralight? Byłabym wdzięczna za wasze opinie! Pozdrawiam P.S: nie korzystajcie z fryzjerów-domokrążców-amatorów bo jest taniej, weźcie przykład ze mnie i niech to będzie przestroga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubie dlugie wlosy, mam prawie do pasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny polecam serdecznie castor oil na moim blogu http://strawberrybellini1.blogspot.co.uk/search/label/beauty jest obszerna recenzja. Borykalam sie z wypadaniem wlosow i z przesuszeniem skalpu, juz po pierwszym uzyciu zauwazylam zdecydowana poprawę moich włosów:) Włosy rosną szybciej i bardzo sie wzmacniają:)Odżywka bedzie do wygrania w konkursie bo wiem ze trudno o jej dostepnosc:( wystarczy wejsc na blog strawberrybellini1.blogspot.co.uk i dolaczyc do obserwatorów :)zapraszam bo warto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje drogie! Opowiem Wam o tym jak było ze mną i przedłużaniem włosów. Pierwszy raz skusiła mnie niska cena – strasznie się zawiodłam. Szukałam wtedy pomocy u innej profesjonalnej fryzjerki. Tak trafiłam na Panią Ewę. Dopiero u Pani Ewy dowiedziałam się, dlaczego to co poprzednia fryzjerka zrobiła mi na głowie było tak okropne. Fryzjerki próbują oszczędzać na włosach, na popularnym serwisie aukcyjnym kupują najtańszej jakośc***asemka włosów czyli podróbki o niskiej gęstości i bardzo cienkie. Nie chcą po prostu w nas zainwestować, a zdecydowanie chcą jak najwięcej zarobić. Poza tym musicie uważać na niektóre Panie zajmujące się tym dodatkowo – jako zajęciem na weekendy i tanim sposobem na zarobienie pieniędzy. Raz dałam się tak naciągnąć. Teraz nauczona na swoich błędach mogę z całą stanowczością polecić Wam jak nie dać się oszukać. Po pierwsze proponuję poczytać co nie co o samym zabiegu i metodach jakich można użyć. Zajrzyjcie koniecznie na Beauty for You. Tam można wszystko na spokojnie przeczytać, jest opisane każde z rodzajów przedłużania. Potem dopiero zastanówcie się i zadecydujcie co będzie dla Was najlepsze. Ja wybrałam najnowszą metodę na rynku – infralight. Szybko i bezpiecznie. Ja sobie cenię, bo łączenia są bardzo wytrzymałe – ale muszą być profesjonalnie założone. Trzymają się zdecydowanie lepiej niż wykonane innymi urządzeniami. Chętnie doradzę i powiem Wam jak takie włosy potem pielęgnować – nie jest trudne, ale trzeba znać tajniki i odpowiednie sposoby. Mam nadzieję że Wam nieco wyjaśniłam, w razie czego piszcie na PW i powiem Wam więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli zapuszczanie, to koniecznie ze wspomagaczami. Kiedyś dzewczyny chwaliły Jantara, ale po zmianie składu preparat wyrządzał więcej szkody niż dawał pożytku. Natomiast dobre recenzje zbierają organiczne oleje, zwłaszcza przeznaczony specjalnie do zapuszczania olejek stymulujący wzrost włosów Khadi. Tutaj http://allegro.pl/khadi-olejek-stymulujacy-wzrost-wlosow-i5460969598.html całkiem niedrogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje wlosy rosna za ramiona i nie drgna dalej. Do tego momentu rosna szybko... po osiagnieciu tej dlugosci przyrost oszacowalam na jakies 0,4cm na dwa miesiace ( po odroscie). Nie uzywam prostownicy, lokowki, suszarka sporadycznie raz w tygodniu kub rzadziej, odzywiam. Farbuje raz na 4 miesiace (odswiezam kolor... 20 minut i splukuje). Uzywam szamponow antyalergicznych z tołpy, nie katuje wlosow a one nie rosna. Wypróbowalam jantar, ampolki na porost roznych firm, oleje... amla dawala jakies efeky, ale trudno ise zmywala i niestety zmienial sie kolor wlosow. Sesa pięknie wygladza, ale zapach jest tak okrótny ze doslownie boli glowa od niego. Khadi, ladnie pachnie ale nic niemdaje. Olej kokosowy zrobil zmoich wlosowsiano..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zajrzyjcie na yt, tam dziewczyny pokazuja metode inwersji. wydaje mi sie ze pomaga chociaz dowodow nie mam, bo wlosow nie mierzylam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnaKrakosiak
Uważajcie, przedłużanie włosów powinno odbywać się wyłącznie u specjalistów. Nie każdy fryzjer potrafi prawidłowo dobrać włosy do przedłużania oraz metodę! Domokrążcy (oczywiście nie wszyscy) przedłużają włosy po zaniżonych cenach - dlaczego? Znają ograniczoną liczbę metod, pracują na słabej jakości kosmetykach i włosach. A efekty - czasem się udaje, ale czasem bywa dramatycznie... Szukajcie firm, które dają Wam GWARANCJĘ na wykonanie zabiegu. Zobaczcie beauty for you.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety mam podobn problem, włosy mam do ramion i wszystko zdrowe grube i piękne, a potem strasznie się psują, są łamliwe i cieniutkie na końcach i niestety żadne zapuszczanie nie daje porządanych efektów. Nie zdecydowałabym się na przedłużenie stałe, bo mi to nie odpowiada. Ale używam dopinek beauty for you Clip on na klipsach, w kilka minut mam o wiele więcej dłuższych i gęstszych włosów. Polecam zdecydowanie! Emotikon smile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delkam
super pomysł z tym zapuszczaniem ; ) też chciałabym się za to zabrać, tzn przyłożyć się bardziej do pielęgnacji włosów. mam długość do ramion i rozdwojone końcówki, nie wiem, co z tego zapuszczania wyjdzie, ale we wtorek idę do fryzjera na obcięcie końcówek, kupiłam też dermokosmetyki, może będą skuteczniejsze, może znaciehttp://www.vichy.pl/produkty-do-pielegnacji-w%C5%82osow/odzywczo-regenerujaca-bogata-maska-dercos/p2950.aspx?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuuuuzka90
ja już próbowałam chyba wszystkiego żeby zapuścić włosy od drożdży przez odżywki do maseczek, efekty dopiero zauważyłam jak odstawiłam suszarkę, zaczęłam brać skrzypolen z biotyną i regularnie podcinam końcówki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do suszarek to polecam te z chłodnym powietrzem i jonizatorem. Naprawde włosy się mniej rozdwajają i elektryzują. Ja już chyba wszystkiego próbowałam na zapuszczanie włosów, ale chyba już taka moja uroda, ze są dość rzadkie i cienkie. Większość kobiet w mojej rodzinie ma takie włosy. W końcu postanowiłam ze spróbują przedłużania i powiem ze nie żałuje. W moim przypadku to było przedłużanie za pomoca włosów naturalnych, tutaj możecie o tym dowiedzieć się więcej http://www.evitaspa.pl/oferta-zabiegow-w-evita-spa/przedluzanie-i-zageszczanie-wlosow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amber54
Kup sobie wcierkę jantar, szybciej włosy po niej rosną. Poza tym warto odwiedzać regularnie fryzjera i poddawać się zabiegom wzmacniającym włosy. Salon hair Design - http://www.hairdesign.pl/ z Krakowa ma bardzo ciekawą ofertę. A jeśli naprawdę nie chce ci się czekać aż włosy urosną to kup doczepiane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałam się podzielić z Wami moim fajnym odkryciem,pomimo,że jest dla mężczyzn,mogą śmiało stosować również kobiety.Choruję na Hashimoto, przy której jest ogromny problem z wypadaniem włosów,do tego stopnia,że zaczęło pojawiać się łysienie plackowate i mogę przyznać,że próbowałam już wszystkiego,od różnych suplementów,po płyny i wcierki do włosów i bez skutku.Ale na szczęscie trafiłam wreszcie n świetny produkt,którym chce się z Wami Kochani pochwalić,bo naprawdę efekty są widzoczne,bo wreszcie zaczęło mi odrastać wiele włosów,wypadanie prawie zanikło i włosy zaczynają robić się naprawdę gęste.Polecam również wcieranie oleju kokosowego.Jak chcecie spróbować to ja tutaj zakupiłam ten produkt,naprawdę warto wydać te pieniądze,bo naprawdę działahttp://nplink.net/KEB4QSFX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleksandraOlka
Moim faworytem wśród kosmetyków do włosów jest szampon naturalny INSIGHT - Daily Use do codziennej pielęgnacji. Mam bardzo przesuszone i delikatne włosy a ten naturalny specyfik wzmocnił je po zaledwie paru myciach. Zauważam,że moje włosy bardzo lubią skład tego szamponu, a z tego co tam pisze to nie zawiera SLS,SELS parabenów i innych środków chemicznie myjących. Co jakiś czas stosuję też maskę do wysuszonych końcówek ,również z tej samej marki. Ich kosmetyki są bardzo wydajne, a szampon nie jest drogi bo w sklepie http://organicznewlosy.pl/ za 500ml płacisz 36 zł. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaga651
W takim przypadku warto zainwestować w dobre kosmetyki. Polecam zajrzeć sobie tutaj http://www.jestesdoskonala.pl . Można sobie tam poczytać o maskach i szamponach PERFECT.ME. Dla mnie są rewelacyjne. Dzięki nim włosy stają się naprawdę świetne. Poza tym poczytajcie sobie na stronie o konkursie, w którym jest wiele cennych nagród do wygrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane dziewczyny, cienkie wlosy dokąd zapuszczać? Do lopatek tylko czy połowa pleców moze byc? Faceci mowia ze mam piekne wlosy a kobiety ze cienkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widze same reklamy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pakam1
Przed zapuszczaniem włosów warto poznać fazy wzrostu włosa. U mnie najbardziej poradził sobie Vitapil. Włosy urosły szybko i zrobily się grubsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi po niczym nie rosły dopiero jak zaczęłam brać kolagen w proszku to zauważyłam szybko zmiany. Nie dość że włosy zaczęły rosnąć to ładniej wyglądały no i paznokcie się wzmocniły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×