Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Złamane serce ona

złamane serce

Polecane posty

Gość Złamane serce ona

Ponad 4 lata temu mój eks zniknął bez śladu, przecierpiałam cztery lata , świrowałam wyszłam z tego , z deszczu pod rynne , zakochałam się w żonatym facecie. Miał być luźny układ sama nie wiem kiedy to się stało. Czuje się tragiczniej niż po rozstaniu z moim ex, nie śpię , nie płacze bo nawet nei mam siły, gapie się tempo w ściąnę, osiwiałam w tydzień , on jest miły, dobry, ciagle mówi o przyjaźni , ale kiedy tkla jak dziś nie pojawia się na necie cały dzień serce mi wyje z rozpaczy za nim ,nigdy tak nie miałam za żadnym facetem, nie umie funkcjonowac z myślą że nie ma go , chociaz na chwilę , :( co z tym zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam!! ze swoim chłopakiem byłam 3,5 roku pierwsze dwa lata były cudowne liczyliśmy się tylko my!!! postanowiliśmy zamieszkać razem. ja zaczęłam studia on pracował nasze szczęśliwe życie przestało być takie idealne nasze drogi przestały się schodzić każdy zaczął spotykać się ze swoimi znajomymi pomieszało nam się w głowach!!! święta BN spędziliśmy już oddzielnie sylwestra też po powrocie do naszego mieszkania postanowiliśmy wszystko naprawić staraliśmy się przez 2 dni aż pewnego dnia przeczytałam jego rozmowę z koleżanką z pracy wtedy już byłam pewna ze to nie jest tylko koleżanka. Ale chciałam uratować nasz związek. Zamówiłam rytual na http://urokmilosny24.pl i czekałam spokojnie na efekty. Po miesiącu on powrócił przepraszając i prosząc o przebaczenie. Dziś znowu jest jak na początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aj aj tyle pisania o d***e maryni a wystarczyło napisać że chcesz zareklamować tę gownianą stronę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×