Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniaaaaaaaaaaa23

Mój facet mi czasem mówi

Polecane posty

Gość aniaaaaaaaaaaa23

teksty w stylu ,, ciekawe jak będziesz wyglądać w wieku 30 lat . pewnie okropnie " bo np mam jakies początki cellulitu ( generalnie jestem szczupła nawet troche za bardzo) ,albo np bo nie cwiczę czesto itd ale trzeba powiedzieć ,że ja przynajmniej ćwicze ,a on w ogóle albo mi mówi np ,ze ciekawe jakie bede miec zmarszczki jeśli sie tak malujesz pewnie jak śmierc bedziesz wygladac itd teraz uważam ,ze nie wygladam źle bo mam powodzenie , mam 24 lata a po co on mnie doluje ,ze za pare lat bede wyglądać źle? rozumiem ze moze chce mnie zmotywować np ,ale te teksty mnie nie motywuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przelot_em
Dobraliście się doskonale - dwa pustaki.:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qvo vadis?
To znaczy że twój facet jest debilem, a Ty idiotką że w ogóle z nim jesteś. Weź się ogarnij dziewczyno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaaaaaaaaaa23
nie jestem idiotką choć po tym że z nim jestem można wywnioskować ,ze tak jest .. ale ja mam mnostwo kompleksów ,problemów ze soba i dlatego np czasem myślę ,że nikt mnie nie zechce itd mimo ,ze mam powodzenie ,ale w to nie wierze poprostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to po cholere z
nim jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proekozielona
jezu te forum jest demoralizujące pozwla wątpic w inteligencje facetów olej drania, chce cie zdolowac maly fiutek mentalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmien faceta, bo Twoj jest idiota i wpędzi Cie w kompleksy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leczy wlasne kompleksy twoim kosztem spytaj go : ciekawe jak bedziesz wygladal w wieku 30 lat jak ci wypadna włosy a brzuch bedzie sie wylewal ze spodni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×