Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lodowaty upał

potrzebuję rady dot. wystroju pokoju dziennego

Polecane posty

Gość lodowaty upał

witam - tak jak napisalam potrzebuje porady w sprawie dodatków w salonie a zwłaszcza w kwestii dekoracji okna balkonowego. planuję kupić firanki gładkie, matowe na przelotkach i zasłony też na przelotkach. doradzcie czy dobrze będą wyglądały krótkie firanki nad parapetem (ładny, drewniany więc nie chcę go chować) i gługie na drzwiach balkonowych czy lepiej na całej szerokości foranki do ziemi? potrzebuję też pomocy w kwestii koloru zasłon - ściany są waniliowe, meble sonowe (więc salon ogólnie jasny) a kanapa czekoladowa. Dodatki w kolorze pomarańczu-wanilii-czekolady. Jaki wybrać kolor zasłon żeby nie było za mdło? i ostatnie pytanie - co sądzicie o opraweniu w ramki za szłem tapety? (jako obrazków)- nie mogę znaleźć idealnego obrazu natomiast bardzo podobają mi się tapety w kolorystyce salonu (np. pasy beżowo-brązowo-pomarańczowe) i korci mnie żeby je oprawić w ramki i powiesić jako obrazy aha i jeszcze kolor dywanu - takiego małego przy kanapie - też mam problem z kolorem :O będę wdzięczna za rady i sugestie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konsekwentnie idź w tę
kolorystykę i zasłony wybierz np pomarańczowe, ewentualnie z brązowym dodatkiem. Kup dodatkową zasłonę i uszyj poszewki na poduszki z takiego samego materiału. Dywan może być kremowy - ale nie jest praktyczny w ogóle - sama mam taki i nie mam już do niego cierplwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co do firanek - może kup
najpierw dlugie, mozesz je np upiąć z boku, a jak Ci sie odwidzi to obetniesz nad parapet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lodowaty upał
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×