Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość studniówkamoja

Która suknia na studniówkę?

Polecane posty

Gość studniówkamoja
stomatoloszka No dokładnie tak.Niektórym się okazje pomyliły.Dla mnie szok jak się niektóre stroją na to wydarzenie-sukienka z sylwestra z cekinami:/ Ja uważam że ma być elegancko.Sexy i na "krótko" może byc na dyskotece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yfgjgdhkdkhgi
Taak, bardzo stylowo i balowa wygląda jak dziewczyna w sukience do ziemi rzuca się na parkiecie jak na dyskotece. Tak się trzymacie tego, że to bal... Bal tak nie wygląda, nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studniówkamoja
Krótka sukienka odpada - takie mogę nałożyć na każdą inną okazję. A bal będę miała pewnie tylko raz w zyciu:P Można tańczyć w długiej sukni:)Ciekawa jestem jak zamierasz pomarańczko wyżej tańczyć na weselu w sukni slubnej?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studniówkamoja
"jak na dyskotece" No właśnie to nie bedzie dyskoteka - nie dociera widze do niektórych.Będą tance i różnorodna muzyka ale nikt szpagatów i tym podobnych nie będzie robił.klatek też nie będzie. Nie umiecie poruszać się w długich sukienkach czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yfgjgdhkdkhgi
a to rozumiem, że nie istnieją sukienki inne niż ledwo zasłaniające dupsko albo do ziemi? Dziwne, myślałam, że na przestrzeni dupa - ziemia jest jeszcze całkiem sporo miejsca gdzie można by zakończyć sukienkę. A odnośnie wesela - nie planuję wesela ani teraz ani nigdy ale chyba między weselem a studniówką jest trochę różnicy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie jak widzę takie
ścierki jak wrzuciła linka różowa pomarańcza to mnie krew zalewa:o weź w tym idź na studniówkę:o w ogóle weź gdzieś w tym idź:o :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yfgjgdhkdkhgi
hahaha, dziewczyno na jakie Ty dyskoteki chodzisz, że tam są szpagaty i klatki? :D uśmiałam się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szcerzezcf
trochę prowincjonalne te kiecki jestem za długą ale nie z tak badziewnych materiałów w badziewnych kolorach nie masz innych opcji na długą?koniecznie te muszą byc? Jak mama ma firmę krawiecką to niech uszyje coś ekstra a nie kreacje na wiejskie wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studniówkamoja
Nie rozumie dlaczego krytykujecie to że wybrałam długą sukienkę.W krótkich chodzę na wesela,spotkania rodzinne itp.W mini na dyskoteki.Więc dlaczego tak samo mam się ubrac na studniówkę? Chcę wyglądać elegancko i tyle.będzie długa sukienka i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowa pomarańcza
studniówkamoja: wybierz taką w której się najlepiej czujesz,wiadomo każdy ma inny gust i krytykowanie wyboru innych na nic się zda....ja np.lubię falbaniaste i kloszyste bo zakrywają gruby brzuch i uda a ty nie wiem co lubisz,dałam tylko propozycje nie mówie żebyś taką kupiła:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studniówkamoja
szcerzezcf nie znasz sie to daruj sobie. materiały są z najwyzszej półki.gdyby nie mama krawcowa z firmą nie było by mnie stać na żadną.Wiejskie sukienki?Projekty pochodzą ze stron zagranicznych projektantów więc nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szcerzezcf
no mówię że długa ok.ale nie te ze zdjęć namiłosć boską toż to nie eleganckie kobieto poprzeglądaj trochę modę to na pewno znajdziesz coś ekstra a nie te scierki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studniówkamoja
zcerzezcf Czy możesz podać przykład czegoś extra skoro projekty Pierre Balmaina czy Christiana Lacroixa to ścierki? Przykład poproszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parytety
Ojej, teraz się będzie przechwalać, że ma sukienkę według projektów super-projektantów, klękajcie narody, ależ Ty jesteś fajna :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzzz
1 i 2 sa okropne. Wez 3 albo 4 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parytety
można normalnie odpowiedzieć na coś takiego a nie od razu pisać, że ojej, drogie, ojej, od projektantów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studniówkamoja
Nie przechwalam się tylko tłumaczę,że to nie będą ścierki.gdyby nie to,że mama ma pracownię to mogłabym pomarzyć o takich kieckach.A wy mi wmawiacie,że to badziew więc obalam wasze stwierdzenie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznanski kwiat polny
idź w bieliźnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studniówkamoja
Sukienki nie są od projektantów tylko projekty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowa pomarańcza
piszą że to ścierki a tak naprawde niejedna ci zazdrości takich ,,ścierek,,bo ich na takie nie stać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parytety
wiesz, droga autorko, to, że coś jest drogie i według projektantów nie znaczy, że nie może być tandetne czy wieśniackie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studniówkamoja
parytety Owszem zgadzam się.Ale to tylko kwestia gustu.Prosiłam o wybór najlepszej z tych które wstawiłam a zaraz posypały się gromy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studniówkamoja
Ja uważam,że są pięknei eleganckie - adekwatne do okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studniówkamoja
stomatoloszka Dzięki za rady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×