Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izza21

Dobre kosmetyki wyszczuplające

Polecane posty

Znacie jakieś dobre kremy/balsamy wyszczuplające? Ciekawa jestem czy sa jakies na prawde skuteczne specyfiki do zmniejszania obwodu brzucha, bioder i nóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewikkks
Znam: dieta i sport.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new jersey*******
brawo ewikkks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hy7edfwyed
dieta i sport najlepsze reszta ciągnie ale kase z portfela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dieta i sport to podstawa, ale tutaj pytam o jakieś kosmetyki, które będą wspomagały proces odchudzania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **marysia**
Ja moge polecić Serum Perfecta Daxa, koncentrat wyszczuplający. Kupiłam go na Splendore.pl za 13 zł. Stosuje ok 2 tygodni i może nie ma jeszcze bardzo widocznych efektów ale skóra jest wyraźnie napięta i ujędrniona. Będe stosowac dalej i czekac na znikanie zbednych centymetrów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dieta cud
ech, tak naprawdę cudów nie ma. dieta i jakieś ćwiczenia - wiązą się z ciągła pracą nad soba, ale jak dla mnie jedyny i skuteczny sposób. możesz zainwestować w jakies kosmetyki z kawą - wprawdzie nie zmniejszą one obwodu, ale świetnie wygładzą skórę i poradza sobie z cellulitem :D ja używam cukrowego peelingu :) boski zapach http://www.mydlarnia.info/cukrowy-peeling-do-ciala-z-kawa--quotna-wage-quot-cat-185-id-577.aspx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malowanka17
peeling z kawą jak najbardziej polecam! Kiedyś robiłam sama, ale teraz kupuję w Mydlarni i o wiele łatwiej posługiwać się takim gotowym. Mi oprócz wyszczuplania podoba się tez to, że fajnie rozprawia się z cellulitem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gewvgr
dieta cud-przeciez taki sobie mozna w domu samemu zrobic i wyjdzie o wiele taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dieta cud
wiem, wystarczy oliwa, cukier i fusy z kawy. z tego co pamiętam. w takie rzeczy bawię się czasami jak mam więcej czasu w weekendy. ale w tygodniu wracam późno z pracy i czasami sobie funduję odpręzającą kąpiel i taki peeling który kupuję. nie mam już wtedy siły na samodzielne paćkanie się z fusami ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma cud kosmetyku. Dieta (zdrowa!) i ćwiczenia to podstawa. Jogging kilka razy w tygodniu a potem gorąca kąpiel, peeling i lodowaty prysznic na koniec. Co do peelingu to zgadzam się, że jeśli juz to warto spróbowac z naturalnymi kosmetykami. Ten z mydlarni kiedys stosowałam. rzeczywiście zapach obłedny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×